Анна Лемешук: «В футболі неможливо щось не любити»


11.05.19  419
Ладомир, Володимир-Волинський, жіночий футбол, женский футбол Украины, Анна Лемешук, жіночий футбол, ЖФК
(facebook.com/womenssport.ua): Коментар гравця ”Ладомира” спільноті Women’s sport UA Анни Лемешук після поєдинку Вищої ліги проти ”Пантер”.

- Що саме вплинуло на вашу поразку в Умані, адже перед цим вдалось переграти ”Львів”?
- Одразу скажу, що причиною поразки саме в останній грі не стало поєднання нашою командою участі у двох чемпіонатах. Такий результат обумовлений нашими помилками, не змогли реалізувати свої моменти. Не забили ми – забили нам.

- ”Ладомир” завершив на п’ятій сходинці футзальний чемпіонат та фактично однією ногою вже у фіналі кубка, у футбольній Вищій лізі на даний момент шоста позиція. Які завдання стояли перед командою у цих змаганнях?
- Щодо футболу, то є чітке завдання потрапити в п’ятірку. Футзальні ж турніри більше розглядались як підтримування ігрового тонусу під час перерви. Такі успішні результати у футзальному кубку це чудово, однак хотілося б більше у футболі досягнути чогось.

- Що для тебе найгірше у футболі та футзалі?
- В футболі неможливо щось не любити. Іноді буває важко, але я розумію, що це мені потрібно. Я обрала цей вид спорту, тому треба йти до кінця. Якщо говорити про футзал, то найгірше це і є саме поєднання двох видів спорту. Не зручно постійно змінювати поверхню під час тренувань (штучне поле, зал, трава).


Стаття:

Анна Лемешук: «В футболі неможливо щось не любити»ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: