Чернігів визначено містом проведення зимової першості з футболу


22.12.19  1022
футбол Чернігів, Всеукраїнські зимові змагання, жіночий футбол України, УАФ, Асоціація, женский футбол, футбол серед жінок, Зимова Першість
Комітет жіночого футболу Української асоціації футболу, розглянувши питання про місце проведення зимових змагань, підтримав пропозицію «Чернігівської обласної федерації футболу».

Таким чином, щорічні змагання "Зимова Першість 2020" з футболу серед жіночих команд відбудеться у період з 17-21 лютого 2020 року в Чернігові, на оновленому стадіоні СДЮШОР «Юність» (м. Чернігів, проспект Перемоги, 110).

футбол Чернігів, Всеукраїнські зимові змагання, жіночий футбол України, УАФ, Асоціація, женский футбол, футбол серед жінок, Зимова Першість
Для довідки: стадіон реконструйований і відкритий у 2019 році та вміщує до 3000 глядачів. Футбольне поле зі штучним покриттям та сучасною дренажною системою, легкоатлетична зона з біговими доріжками та тренажерами, міні - поле, освітлення із лед - технологіями, трибуна із дахом на 3 тисячі місць, коментаторська і табло - так виглядає тепер стадіон "Юність" у Чернігові.


У 2020 році зимові змагання пройдуть вже вдев'яте, участь в яких беруть команди - представники чемпіонату України Вищої ліги. Наразі це десять колективів: «Житлобуд-1» (Харків), «Житлобуд-2» (Харків), «Восход» (Стара Маячка, Херсонська обл.), «Єдність» (Плиски, Чернігівська обл.), «Ладомир» (Володимир-Волинський, Волинська обл.), «Ятрань» (Берестівець, Черкаська обл.), «Родина» (Костопіль, Рівненська обл.), «Пантери» (Умань, Черкаська обл.), «Маріупольчанка» (Маріуполь, Донецька обл.), «ЕМС-Поділля» (Вінниця).

Історія ж турніру розпочалася 11 років тому (2008), який  вже традиційно став гарною підготовкою клубів до початку нового ігрового року та продовження баталій у національному чемпіонаті. Дебютне звання чемпіона здобули футболістки харківського "Житлобуд-1". Вони залишили позаду представників з Чернігова та Донецька.

ТАКОЖ ЧИТАТИ: Всеукраїнські зимові змагання: історія, переможці та призери

На старт наступного розіграшу команди очікували чотири роки, і вже у 2013 році Україна дізналася ім'я нового чемпіона, яким став колектив з Чернігова - "Легенда-ШВСМ".
Зміна переможця турніру відбулася і у 2014 році - почесне звання повернули собі представниці Харкова - "Житлобуд-1". Більше того, і у наступному розіграші -2015 чемпіонкам не було рівних. А ось 2016 рік видався чемпіонським вже для іншої харківської команди - "Житлобуд-2". Відмітимо, що протягом двох років в трійку призерів змагань входили футболістки уманської "Ятрані".

Шостий розіграш зимових змагань змінив свою прописку. Новим місцем змагань стала база ім. Б.Маркевича у Винниках (Львів). До цього турнір тричі проводився у спортивному манежі м.Маріуполь та двічі в Умані, на стадіоні "Уманьферммаш". А ось на п'єдестал пошани 2017 року піднялися гравці харківських команд "Житлобуд-1", "Житлобуд-2" та "Злагода" Дніпро.

У 2018 році змагання відбулися під егідою Всеукраїнської Асоціації жіночого футболу. Участь у турнірі взяли 10 колективів Вищої ліги. Емоційні і напружені півфінальні та фінальні поєдинки розподілили команди за призовими місцями в такому порядку:
"Житлобуд-2", "Легенда-ШВСМ" та "Житлобуд-1".

У 2019 році турнір дещо змінив свою назву на «Футбольна весна» і відбувся у березні. Участь у змаганнях взяли 9 колективів Вищої ліги. Головні баталії пройшли на Львівщині, а призові місця між собою поділили: "Житлобуд-2", "Житлобуд-1" та "Львів".
історія змагань, Всеукраїнські зимові змагання, жіночий футбол України, ФФУ, Асоціація жіночого футболу, женский футбол, футбол серед жінок, Переможці та призериСтаття:

Чернігів визначено містом проведення зимової першості з футболуЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: