Святковий матч чоловічої та жіночої команд «Оріон-Авто» Миколаїв


25.12.17  1034
Оріон-Авто, Миколаїв, жіночий клуб, Перша ліга жінки футбол, Єропунов Микола, Єфімако Володимир, дівчата футбол, женский футбол Николаева
В Миколаєві, у залі 79-аеромобільної бригади відбувся незвичайний футбольний матч. Працівники підприємства «Оріон-Авто» на чолі з її головою - Буркуном Валерієм зустрічалися проти жіночої команди Першої ліги «Оріон-Авто». Треба сказати, що «Оріон» вже не перший рік допомагає футболісткам з переїздами на змагання і в цей раз заглянув до дівчат з подарунками. Футболісткам, які виграли у 2017 році Чемпіонат України WU-14 (перша ліга) вручили спортивні костюми.

У складі працівників «Оріон-Авто» на полі проявляла свою майстерність Стекольщикова Анна, а футболісток вела за собою екс-гравець миколаївської команди, а нині гравець бронзового призера
вищої ліги Чемпіонату Польщі Клепацька Олена. Взяв участь у матчі і перший заступник комітету жіночого футболу України - Єропунов Микола Леонтійович, а також футбольний ентузіаст Віталій Буркун-молодший .

Оріон-Авто, Миколаїв, жіночий клуб, Перша ліга жінки футбол, Єропунов Микола, Єфімако Володимир, дівчата футбол, женский футбол НиколаеваНезважаючи на бойовий настрій обох команд, матч пройшов в теплій і дружній атмосфері.
Учасники події подякували усім, хто надав допомогу в організації цього заходу і взяв у ньому участь та привітали з наступаючими новорічними святами і перемог у новому році!

За матеріалами Оріон-Авто


Стаття:

Святковий матч чоловічої та жіночої команд «Оріон-Авто» МиколаївЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: