«ЗИМОВА ПЕРШІСТЬ-2020»: склади команд учасників змагань


13.02.20  553
футбол Чернігів, Всеукраїнські зимові змагання, жіночий футбол України, УАФ, Асоціація, женский футбол, футбол серед жінок, Зимова Першість 2020
Вже 17 лютого 2020 року у Чернігові шість команд Вищої ліги розпочнуть свої футбольні баталії на Всеукраїнському турнірі «ЗИМОВА ПЕРШІСТЬ-2020». У 2020 році зимові змагання пройдуть вдев'яте, а участь у них візьмуть: "ЕМС-Поділля" м.Вінниця, "Житлобуд-1" м.Харків, "Житлобуд-2" м.Харків, "Ладомир" м.Володимир-Волинський, "Родина-Ліцей" м.Костопіль, "Ятрань-Берестівець" Черкаська область.

З 17 до 21 лютого 2020 року матчі відбуватимуться на оновленому стадіоні СДЮШОР «Юність» (м. Чернігів, проспект Перемоги, 110).

Також, до вашої уваги, попередні склади команд, гравці яких можуть взяти участь у Всеукраїнському турнірі «ЗИМОВА ПЕРШІСТЬ-2020».

"ЕМС-Поділля" м.Вінниця
Воротарі: Темник Олександра, Дуднік Маріна
Захисники: Бордюг Аліса, Кожокар Богдана, Борисюк Дар'я, Куп'як Соломія, Левчук Юлія, Заваганова Вікторія, Близнюк Софія, Салля Ганна, Чурікова Наталія
Півзахисники: Мельник Наталія, Христюк Юлія, Руденко Єлизавета, Шабльовська Катерина, Філатова Юліанна
Нападники: Лемещак Анна, Смеречинська Ганна, Викалюк Марія, Яськова Сабіна, Ціхач Дар'я

"Житлобуд-1" м.Харків
Воротарі: Шульга Вероніка, Саніна Ірина
Захисники:
Ласерда Жизелле, Алексанян Крістіне, Басанська Ольга, Войтенко Ольга, Соломаха Софія, Утицьких Алевтина, Саніна Жанна
Півзахисники: Хаванська Надія,
Апанащенко Дар'я, Петрик Анна, Нестеренко Таїсія, Кочнєва Ірина, Сидоренко Анна, Шевчук Юлія,
Нападники:
Вороніна Ганна, Куніна Надія, Куніна Людмила, Бойченко Ольга

"Житлобуд-2" м.Харків
Воротарі: Самсон Катерина, Бондарчук Дарина
Захисники: Подольська Ірина, Корсун Катерина, Рижова Тетяна, Мохнач Любов, Сірмай Анастасія, Колещук Марія, Джуренко Ірина, Філенко Анастасія
Півзахисники: Котяш Ірина, Кравчук Роксолана, Полюхович Тетяна, Китаєва Тетяна, Андрущак Ія, Етовор Едем, Ачемпонг Грейс
Нападники:
Малахова Яна, Калініна Яна, Андрухів Вероніка, Скориніна Анастасія

"Ладомир" м.Володимир-Волинський, Волинська область
Воротарі: Вальчук Марія, Велич Анна
Захисники: Аполлоніна Тетяна, Кухаренко Валерія, Ольхова Леся, Наумич Олеся, Рошка Кристина, Черніченко Крістіна, Лемешук Анна, Кревська Олександра
Півзахисники: Кузьмич Анастасія, Довганик Анастасія, Невар Мирослава, Харчина Яна, Семків Даяна
Нападники: Гірин Вікторія, Димура Діана, Кисляк Софія, Іванченко Надія, Кіщак Ірина


"Родина-Ліцей" м.Костопіль, Рівненська область
Воротарі: Луцюк Маргарита, Петровець Вікторія
Захисники: Пухлякова Анастасія, Рожко Вікторія, Холодько Юлія, Котовець Тетяна, Зубач Дарія, Войт Каріна, Котик Яна, Баліна Софія
Півзахисники: Пазюк Анастасія, Вільчинська Юлія, Розлуцька Віта, Канарська Христина, Шмандровська Анастасія, Щур Яна, Мущенська Діана, Салівончик Надія, Старухіна Аліна
Нападники: Ващик Аліна, Лавренюк Вікторія, Супоніна Анастасія, Годунко Аліна, Корнацька Наталія

"Ятрань-Берестівець" Черкаська область
Воротарі: Денищич Марія
Захисники: Вороніна Анастасія, Земляна Олена, Кравченко Ірина,
Сіволобова Анастасія, Моспан Лілія, Сівець Катерина, Танасійчук Юлія, Бічуй Ірина
Півзахисники: Авдєєва Ольга, Назаренко Анастасія, Косік Марина, Загуменна Олена, Семенюк Юлія, Комар Роксолана
Нападники: Гнидюк Юлія, Танасенко Аліна, Янчук Поліна, Мухлиніна Поліна


КАЛЕНДАР ЗМАГАНЬ:
17.02.2020 року
Матч №1   – «Житлобуд-1» – «ЕМС-Поділля» - 14:00
Матч №2   – «Житлобуд-2» – «Родина-Ліцей» - 15:30
Матч №3   – «Ладомир» – «Ятрань-Берестівець» - 17:00

18.02.2020 року

Матч №4   – «Родина-Ліцей» - «Житлобуд-1» - 11:00
Матч №5   – «ЕМС-Поділля» – «Ятрань-Берестівець» - 12:30
Матч №6   – «Житлобуд-2» –  «Ладомир» - 14:00

19.02.2020 року
Матч №7   – «Ятрань-Берестівець» - «Житлобуд-2» - 11:00
Матч №8   – «Ладомир» - «Житлобуд-1» - 12:30
Матч №9   – «ЕМС-Поділля» – «Родина-Ліцей» - 14:00

20.02.2020 року
Матч №10  – «Родина-Ліцей» - «Ладомир» - 11:00
Матч №11  – «Житлобуд-2» - «ЕМС-Поділля» - 12:30
Матч №12  – «Житлобуд-1» – «Ятрань-Берестівець» - 14:00

21.02.2020 року
Матч №13  – «Ладомир» – «ЕМС-Поділля» - 09:00
Матч №14  – «Ятрань-Берестівець» - «Родина-Ліцей» - 10:30
Матч №15  – «Житлобуд-1» - « Житлобуд-2» - 12:00
Нагородження команд

Команди зіграють між собою в одне коло і визначать переможця та призерів турніру. Тривалість матчу складатиме два тайми по 30 хвилин. Також нагадаємо, що нічийних результатів у матчах не буде, а переможець визначиться у серії післяматчевих пенальті. А отже за перемогу команді буде нараховуватися 3 очки, переможцю у серії пенальті - 2 очки, за поразку в серії пенальті - 1 очко та 0 очок команді, яка зазнала поразки.



Стаття:

«ЗИМОВА ПЕРШІСТЬ-2020»: склади команд учасників змагань



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: