В Івано-Франківську відбудеться перша конференція з жіночого футболу


10.10.19  371
женский футбол, жіночий футбол, ІФФФ, ЖФК, спорт, семінар, футбол жінки, тренери, конференція жіночого футбол, івано-франківськ
11-13 жовтня в Івано-Франківську відбудеться перша національна конференція #ФутболДляНеї, яка приурочена до світового івенту - тижнів Активних дій #FootballPeople (Футбольний Народ).

Мета конференції #FootballForShe (#ФутболДляНеї) - підтримка доступної і рівної участі дівчат та жінок у футбольних середовищах по всій Україні та збільшення їх представлення в змішаних командах. Спікерки конференції: учасниці Саміту з соціального футболу в Кельні (Німеччина), тренерки та гравчині всіх рівнів.

11 жовтня в громадському ресторані Urban Space 100 (вул. Грушевського, 19) відбудеться панельна дискусія. На заході йтиметься про посилення лідерської ролі дівчат та жінок на футбольному полі та за його межами, протидію дискримінацію на основі статі, системне уповноваження та рівний доступ до прийняття рішень у командах/спільнотах/громадах.  Вхід вільний. Початок о 16:00 год.  Модератор заходу – Олександр Фомічов, тренер з соціального футболу та символ кампанії УЄФА #EqualGame (Рівна Гра). Брифінг для журналістів - 17:15-17:30 год.

12 жовтня на майданчику зі штучним покриттям ЗОШ №22 (вул. Івана Павла ІІ, 24) відбудеться турнір для змішаних команд дівчат та хлопців, жінок та чоловіків без вікових обмежень. Очікується, що в турнірі візьмуть участь 10-12 команд, та зіграють 50 дівчат та жінок з 5 областей України. Вхід вільний. Початок турніру о 12:30 год. Брифінг для журналістів 14:45-15:00.

13-го жовтня в приміщенні Івано-Франківської обласної федерації футболу (вул. Чорновола, 80) пройдуть тематичні майстер-класи для попередньо зареєстрованих учасниць та учасників розширеної програми Конференції. Буде презентована кампанія УЄФА по залученню дівчат до футболу Together #WePlayStrong (Разом Ми Граємо Сильно) та висвітлена соціальна діяльність ФК «Шахтар» (Донецьк) представником клубу.

Вхід: попередня реєстрація через запит на loft.cfco@gmail.com
Початок об 11:00 год. Брифінг для журналістів 13:15-13:30 год.

Організатор конференції – українська благодійна організація Ліга Толерантності, яка сфокусована на соціальній освіті суспільства через спорт, демократичну участь та підприємництво. Захід відбудеться за підтримки міжнародного партнера – FARE Network, який є партнером УЄФА з протидії дискримінації. Варто відзначити, що у березні цього року Лігу Толерантності відмітили у Лондоні серед ТОП-20 організацій, які внесли найвагоміший внесок в розвиток мережі FARE за 20 років існування.

Більше про діяльність організації за посиланням: https://www.facebook.com/loft.cfco
При виникненні питань просимо надсилати їх на loft.cfco@gmail.com
Контактна особа: Юлія Фомічова – президентка Ліги Толерантності.


Стаття:

В Івано-Франківську відбудеться перша конференція з жіночого футболуЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: