Гравець жіночої збірної України в гостях у юних футболісток


03.06.19  587
Одеса, чемпіонат Франції, легіонери, українки за кордоном, жіночий футбол, женский футбол, Романенко Тетяна, ЖФК, легионеры футбол, ФК Реймс, D2, Reims
Міжобласний турнір з футболу серед дівчат, присвячений Дню захисту дітей, за підтримки "Фонду Івана Фурсіна" пройшов  на спортивному майданчику Ананьївської школи-гімназії. До футболісток ФК "Мрія-2006" приїхали їх ровесниці з Одеської та Кіровоградської областей. Загалом шість команд прийняли участь у турнірі.

До старту змагань на учасників турніру очікував сюрприз. Юні спортсменки змогли зустрітися, поспілкуватися, сфотографуватися і потренуватися під керівництвом зоряної гості турніру - нападаючої національної збірної України з футболу, чемпіонки Франції D2 Тетяни Романенко. Через декілька днів після повернення з Франції Тетяна  на особисте запрошення тренера команди Олега Климчука приїхала у гості до вихованок школи-інтернат. Гравець збірної легко і невимушено провела майстер-клас, дала багато  порад щодо поліпшення якості гри і в цілому висловила своє схвалення рівнем футбольної майстерності юних ананьївський футболісток.

Одеса, чемпіонат Франції, легіонери, українки за кордоном, жіночий футбол, женский футбол, Романенко Тетяна, ЖФК, легионеры футбол, ФК Реймс, D2, Reims
Одеса, чемпіонат Франції, легіонери, українки за кордоном, жіночий футбол, женский футбол, Романенко Тетяна, ЖФК, легионеры футбол, ФК Реймс, D2, Reims
Одеса, чемпіонат Франції, легіонери, українки за кордоном, жіночий футбол, женский футбол, Романенко Тетяна, ЖФК, легионеры футбол, ФК Реймс, D2, ReimsПісля такої активної розминки дівчата продемонстрували хорошу гру, котра викликала захоплення навіть у присутніх уболівальників чоловічої статі. Цього разу вдача виявилася на боці гостей - саме  команда "Копен" виграла у фіналі 2-1 та здобула кубок Івана Фурсіна, медалі та грамоти. Друге і третє місця дісталися ананьївським футболісткам - команді "Мрія-2006" і команді Ананьївської школи-інтернату відповідно.

На церемонії нагородження були названі й імена кращих гравців турніру. Так, заступник міського голови Віталій Пянтковский, голова районної волонтерської організації "Великі серця" Ганна Самотей і тренер ананьївців Олег Климчук вручили призи Дарії Колонтай (найкраща нападаюча), Вікторії Данилюк (найкраща захисниця), Лідії Нізейко (кращий воротар), Ользі Андреєвій (кращий гравець). Команди - призери отримали м"чі від Одеської обласної Федерації футболу. Приємним бонусом для команди господарів став  подарунок від народного депутата - м'ячі та сітки на ворота. Дівчата із захопленням зустріли цей потрібний спортивний інвентар. Від Одеської обласної Федерації футболу команди отримали новенькі м"ячі.

Після недовгої перепочинку команда "Мрія-2006" (старша група) зустрілася в поєдинку з футболістами збірної ветеранів АТО Ананьївського району. Такі поєдинки вже традиційні для молоді та дорослих і в минулому році перемогла дівоча команда. Ймовірно, після цього ветерани зробили висновки і грунтовніше підготувалися до матчу: удари були точнішими, а маневри - спритніші. Після  поразки  дівчата визнали, що все-таки рівних дорослим немає.

Завершився турнір спільним фото. А наступного дня наші футболістки стали активними учасниками товариської гри ветеранів одеського "Чорноморця" та київського "Динамо". Наші красуні вивели на поле ветеранів одеського футболу.

Вікторія Урбан


Стаття:

Гравець жіночої збірної України в гостях у юних футболістокЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: