Кубок України 19/20

    1512

    Кубок України

    2019-2020
    1/8 фіналу
    11 Жов 2019 12:00
    Харківський коледж (Харків)
    1 6
    Восход (Стара Маячка)
    11 Жов 2019 12:00
    Харківський коледж
    1
    6
    Восход
    | Арбітр: Васильченко (Тагамлик) Вероніка Вікторівна
    13 Жов 2019 12:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    0 5
    Житлобуд-1 (Харків)
    13 Жов 2019 12:00
    ЕМС-Поділля
    0
    5
    Житлобуд-1
    | Арбітр: Причина Софія Русланівна
    22 Жов 2019 12:00
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    1 2
    Ятрань (Берестівець)
    22 Жов 2019 12:00
    Буковинська Надія
    1
    2
    Ятрань
    | Арбітр: Чайка Ірина Олегівна
    22 Жов 2019 12:00
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    0 1
    Єдність (Плиски)
    22 Жов 2019 12:00
    Родина-Ліцей
    0
    1
    Єдність
    | Арбітр: Мамчур Наталія Петрівна
    22 Жов 2019 12:00
    Луганочка (Луганська обл.)
    1 29
    Пантери (Умань)
    22 Жов 2019 12:00
    Луганочка
    1
    29
    Пантери
    | Арбітр: Стрілецька Марина Сергіївна
    24 Жов 2019 12:00
    Атекс (Київ)
    0 5
    Маріуполь (Маріуполь)
    24 Жов 2019 12:00
    Атекс
    0
    5
    Маріуполь
    | Арбітр: Зора Катерина Петрівна
    29 Жов 2019 12:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    0 5
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    29 Жов 2019 12:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    0
    5
    Ладомир
    | Арбітр: Романюк Анастасія Миколаївна
    3 Лис 2019 12:00
    Ніка (Миколаїв)
    1 6
    Житлобуд-2 (Харків)
    3 Лис 2019 12:00
    Ніка
    1
    6
    Житлобуд-2
    | Арбітр: Петрова Ірина Володимирівна
    1/4 фіналу
    Єдність (Плиски)
    0 3
    Ятрань (Берестівець)
    Єдність
    0
    3
    Ятрань
    | Технічний результат
    Восход (Стара Маячка)
    3 0
    Пантери (Умань)
    Восход
    3
    0
    Пантери
    | Технічний результат
    22 Сер 2020 11:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    5 0
    Маріуполь (Маріуполь)
    22 Сер 2020 11:00
    Житлобуд-1
    5
    0
    Маріуполь
    | НТБ «Металіст» (Високий) | Арбітр: Усова Катерина Іванівна
    Житлобуд-2 (Харків)
    3 0
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    Житлобуд-2
    3
    0
    Ладомир
    | Технічний результат
    1/2 фіналу
    2 Вер 2020 17:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    0 1
    Житлобуд-2 (Харків)
    2 Вер 2020 17:00
    Житлобуд-1
    0
    1
    Житлобуд-2
    | НТБ «Металіст» (Високий) | Арбітр: Тельбух Людмила В’ячеславівна
    2 Вер 2020 00:00
    Восход (Стара Маячка)
    3 0
    Ятрань (Берестівець)
    2 Вер 2020 00:00
    Восход
    3
    0
    Ятрань
    | Технічний результат
    Фінал
    30 Вер 2020 14:00
    Восход (Стара Маячка)
    0 1
    Житлобуд-2 (Харків)
    30 Вер 2020 14:00
    Восход
    0
    1
    Житлобуд-2
    | Стадіон «Сонячний» (Харків) | Арбітр: Усова Катерина Іванівна