Валерій Лунченко: «Впевнений, дівчата покажуть гарний результат!»


03.12.19  461
Футбольні зірки України 2019, жіночий футбол, голосування року, УАФ, Церемонія нагородження, Валерій Лунченко, женский футбол, Зінченко, жіночий футбол
2 грудня на НСК «Олімпійський» відбулася урочиста церемонія нагородження «Футбольні зірки України»-2019 — спільний проект Української асоціації футболу та Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів.

Під час церемонії було названо переможців у низці номінацій. Також були вручені спеціальні відзнаки за найуспішніші футбольні проекти 2019 року. Одним з таких проектів став дівочий футбольний фестиваль "Кубок Надій - майбутні чемпіонки", який у цьому році відбувся у трьох містах нашої держави та залучив 18 обласних команд.

Нагороду «За розвиток жіночого футболу» вручила головний тренер національної жіночої збірної Наталія Зінченко, а отримав відзнаку президент Всеукраїнської Асоціації жіночого футболу, голова Комітету жіночого футболу та народний депутат України - Валерій Лунченко.

«Я переконаний, що футбол не являється виключно чоловічою темою. Думки про те, що дівчата грають гірше за хлопців – це стереотип.

Нещодавно наші жіночі збірні WU17 та WU19 дізналися імена суперників у кваліфікації на Чемпіонат Європи. Впевнений, дівчата покажуть гарний результат, а ми докладемо усіх зусиль, аби жіночий футбол отримував міжнародний досвід та досягав значних успіхів! Сьогодні мені надзвичайно приємно відчувати себе частиною дружньої родини УАФ та отримати нагороду за розвиток жіночого футболу», – написав Валерій Лунченко.
Футбольні зірки України 2019, жіночий футбол, голосування року, УАФ, Церемонія нагородження, Валерій Лунченко, женский футбол, Зінченко, жіночий футбол

Стаття:

Валерій Лунченко: «Впевнений, дівчата покажуть гарний результат!»ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: