Вища ліга 2023-2024

    19517

    Вища ліга

    1. Чемпіонат Вищої ліги сезону 2023-2024 років проводиться в два етапи:
    1.1. На першому етапі всі команди грають матчі в одне коло згідно затвердженого календаря.
    1.2. За підсумками першого етапу, залежно від зайнятих місць у турнірній таблиці, формується дві групи, які зіграють ще два ігрових кола (вдома / на виїзді) згідно затвердженого календаря:
    Група 1 (місця з 1-го по 6-е – визначають чемпіона та призерів Вищої ліги та команди, які братимуть участь у жіночій Лізі Чемпіонів УЄФА 2024-2025.)
    1.3. Спортивні показники, здобуті на першому етапі, зберігаються.

    2 етап. Група 1
    2 етап. Група 2
    Перший етап
    Бомбардири
    Попередження
    Статистика гравців
    Група 1 (1-6 місця)
    #
    Клуб
    М
    В
    Н
    П
    ЗГ
    ПГ
    +/-
    О
    1
    19
    16
    2
    1
    93
    5
    88
    50
    2
    19
    12
    3
    4
    40
    18
    22
    39
    3
    19
    12
    2
    5
    46
    26
    20
    38
    4
    19
    11
    5
    3
    39
    19
    20
    38
    5
    20
    8
    2
    10
    38
    26
    12
    26
    6
    20
    6
    3
    11
    30
    54
    -24
    21
    Ворскла (Полтава)
    Колос (Ковалівка)
    Кривбас (Кривий Ріг)
    Металіст 1925 (Харків)
    Шахтар (Донецьк)
    Ладомир (Володимир)
    1Ворскла 6–0 6–0 3–0 6–0
    2Колос 2–1 0–1 0–0 3–1
    3Кривбас 1–2 0–2 2–2 4–3
    4Металіст 1925 0–0 0–0 3–0 4–1
    5Шахтар 1–3 1–2 0–1 0–1 2–0
    6Ладомир 0–4 3–1 0–7 0–2
    Тур 1
    20 Бер 2024
    - 12:00
    Ворскла (Полтава)
    3 0
    Шахтар (Донецьк)
    20 Бер 2024
    - 12:00
    Колос (Ковалівка)
    0 1
    Металіст 1925 (Харків)
    23 Бер 2024
    - 12:00
    Кривбас (Кривий Ріг)
    4 3
    Ладомир (Володимир)
    Тур 2
    26 Бер 2024
    - 12:00
    Ладомир (Володимир)
    0 7
    Металіст 1925 (Харків)
    27 Бер 2024
    - 12:00
    Шахтар (Донецьк)
    1 2
    Колос (Ковалівка)
    28 Бер 2024
    - 12:00
    Кривбас (Кривий Ріг)
    1 2
    Ворскла (Полтава)
    Тур 3
    13 Кві 2024
    - 12:00
    Колос (Ковалівка)
    2 1
    Кривбас (Кривий Ріг)
    14 Кві 2024
    - 12:00
    Металіст 1925 (Харків)
    3 0
    Шахтар (Донецьк)
    15 Кві 2024
    - 11:00
    Ворскла (Полтава)
    6 0
    Ладомир (Володимир)
    Тур 4
    18 Кві 2024
    - 12:00
    Кривбас (Кривий Ріг)
    2 2
    Металіст 1925 (Харків)
    18 Кві 2024
    - 12:00
    Ворскла (Полтава)
    6 0
    Колос (Ковалівка)
    18 Кві 2024
    - 12:00
    Ладомир (Володимир)
    0 2
    Шахтар (Донецьк)
    Тур 5
    23 Кві 2024
    - 12:00
    Металіст 1925 (Харків)
    0 0
    Ворскла (Полтава)
    23 Кві 2024
    - 12:00
    Колос (Ковалівка)
    3 1
    Ладомир (Володимир)
    24 Кві 2024
    - 11:00
    Шахтар (Донецьк)
    0 1
    Кривбас (Кривий Ріг)
    Тур 6
    29 Кві 2024
    - 12:00
    Ладомир (Володимир)
    3 1
    Кривбас (Кривий Ріг)
    29 Кві 2024
    - 12:00
    Шахтар (Донецьк)
    1 3
    Ворскла (Полтава)
    29 Кві 2024
    - 15:00
    Металіст 1925 (Харків)
    0 0
    Колос (Ковалівка)
    Тур 7
    4 Тра 2024
    - 11:00
    Ворскла (Полтава)
    6 0
    Кривбас (Кривий Ріг)
    4 Тра 2024
    - 11:00
    Металіст 1925 (Харків)
    4 1
    Ладомир (Володимир)
    4 Тра 2024
    - 12:00
    Колос (Ковалівка)
    0 0
    Шахтар (Донецьк)
    Тур 9
    8 Тра 2024
    - 12:00
    Шахтар (Донецьк)
    2 0
    Ладомир (Володимир)
    Тур 8
    12 Тра 2024
    - 11:00
    Ладомир (Володимир)
    0 4
    Ворскла (Полтава)
    12 Тра 2024
    - 12:00
    Кривбас (Кривий Ріг)
    0 2
    Колос (Ковалівка)
    13 Тра 2024
    - 12:00
    Шахтар (Донецьк)
    0 1
    Металіст 1925 (Харків)
    Тур 9
    18 Тра 2024
    - 12:00
    Колос (Ковалівка)
    - -
    Ворскла (Полтава)
    19 Тра 2024
    - 11:00
    Металіст 1925 (Харків)
    - -
    Кривбас (Кривий Ріг)
    Тур 10
    25 Тра 2024
    - 12:00
    Кривбас (Кривий Ріг)
    - -
    Шахтар (Донецьк)
    25 Тра 2024
    - 12:00
    Ворскла (Полтава)
    - -
    Металіст 1925 (Харків)
    25 Тра 2024
    - 12:00
    Ладомир (Володимир)
    - -
    Колос (Ковалівка)
    Група 2 (7-10 місця)
    #
    Клуб
    М
    В
    Н
    П
    ЗГ
    ПГ
    +/-
    О
    1
    20
    10
    3
    7
    38
    32
    6
    33
    2
    Динамо (Київ)
    в в в п в
    >
    19
    9
    4
    6
    39
    31
    8
    31
    3
    19
    7
    4
    8
    24
    51
    -27
    25
    4
    19
    4
    2
    13
    30
    51
    -21
    14
    5
    Верес (Рівне)
    п н п п п
    >
    20
    2
    3
    15
    21
    60
    -39
    9
    6
    19
    1
    3
    15
    10
    75
    -65
    6
    Дніпро-1 (Дніпро)
    Динамо (Київ)
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    Пантери (Умань)
    Верес (Рівне)
    Маріуполь (Донецька обл)
    1Дніпро-1 1–1 1–1 5–0 2–1
    2Динамо 2–3 5–0 3–2 8–0
    3ЕМС-Поділля 2–1 2–1 2–1 1–0
    4Пантери 1–2 0–1 3–0 6–1
    5Верес 0–2 0–3 1–1 0–0 0–2
    6Маріуполь 0–3 1–4 0–4 1–1
    Тур 1
    21 Бер 2024
    - 14:00
    Дніпро-1 (Дніпро)
    2 1
    Маріуполь (Донецька обл)
    23 Бер 2024
    - 12:00
    Динамо (Київ)
    3 2
    Пантери (Умань)
    23 Бер 2024
    - 14:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    2 1
    Верес (Рівне)
    Тур 2
    28 Бер 2024
    - 12:00
    Пантери (Умань)
    3 0
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    28 Бер 2024
    - 12:00
    Маріуполь (Донецька обл)
    1 1
    Верес (Рівне)
    31 Бер 2024
    - 12:00
    Дніпро-1 (Дніпро)
    1 1
    Динамо (Київ)
    Тур 3
    13 Кві 2024
    - 12:00
    Динамо (Київ)
    8 0
    Маріуполь (Донецька обл)
    13 Кві 2024
    - 12:00
    Верес (Рівне)
    0 0
    Пантери (Умань)
    14 Кві 2024
    - 14:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    2 1
    Дніпро-1 (Дніпро)
    Тур 4
    18 Кві 2024
    - 12:00
    Дніпро-1 (Дніпро)
    5 0
    Верес (Рівне)
    18 Кві 2024
    - 14:00
    Динамо (Київ)
    5 0
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    19 Кві 2024
    - 12:00
    Маріуполь (Донецька обл)
    0 4
    Пантери (Умань)
    Тур 5
    23 Кві 2024
    - 12:00
    Верес (Рівне)
    0 3
    Динамо (Київ)
    24 Кві 2024
    - 12:00
    Пантери (Умань)
    1 2
    Дніпро-1 (Дніпро)
    24 Кві 2024
    - 16:30
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    1 0
    Маріуполь (Донецька обл)
    Тур 6
    28 Кві 2024
    - 12:00
    Маріуполь (Донецька обл)
    0 3
    Дніпро-1 (Дніпро)
    28 Кві 2024
    - 13:00
    Верес (Рівне)
    1 1
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    29 Кві 2024
    - 15:30
    Пантери (Умань)
    0 1
    Динамо (Київ)
    Тур 7
    3 Тра 2024
    - 17:00
    Верес (Рівне)
    0 2
    Маріуполь (Донецька обл)
    4 Тра 2024
    - 12:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    2 1
    Пантери (Умань)
    6 Тра 2024
    - 12:00
    Динамо (Київ)
    2 3
    Дніпро-1 (Дніпро)
    Тур 8
    11 Тра 2024
    - 12:00
    Дніпро-1 (Дніпро)
    1 1
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    11 Тра 2024
    - 16:00
    Пантери (Умань)
    6 1
    Верес (Рівне)
    12 Тра 2024
    - 12:00
    Маріуполь (Донецька обл)
    1 4
    Динамо (Київ)
    Тур 9
    17 Тра 2024
    - 12:00
    Верес (Рівне)
    0 2
    Дніпро-1 (Дніпро)