Національна жіноча збірна України: плани на 2020 рік


28.01.20  543
Чемпіонат Європи 2021, національна жіноча збірна, женский футбол, женская сборная, МиЗбірна, ЄВРО-2021, Зінченко Наталія, жіночий футбол
Цього року в жіночої збірної України насичений розклад — заплановано проведення шести зборів.

Уперше кращі футболістки країни зберуться разом на початку весни. Із 2-го до 11 березня проходитиме навчально-тренувальний збір, у рамках якого команда візьме участь у міжнародному турнірі Pinatar Cup. Дані змагання за участі жіночих збірних удруге пройдуть в Іспанії. Синьо-жовтим гарантовані три зустрічі з національними командами Ісландії, Шотландії та Північної Ірландії.

Далі для підопічних Наталії Зінченко настане пора офіційних поєдинків. З 6-го до 15 квітня пройде другий у 2020 році НТЗ, протягом якого відбудуться два матчі в рамках відбору до чемпіонату Європи: 10-го числа — виїзний із Чорногорією та 14-го — домашній із Грецією.

Продовжать боротьбу у кваліфікації синьо-жовті в червні. Збір команди триватиме з 1-го до 10-е число, а поєдинки будуть зіграні 5-го й 9-го — відповідно домашній з Ірландією та виїзний із Грецією.

Останній матч групового турніру українки проведуть 22 вересня вдома із Чорногорією. Збір триватиме із 14-го до 23 вересня.

Нагадаємо, що у фінальній стадії Євро, що відбудеться в Англії влітку наступного року, окрім господарок, візьмуть участь переможці дев’яти відбірних груп та три кращі володарі других місць (за результатами матчів із першою, третьою, четвертою та п’ятою командами). Ще три учасники визначаться за результатами плей-офф між шістьма іншими збірними, що фінішують другими.

Тож протягом п’ятого у поточному році збору, який пройде з 19-го по 28 жовтня, можлива участь збірної України у плей-офф, в іншому випадку команда зіграє контрольний матч.

І, нарешті, наприкінці листопада у жіночої збірної запланований останній НТЗ з виїздом до Туреччини.

Додамо, що воротарі національної команди, як і голкіпери всіх інших вітчизняних жіночих збірних, проведуть два тренувальні збори, один з яких проходитиме з 1-го по 7 лютого, а другий — із 24-го по 30 червня.
Чемпіонат Європи 2021, національна жіноча збірна, женский футбол, женская сборная, МиЗбірна, ЄВРО-2021, Зінченко Наталія, жіночий футбол, WEURO2021, Natalia Zinchenko

Стаття:

Національна жіноча збірна України: плани на 2020 рікЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: