1/4 Кубок України 20/21. «Ладомир» – «Карпати» – 1:0: чергова звитяга волинянок

1022
Карпати Львів, Вища ліга, жінки, УАФ, склад команд, жіночий футбол, клуби учасники, Ладомир, Волинь, женский футбол, ЖФК, Володимир-Волинський, жіночий футбол

Карпатівки мінімально поступаються «Ладомиру» і вибувають з Кубка України

Після недавнього результативного (7 м’ячів) матчу суперниці обережно розпочали кубковий поєдинок, намагаючись уникнути помилок в обороні. В середині тайму Наталія Корнацька після зіткнення впала у штрафному «Ладомира», проте арбітриня призначити пенальті не наважилась.

На початку другого тайму господарки поля небезпечно виконали штрафний, але Інга Мостова зіграла надійно і приборкала м’яч, що летів у верхній кут воріт. Одну з атак львівського клубу завершила дальнім ударом Стефанія Матвіїшин, та бракувало влучності. Мала нагоду відкрити рахунок Олена Тарасенко, однак після подачі з кутового від Матвіїшин пробила над поперечиною.

Ключовим моментом став епізод, коли у штрафному «Карпат» картинно впала Даяна Семків – пенальті, що чітко реалізувала Ольга Ольхова. Карпатівки відповіли двома поспіль кутовими ударами, але безрезультативно.