Дівочий футбол. Хто ти, майбутній Олімпієць Житомирщини?


10.05.19  396
Хто ти, майбутній Олімпієць?, змагання, дівочий футбол, женский футбол, Житомирська область, ЖОФФ, жіночий футбол, ФФУ
(Відділ освіти Черняхівської РДА): 7 травня на футбольних полях Курненської ОТГ було проведено змагання з футболу під девізом «Хто ти, майбутній Олімпієць?» серед дівчат 2003 р. н. та молодші.

Змагання відкрили голова Курненської ОТГ Леонід Корзун, староста Стрибізької сільської ради Тетяна Ільчук, директор Стрибізької ДЮСШ Василь Терещук, голова Курненської МТО ВФСТ "Колос" Віктор Корнійчук.
Команди були розподілені на дві підгрупи: Команди Черняхівського району, Пулинської ОТГ, Лугинської ОТГ та Коростенського району склали першу групу. В другій групі зустрілись Житомирський район, Любарська ОТГ, Курненська ОТГ, КДЮСШ «Колос».

За результатами ігор в грі за третє місце зустрілись команди Любарської та Лугинської ОТГ. Основний час завершився нічийним рахунком, при цьому Колодяженська Анастасія з Любара не реалізувала пенальті. В серії післяматчевих пенальті влучнішими виявилися гравці Лугин, які стали бронзовими призерами. У фіналі зійшлись вихованці Стрибізької ДЮСШ, Курненської ОТГ та Черняхівського району сформованого на базі Жадьківського колегіуму та Черняхівської гімназії, і знову основний час завершується 0:0. Лотерея, в якій успіх був на стороні Черняхівців, Курненські футболістки другі.

Від щирого серця хочемо сказати велике спасибі тренерам збірної команди Черняхівщини Володимиру Михайловичу Присяжнюку (Жадьківський колегіум), Вікторії Богданівні Ковальчук (Черняхівська гімназія) за Вашу безцінну працю і вірні старання, за Ваше добре серце і щирість душі, за Вашу наполегливу боротьбу з дрімучим лісом незнань і за Ваш оптимізм. Ви допомагаєте не тільки дізнаватися щось нове і важливе в спорті, Ви вселяєте міцну віру і світлу надію, Ви завжди можете дати вірну пораду і підтримати добрим словом. Бажаємо Вам довгих років успішної діяльності, благополуччя в житті і міцного здоров’я, високих злетів у спорті.


Стаття:

Дівочий футбол. Хто ти, майбутній Олімпієць Житомирщини?ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: