Перша ліга 2020/2021. Облік жовтих та червоних карток гравців

Попередження гравців, Ігровий сезон, футбол України, ЖК, ЧК, жіночий футбол, Вища ліга жінки футбол, женский футбол, ЖФК
Перша ліга 2020/2021. Облік жовтих та червоних карток гравців чемпіонату

#
Гравець
О
1
МІСІШИН Анастасія Андріївна
МІСІШИН Анастасія 
Харківський коледж (Харків)
6
0
0
6
2
РЕЧКІНА Олександра Миколаївна
РЕЧКІНА Олександра 
Харківський коледж (Харків)
5
0
0
5
3
МИРОНЧУК Ганна Вікторівна
МИРОНЧУК Ганна 
Динамо (Київ)
5
0
0
5
4
КРАВЧУК Діана Андріївна
КРАВЧУК Діана 
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
4
0
0
4
5
КОЗАЧЕНКО Марія Олександрівна
КОЗАЧЕНКО Марія 
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
4
0
0
4
6
ДОЛБІНА Тетяна Анатоліївна
ДОЛБІНА Тетяна
Динамо (Київ)
4
0
0
4
7
ГЕНИК Оксана Іванівна
ГЕНИК Оксана 
Янтарочка (Новояворівськ)
3
0
0
3
8
НАГОРНЯК Кароліна Іванівна
НАГОРНЯК Кароліна 
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
3
0
0
3
9
КОЗУБ Ірина Анатоліївна
КОЗУБ Ірина 
Кобра (Білокуракине)
3
0
0
3
10
СИНЬКО Аліна Русланівна
СИНЬКО Аліна 
Харківський коледж (Харків)
2
0
1
3
11
ВАКАРОВА Юлія Іванівна
ВАКАРОВА Юлія 
Динамо (Київ)
3
0
0
3
12
ГРІГА Богдана Ярославівна
ГРІГА Богдана 
Динамо (Київ)
2
1
0
3
13
БУХОВА Олена Володимирівна
БУХОВА Олена
Кобра (Білокуракине)
3
0
0
3
14
ШИЛОВА Аліна Олександрівна
ШИЛОВА Аліна
Атекс (Київ)
2
0
0
2
15
МАЗУРОВА Віталіна Миколаївна
МАЗУРОВА Віталіна
Юність (Чернігів)
2
0
0
2
16
МАЛІНОВСЬКА Олеся Сергіївна
МАЛІНОВСЬКА Олеся
Колос (Ковалівка)
2
0
0
2
17
ВОЙТ Каріна Вікторівна
ВОЙТ Каріна
Родина-Ліцей (Костопіль)
2
0
0
2
18
МУЩЕНСЬКА Діана Іванівна
МУЩЕНСЬКА Діана
Родина-Ліцей (Костопіль)
2
0
0
2
19
КАВЕРЗІНА Анна Олександрівна
КАВЕРЗІНА Анна 
Колос (Ковалівка)
2
0
0
2
20
МОЛОДЮК Єлизавета Максимівна
МОЛОДЮК Єлизавета 
Харківський коледж (Харків)
2
0
0
2
21
НІКОЛАЄНКО Анна Юріївна
НІКОЛАЄНКО Анна 
Харківський коледж (Харків)
2
0
0
2
22
ГУЛЕЙ Богдана Віталіївна
ГУЛЕЙ Богдана 
Динамо (Київ)
2
0
0
2
23
ТАТИНЕЦЬ Наталія Василівна
ТАТИНЕЦЬ Наталія 
Атекс (Київ)
2
0
0
2
24
ДРУЖЧЕНКО Анастасія Сергіївна
ДРУЖЧЕНКО Анастасія 
Колос (Ковалівка)
2
0
0
2
25
КОРОЛЬ Марія-Соломія Ігорівна
КОРОЛЬ Марія-Соломія
Янтарочка (Новояворівськ)
2
0
0
2
26
ПАЛІВОДА Ангеліна Олексіївна
ПАЛІВОДА Ангеліна
Юність (Чернігів)
2
0
0
2
27
БОГОМОЛОВА Катерина Володимирівна
БОГОМОЛОВА Катерина
Юність (Чернігів)
2
0
0
2
28
СКОЦИК Вікторія Віталіївна
СКОЦИК Вікторія
Родина-Ліцей (Костопіль)
2
0
0
2
29
НИЗОВА Софія Олександрівна
НИЗОВА Софія
Родина-Ліцей (Костопіль)
2
0
0
2
30
НЕЗДЮР Владислава Юріївна
НЕЗДЮР Владислава
Родина-Ліцей (Костопіль)
1
1
0
2
31
СЄНЧЕНКОВА Анна Володимирівна
СЄНЧЕНКОВА Анна
Кобра (Білокуракине)
2
0
0
2
32
ГОРБАЧ Вікторія Володимирівна
ГОРБАЧ Вікторія
Юність (Чернігів)
1
0
0
1
33
БАЛІНА Софія Олександрівна
БАЛІНА Софія 
Родина-Ліцей (Костопіль)
1
0
0
1
34
ВАЩИК Аліна Михайлівна
ВАЩИК Аліна 
Родина-Ліцей (Костопіль)
1
0
0
1
35
КОТОВЕЦЬ Тетяна Сергіївна
КОТОВЕЦЬ Тетяна 
Родина-Ліцей (Костопіль)
1
0
0
1
36
РОЖКО Вікторія Вадимівна
РОЖКО Вікторія
Родина-Ліцей (Костопіль)
1
0
0
1
37
ЩУР Яна Олександрівна
ЩУР Яна 
Колос (Ковалівка)
1
0
0
1
38
ГАЛАК Анастасія Дмитрівна
ГАЛАК Анастасія
Родина-Ліцей (Костопіль)
1
0
0
1
39
БРОШКО Роксолана Василівна
БРОШКО Роксолана 
Янтарочка (Новояворівськ)
0
1
0
1
40
ГРУБІНКА Маріанна Юріївна
ГРУБІНКА Маріанна
Янтарочка (Новояворівськ)
1
0
0
1
41
ЛАЙЩУК Тетяна Олександрівна
ЛАЙЩУК Тетяна 
Янтарочка (Новояворівськ)
1
0
0
1
42
МОРОЗ Ірина Миронівна
МОРОЗ Ірина 
Янтарочка (Новояворівськ)
1
0
0
1
43
СКІБА Руслана Олегівна
СКІБА Руслана
Янтарочка (Новояворівськ)
1
0
0
1
44
ГОШІЙ Соломія Василівна
ГОШІЙ Соломія 
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
1
0
0
1
45
КУЗЬМИН Вероніка Михайлівна
КУЗЬМИН Вероніка 
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
1
0
0
1
46
ХАРАЩУК Ольга Романівна
ХАРАЩУК Ольга 
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
1
0
0
1
47
ЧУВИЛКА Карина Василівна
ЧУВИЛКА Карина 
Харківський коледж (Харків)
1
0
0
1
48
ШОПІНА Анастасія Олександрівна
ШОПІНА Анастасія 
Харківський коледж (Харків)
1
0
0
1
49
ДМІТРІЄВА Карина Русланівна
ДМІТРІЄВА Карина 
Динамо (Київ)
1
0
0
1
50
ЗАЙНЧКОВСЬКА Тетяна Юріївна
ЗАЙНЧКОВСЬКА Тетяна 
Атекс (Київ)
1
0
0
1
51
КЛІМЧУК Марія Андріївна
КЛІМЧУК Марія 
Атекс (Київ)
1
0
0
1
52
КУЗНЕЦОВА Єлизавета Сергіївна
КУЗНЕЦОВА Єлизавета 
Харківський коледж (Харків)
1
0
0
1
53
СІКОРСЬКА Анастасія Вікторівна
СІКОРСЬКА Анастасія 
Атекс (Київ)
1
0
0
1
54
СЛОВАК Леся Юріївна
СЛОВАК Леся 
Динамо (Київ)
1
0
0
1
55
ТКАЧЕНКО Олена Євгенівна
ТКАЧЕНКО Олена 
Атекс (Київ)
1
0
0
1
56
ЧОРНОМАЗ Дар'я Вікторівна
ЧОРНОМАЗ Дар'я 
Динамо (Київ)
1
0
0
1
57
ТКАЧЕНКО Світлана Сергіївна
ТКАЧЕНКО Світлана 
Колос (Ковалівка)
0
0
1
1
58
ІВАНИШИН Мар'яна Юріївна
ІВАНИШИН Мар'яна
Колос (Ковалівка)
1
0
0
1
59
ГОРОДЕЦЬКА Аліна Олександрівна
ГОРОДЕЦЬКА Аліна
Харківський коледж (Харків)
1
0
0
1
60
МАСНЮК Христина Михайлівна
МАСНЮК Христина
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
1
0
0
1
61
ЄРИГІНА Вікторія Віталіївна
ЄРИГІНА Вікторія
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
1
0
0
1
62
КОСТЮЧЕНКО Анастасія Вікторівна
КОСТЮЧЕНКО Анастасія
Атекс (Київ)
1
0
0
1
63
СМІЛЯНЕЦЬ Єлизавета Русланівна
СМІЛЯНЕЦЬ Єлизавета
Харківський коледж (Харків)
1
0
0
1
64
ХІЩЕНКО Ірина Юріївна
ХІЩЕНКО Ірина
Харківський коледж (Харків)
1
0
0
1
65
ГУЦАЛЮК Аріана Володимірівна
ГУЦАЛЮК Аріана
Динамо (Київ)
1
0
0
1
66
ТАРАСЕНКО Аліна Владиславівна
ТАРАСЕНКО Аліна
Динамо (Київ)
1
0
0
1
67
ГОЛИШ Яна Володимирівна
ГОЛИШ Яна
Родина-Ліцей (Костопіль)
0
0
1
1
68
КІСЕЛЕВИЧ Анастасія Іванівна
КІСЕЛЕВИЧ Анастасія
Родина-Ліцей (Костопіль)
1
0
0
1
69
МІЩЕНКО Тетяна Сергіївна
МІЩЕНКО Тетяна
Кобра (Білокуракине)
1
0
0
1
70
СОЛДАТЕНКО Світлана Сергіївна
СОЛДАТЕНКО Світлана Сергіївна
Кобра (Білокуракине)
1
0
0
1
71
КУЛІШОВА (СОЛДАТОВА) Олександра Олександрівна
КУЛІШОВА (СОЛДАТОВА) Олександра
Динамо (Київ)
1
0
0
1
72
ЧУДАК Елізабет Франківна
ЧУДАК Елізабет
Динамо (Київ)
1
0
0
1
73
ГОНЧАРОВА Анастасія Віталіївна
ГОНЧАРОВА Анастасія
Кобра (Білокуракине)
1
0
0
1