КАЛЕНДАР МАТЧІВ ЧЕМПIОНАТУ УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ СЕРЕД ЖІНОЧИХ КОМАНД ВИЩА ЛІГА СЕЗОНУ 2017-2018 Р.Р.

1219

– «Житлобуд-2» (Харків)
– «Житлобуд-1» (Харків)
– «Легенда-ШВСМ» (Чернігів)
– «Ятрань-Берестівець» (Уманський р-н.)
– «Пантери» (Умань)
– «Злагода-Дніпро-1» (Дніпро)
– «Єдність» (Плиски)
– «Родина-Ліцей» (Костопіль)
– «Атекс-СДЮШОР16» (Київ)
– «Ладомир» (Володимир-Волинський)

1 тур – Вища ліга – 1 коло
19.08 Житлобуд-2 – Пантери 7-0
11.10 Єдність – Ладомир 1-2
20.08 Ятрань-Берестівець – Атекс-СДЮШОР16 5-0
18.08 Злагода-Дніпро-1 – Легенда-ШВСМ 0-3
19.08 Родина-Ліцей – Житлобуд-1 1-10
2 тур – Вища ліга
24.08 Пантери – Житлобуд-1 1-3
26.08 Легенда-ШВСМ – Родина-Ліцей 2-0
25.08 Атекс-СДЮШОР16 – Злагода-Дніпро-1 1-3
25.08 Ладомир – Ятрань-Берестівець 1-4
06.09 Житлобуд-2 – Єдність 8-0
3 тур – Вища ліга
02.09 Єдність – Пантери 1-0
03.09 Ятрань-Берестівець – Житлобуд-2 0-1
01.09 Злагода-Дніпро-1 – Ладомир 1-1
02.09 Родина-Ліцей – Атекс-СДЮШОР16 4-1
03.09 Житлобуд-1 – Легенда-ШВСМ 4-0
4 тур – Вища ліга
09.09 Пантери – Легенда-ШВСМ 1-4
26.10 Атекс-СДЮШОР16 – Житлобуд-1 0-10
16.09 Ладомир – Родина-Ліцей 2-0
10.09 Житлобуд-2 – Злагода-Дніпро-1 8-0
09.09 Єдність – Ятрань-Берестівець 0-2
5 тур – Вища ліга
15.09 Ятрань-Берестівець – Пантери
3-1
15.09 Злагода-Дніпро-1 – Єдність
1-1
10.08 Родина-Ліцей – Житлобуд-2
0-7
29.08 Житлобуд-1 – Ладомир
7-0
16.09 Легенда-ШВСМ – Атекс-СДЮШОР16
17-0
6 тур – Вища ліга
24.09 Пантери – Атекс-СДЮШОР16
9-0
24.09 Ладомир – Легенда-ШВСМ
1-2
22.09 Житлобуд-2 – Житлобуд-1
1-3
22.09 Єдність – Родина-Ліцей
1-0
22.09 Ятрань-Берестівець – Злагода-Дніпро-1
1-1
7 тур – Вища ліга
29.09 Злагода-Дніпро-1 – Пантери
0-5
01.10 Родина-Ліцей – Ятрань-Берестівець
0-0
29.09 Житлобуд-1 – Єдність
5-0
30.09 Легенда-ШВСМ – Житлобуд-2
1-4
29.09 Атекс-СДЮШОР16 – Ладомир
0-9
8 тур – Вища ліга
04.11 Пантери – Ладомир
5-1
17.11 Атекс-СДЮШОР16 – Житлобуд-2
0-22
07.10 Єдність – Легенда-ШВСМ
2-2
06.10 Ятрань-Берестівець – Житлобуд-1
1-2
29.08 Злагода-Дніпро-1 – Родина-Ліцей
2-1
9 тур – Вища ліга
08.11 Родина-Ліцей – Пантери 0-3
13.10 Житлобуд-1 – Злагода-Дніпро-1
11-0
14.10 Легенда-ШВСМ – Ятрань-Берестівець
0-0
15.10 Атекс-СДЮШОР16 – Єдність
0-4
15.10 Ладомир – Житлобуд-2
0-5
10 тур – Вища ліга – 2 коло – 2018
25.03 Пантери – Житлобуд-2
0-2
04.04 Ладомир – Єдність
1-0
24.03 Атекс-СДЮШОР16 – Ятрань-Берестівець
2-5
24.03 Легенда-ШВСМ – Злагода-Дніпро-1
2-0
23.03 Житлобуд-1 – Родина-Ліцей
11-0
11 тур – Вища ліга
28.03 Житлобуд-1 – Пантери
9-0
23.05 Родина-Ліцей – Легенда-ШВСМ
1-2
30.03 Злагода-Дніпро-1 – Атекс-СДЮШОР16
2-1
01.04 Ятрань-Берестівець – Ладомир
1-1
28.03 Єдність – Житлобуд-2
1-3
12 тур – Вища ліга
13.04 Пантери – Єдність
1-1
13.04 Житлобуд-2 – Ятрань-Берестівець
4-0
15.04 Ладомир – Злагода-Дніпро-1
0-2
14.04 Атекс-СДЮШОР16 – Родина-Ліцей
0-0
13.04 Легенда-ШВСМ – Житлобуд-1
0-1
13 тур – Вища ліга
22.04 Легенда-ШВСМ – Пантери
5-2
20.04 Житлобуд-1 – Атекс-СДЮШОР16
15-0
21.04 Родина-Ліцей – Ладомир
1-1
20.04 Злагода-Дніпро-1 – Житлобуд-2
0-6
22.04 Ятрань-Берестівець – Єдність
2-0
14 тур – Вища ліга
29.04 Пантери – Ятрань-Берестівець
1-2
28.04 Єдність – Злагода-Дніпро-1
3-0
29.04 Житлобуд-2 – Родина-Ліцей
8-0
28.04 Ладомир – Житлобуд-1
0-3
28.04 Атекс-СДЮШОР16 – Легенда-ШВСМ
0-5
15 тур – Вища ліга
04.04 Атекс-СДЮШОР16 – Пантери
1-2
18.04 Легенда-ШВСМ – Ладомир
4-2
05.05 Житлобуд-1 – Житлобуд-2
0-0
18.04 Родина-Ліцей – Єдність
0-2
04.05 Злагода-Дніпро-1 – Ятрань-Берестівець
0-3
16 тур – Вища ліга
23.05 Пантери – Злагода-Дніпро-1
0-2
13.05 Ятрань-Берестівець – Родина-Ліцей
1-0
12.05 Єдність – Житлобуд-1
0-3
13.05 Житлобуд-2 – Легенда-ШВСМ
7-0
13.05 Ладомир – Атекс-СДЮШОР16
4-0
17 тур – Вища ліга
19.05 Ладомир – Пантери
2-5
19.05 Житлобуд-2 – Атекс-СДЮШОР16
3-0тр
19.05 Легенда-ШВСМ – Єдність
2-0
19.05 Житлобуд-1 – Ятрань-Берестівець
6-0
20.05 Родина-Ліцей – Злагода-Дніпро-1
1-1
18 тур – Вища ліга
27.05 Пантери – Родина-Ліцей
1-1
27.05 Злагода-Дніпро-1 – Житлобуд-1
0-7
27.05 Ятрань-Берестівець – Легенда-ШВСМ
1-0
27.05 Єдність – Атекс-СДЮШОР16
4-0
27.05 Житлобуд-2 – Ладомир
8-0