Перша ліга 2022-2023

    4498

    Перша ліга

    #
    Клуб
    М
    В
    Н
    П
    ЗГ
    ПГ
    +/-
    О
    1
    8
    6
    1
    1
    21
    5
    16
    19
    2
    8
    6
    1
    1
    19
    5
    14
    19
    3
    8
    3
    1
    4
    11
    16
    -5
    10
    4
    Рух (Львів)
    п в в п п
    8
    2
    1
    5
    11
    21
    -10
    7
    5
    8
    0
    2
    6
    8
    23
    -15
    -1
    – з “Прикарпаття-ДЮСШ№3” знято 3 очки за неявку команди на матч 10 туру з “Юність” та зараховано технічну поразку 0:3
    – ФК “Янтарочка” зараховано технічну поразку 0:3 за запізнення команди на матч 10 туру з командою “Лідер”
    Лідер (Полтавська область)
    Юність (Чернігів)
    Янтарочка (Новояворівськ)
    Рух (Львів)
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    1Лідер 2–2 3–0 5–0 5–0
    2Юність 0–2 4–0 4–0 3–0
    3Янтарочка 3–2 0–2 3–2 3–0
    4Рух 0–1 0–1 2–1 4–4
    5Прикарпаття-ДЮСШ3 0–1 1–3 1–1 2–3
    Матчі
    Бомбардири
    Попередження
    Статистика гравців
    Тур 1
    Перша ліга
    16 Жов 2022
    - 12:00
    Рух (Львів)
    4 4
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    Перша ліга
    6 Лис 2022
    - 11:00
    Юність (Чернігів)
    4 0
    Янтарочка (Новояворівськ)
    Тур 2
    Перша ліга
    23 Жов 2022
    - 12:00
    Лідер (Полтавська область)
    2 2
    Юність (Чернігів)
    Перша ліга
    23 Жов 2022
    - 13:00
    Янтарочка (Новояворівськ)
    3 2
    Рух (Львів)
    Тур 3
    Перша ліга
    28 Жов 2022
    - 12:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    1 1
    Янтарочка (Новояворівськ)
    Перша ліга
    30 Жов 2022
    - 11:30
    Рух (Львів)
    0 1
    Лідер (Полтавська область)
    Тур 4
    Перша ліга
    6 Лис 2022
    - 11:30
    Лідер (Полтавська область)
    5 0
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    Перша ліга
    19 Лис 2022
    - 11:00
    Юність (Чернігів)
    4 0
    Рух (Львів)
    Тур 5
    Перша ліга
    12 Лис 2022
    - 13:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    1 3
    Юність (Чернігів)
    Перша ліга
    13 Лис 2022
    - 12:00
    Янтарочка (Новояворівськ)
    3 2
    Лідер (Полтавська область)
    Тур 6
    Перша ліга
    21 Кві 2023
    - 12:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    2 3
    Рух (Львів)
    Перша ліга
    21 Тра 2023
    - 12:00
    Янтарочка (Новояворівськ)
    0 2
    Юність (Чернігів)
    Тур 7
    Перша ліга
    30 Кві 2023
    - 13:00
    Рух (Львів)
    2 1
    Янтарочка (Новояворівськ)
    Перша ліга
    1 Тра 2023
    - 12:00
    Юність (Чернігів)
    0 2
    Лідер (Полтавська область)
    Тур 8
    Перша ліга
    7 Тра 2023
    - 14:00
    Янтарочка (Новояворівськ)
    3 0
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    Перша ліга
    7 Тра 2023
    - 16:00
    Лідер (Полтавська область)
    5 0
    Рух (Львів)
    Тур 9
    Перша ліга
    12 Тра 2023
    - 12:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    0 1
    Лідер (Полтавська область)
    Перша ліга
    14 Тра 2023
    - 13:00
    Рух (Львів)
    0 1
    Юність (Чернігів)
    Тур 10
    Перша ліга
    28 Тра 2023
    - 00:00
    Юність (Чернігів)
    3 0
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    Перша ліга
    28 Тра 2023
    - 12:00
    Лідер (Полтавська область)
    3 0
    Янтарочка (Новояворівськ)
    #
    Гравець
    Матчів
    Голи
    1
    ФЕДОРЕНКО Ангеліна
    Лідер (Полтавська область)
    7
    10 (3)
    2
    МАЗУРОВА Віталіна
    Юність (Чернігів)
    7
    6
    3
    ГРИМАК Анастасія
    Рух (Львів)
    8
    5
    4
    МАТВІЇШИН Стефанія
    Янтарочка (Новояворівськ)
    7
    4
    5
    ВОСКОБОЙНИК Анна
    Лідер (Полтавська область)
    7
    4
    6
    НАМАЗОВА Аделіна
    Юність (Чернігів)
    7
    3
    7
    БУЙ Інна
    Янтарочка (Новояворівськ)
    7
    3
    8
    МУЛИКА Аріна
    Рух (Львів)
    4
    2
    9
    БОТЮК Христина 
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    5
    2 (1)
    10
    ТАРАСЕНКО Анастасія
    Лідер (Полтавська область)
    5
    2
    11
    ПЕТЕЛЕЦЬКА Яна
    Рух (Львів)
    6
    2
    12
    ОСТАПІВ Вікторія
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    7
    2
    13
    СТАХНЮК Анастасія
    Юність (Чернігів)
    7
    2
    14
    ВЕРШНЯК Софія
    Юність (Чернігів)
    7
    2
    15
    ВОЛОШИН Жанна
    Рух (Львів)
    8
    2
    16
    ПРИСЯЖНЮК Сніжана 
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    1
    1
    17
    ГАЛАН (СОБЧИШИН) Наталія
    Янтарочка (Новояворівськ)
    2
    1
    18
    ТИЦЕЙКО (ТЕЛИЧКО) Любов
    Янтарочка (Новояворівськ)
    3
    1
    19
    СУХОРЯБА Олександра
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    3
    1
    20
    МАТВІЙЧУК Вікторія
    Янтарочка (Новояворівськ)
    3
    1
    21
    КУРИЛЕНКО Марина
    Юність (Чернігів)
    5
    1
    22
    ОЛЕКСІЄНКО Анастасія
    Юність (Чернігів)
    5
    1
    23
    КОРОЛЬ Марія-Соломія
    Янтарочка (Новояворівськ)
    6
    1
    24
    ГУЗИК Валерія
    Юність (Чернігів)
    6
    1
    25
    ЗАХАРЧЕНКО Руслана
    Лідер (Полтавська область)
    6
    1
    26
    МУГУРДІНОВА Інна
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    6
    1
    27
    КЛЮБА Вікторія
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    6
    1
    28
    ДУБИНА Вікторія
    Лідер (Полтавська область)
    7
    1
    #
    Гравець
    О
    1
    МОРОЗ Ірина Миронівна
    МОРОЗ Ірина 
    Янтарочка (Новояворівськ)
    3
    0
    0
    3
    2
    НАМАЗОВА Аделіна Едуардівна
    НАМАЗОВА Аделіна
    Юність (Чернігів)
    3
    0
    0
    3
    3
    БУЙ Інна Петрівна
    БУЙ Інна
    Янтарочка (Новояворівськ)
    3
    0
    0
    3
    4
    АПОСТОЛ Діана Андріївна
    АПОСТОЛ Діана
    Рух (Львів)
    0
    1
    0
    3
    5
    СКІБА Руслана Олегівна
    СКІБА Руслана
    Янтарочка (Новояворівськ)
    2
    0
    0
    2
    6
    ВОСКОБОЙНИК Анна Володимирівна
    ВОСКОБОЙНИК Анна
    Лідер (Полтавська область)
    2
    0
    0
    2
    7
    ЮЗВА Катерина Андріївна
    ЮЗВА Катерина
    Рух (Львів)
    2
    0
    0
    2
    8
    ГАЛАН (СОБЧИШИН) Наталія Ярославівна
    ГАЛАН (СОБЧИШИН) Наталія
    Янтарочка (Новояворівськ)
    1
    0
    0
    1
    9
    МАЗУРОВА Віталіна Миколаївна
    МАЗУРОВА Віталіна
    Юність (Чернігів)
    1
    0
    0
    1
    10
    КОНОПАЦЬКА Ілона Євгенівна
    КОНОПАЦЬКА Ілона
    Янтарочка (Новояворівськ)
    1
    0
    0
    1
    11
    ГУЗИК Валерія Володимирівна
    ГУЗИК Валерія
    Юність (Чернігів)
    1
    0
    0
    1
    12
    ТКАЧ (ДЕМ'ЯНЮК) Вікторія Василівна
    ТКАЧ (ДЕМ'ЯНЮК) Вікторія
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    1
    0
    0
    1
    13
    МАНДЗЮК Дарина Русланівна
    МАНДЗЮК Дарина
    Лідер (Полтавська область)
    1
    0
    0
    1
    14
    ОЗІМЧУК Олена Андріївна
    ОЗІМЧУК Олена
    Рух (Львів)
    1
    0
    0
    1
    15
    ФЕДОРЕНКО Ангеліна Ігорівна
    ФЕДОРЕНКО Ангеліна
    Лідер (Полтавська область)
    1
    0
    0
    1
    16
    ОСТАПІВ Вікторія Володимирівна
    ОСТАПІВ Вікторія
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    1
    0
    0
    1
    17
    ЗАПОТОЧНА Анна Іванівна
    ЗАПОТОЧНА Анна
    Рух (Львів)
    1
    0
    0
    1
    18
    ГРЕБЕНЮК Дар’я Сергіївна
    ГРЕБЕНЮК Дар’я
    Лідер (Полтавська область)
    1
    0
    0
    1
    19
    КРАЙНІЧУК Тетяна Вікторівна
    КРАЙНІЧУК Тетяна
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    1
    0
    0
    1
    20
    ТАРАСЕНКО Анастасія Едуардівна
    ТАРАСЕНКО Анастасія
    Лідер (Полтавська область)
    1
    0
    0
    1
    21
    ДИКА Оксана Іванівна
    ДИКА Оксана
    Рух (Львів)
    1
    0
    0
    1
    Загалом по команді/-ам
    #
    Клуби
    О
    1
    Янтарочка (Новояворівськ)
    Янтарочка (Новояворівськ)
    10
    0
    0
    10
    2
    Рух (Львів)
    Рух (Львів)
    6
    1
    0
    9
    3
    Лідер (Полтавська область)
    Лідер (Полтавська область)
    6
    0
    0
    6
    4
    Юність (Чернігів)
    Юність (Чернігів)
    5
    0
    0
    5
    5
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    3
    0
    0
    3
    Статистика гравців
    Гравець Клуб
    ОЗІМЧУК Олена АндріївнаРух887200000010
    ГРИМАК Анастасія ВікторівнаРух887205000000
    КЛИМ Христина АнатоліївнаРух887200000000
    ВОЛОШИН Жанна ЯрославівнаРух886752000000
    ДОМБРОВСЬКА Тетяна-Марія АндріївнаЯнтарочка7763000013000
    МОРОЗ Ірина МиронівнаЯнтарочка776300000030
    ХАРАЩУК Ольга РоманівнаПрикарпаття-ДЮСШ3776300000000
    МАТВІЇШИН Стефанія ІгорівнаЯнтарочка776304000000
    ЄРИГІНА Вікторія ВіталіївнаПрикарпаття-ДЮСШ3776300000000
    ПЕТРУШИНА Вікторія ВолодимирівнаЮність776300005400
    БУЙ Інна ПетрівнаЯнтарочка776303000030
    ДУБИНА Вікторія РусланівнаЛідер776301000000
    МАНДЗЮК Дарина РусланівнаЛідер776300000010
    ПОБЕРІЙ Юлія ЄвгенівнаЛідер776300000000
    ФЕДОРЕНКО Ангеліна ІгорівнаЛідер7763010300010
    ЛАПЧАК Оксана ВолодимирівнаРух7763000016000
    ОСТАПІВ Вікторія ВолодимирівнаПрикарпаття-ДЮСШ3776302000010
    ВЕРШНЯК Софія ДенисівнаЮність776302000000
    МАЗУРОВА Віталіна МиколаївнаЮність776286000010
    НАМАЗОВА Аделіна ЕдуардівнаЮність776283000030
    ВОСКОБОЙНИК Анна ВолодимирівнаЛідер776214000020
    ХРУЛЬ Оксана СергіївнаЛідер776200000600
    ГРЕБЕНЮК Дар’я СергіївнаЛідер776200000010
    КОНОПАЦЬКА Ілона ЄвгенівнаЯнтарочка776170000010
    ОЛЕКСЕНКО Аліна ОлександрівнаЛідер776170000000
    СТАХНЮК Анастасія ІгорівнаЮність776102000000
    СКІБА Руслана ОлегівнаЯнтарочка776060000020
    ОЛЕКСЕНКО Лілія ОлександрівнаЛідер765750000000
    ЖОЛОБЧУК Євгенія ВасилівнаПрикарпаття-ДЮСШ3775750000000
    МЕДВЕДЬ Маргарита МихайлівнаЮність765730000000
    КІЩАК Марта АндріївнаЯнтарочка765560000000
    СОЛОДУХІНА Вікторія РусланівнаЮність764400000000
    ХРУЛЬ Вероніка ІванівнаРух723340000000
    МУГУРДІНОВА Інна ІгорівнаПрикарпаття-ДЮСШ3665401000000
    КОРОЛЬ Марія-Соломія ІгорівнаЯнтарочка665351000000
    КОЗЛОВСЬКА Софія РусланівнаРух665190000000
    ГУЗИК Валерія ВолодимирівнаЮність664921000010
    ЮЗВА Катерина АндріївнаРух664780000020
    ПЕТЕЛЕЦЬКА Яна АндріївнаРух654672000000
    КЛЮБА Вікторія МихайлівнаПрикарпаття-ДЮСШ3643901000000
    ЗАХАРЧЕНКО Руслана ІванівнаЛідер653541000000
    БОТЮК Христина ОлександрівнаПрикарпаття-ДЮСШ3554502100000
    ТАРАСЕНКО Анастасія ЕдуардівнаЛідер554502000010
    ЛИШАФАЙ Алла ІванівнаЮність554470000000
    СЕРЕДА Анастасія ІванівнаЛідер554370000000
    ОЛЕКСІЄНКО Анастасія СергіївнаЮність553941000000
    МАСНЮК Христина МихайлівнаПрикарпаття-ДЮСШ3553710000000
    КЛЕБАН Софія АртурівнаПрикарпаття-ДЮСШ3553570000000
    МИСАК Орися МихайлівнаЯнтарочка543190000000
    КУРИЛЕНКО Марина ВікторівнаЮність522671000000
    НАУМИЧ Олеся ОлександрівнаРух443600000000
    ХАРЧИНА Яна ЯрославівнаРух443600000000
    ПРОЦЬКО Валентина ОлександрівнаЮність443600000000
    ЗАПОТОЧНА Анна ІванівнаРух443600000010
    ТОРКОНЯК Вероніка ОлегівнаПрикарпаття-ДЮСШ34436000012000
    СМАЛЬ Олександра СергіївнаРух443480000000
    МУЛИКА Аріна ВікторівнаРух443342000000
    СТЕЦА Надія МиколаївнаЯнтарочка443290000000
    ГОЛОВЧУК Наталія ВасилівнаПрикарпаття-ДЮСШ3421990000000
    ДЕМЧУК Олена РоманівнаРух431710000000
    ПРИЙМАК Вероніка МиколаївнаЯнтарочка421570000000
    БРУНЕЦЬ Анна МихайлівнаЯнтарочка421220000000
    КІШКО Христина ТарасівнаРух41880000000
    РЯБОКОНЬ Єлизавета ПавлівнаЛідер40430000000
    КАДИРА Тетяна МиколаївнаЮність332700000000
    СУХОРЯБА Олександра ВікторівнаПрикарпаття-ДЮСШ3332661000000
    ЗАМОРОКА Марія АндріївнаПрикарпаття-ДЮСШ3332610000000
    ТАРАСЮК Анастасія ОлександрівнаЮність332500000000
    ТАХТАРОВА Вікторія ОлегівнаЯнтарочка332360000000
    ТИЦЕЙКО (ТЕЛИЧКО) Любов МихайлівнаЯнтарочка332161000000
    АПОСТОЛ Діана АндріївнаРух321960000001
    ДИКА Оксана ІванівнаРух321880000010
    ДРОЗД Юлія ІванівнаПрикарпаття-ДЮСШ3321710000000
    КІЩАК Ірина МиколаївнаЯнтарочка311580000000
    КРАЙНІЧУК Тетяна ВікторівнаПрикарпаття-ДЮСШ3311400000010
    БАБИЧ Анна ВіталіївнаЮність311330000000
    РИБАРУК Роксолана-Марія ДмитрівнаРух301190000000
    ГОЛОВІНА Валентина ОлександрівнаЮність311100000000
    МИТРОФАНОВА Катерина ОлександрівнаПрикарпаття-ДЮСШ3311030000000
    ПАСТУХ Вероніка СтепанівнаЯнтарочка30720000000
    МАТВІЙЧУК Вікторія МиколаївнаЯнтарочка30441000000
    ГРИНИК Ірина ВіталіївнаПрикарпаття-ДЮСШ330420000000
    ЯНЕНКО Валерія МихайлівнаЮність30300000000
    КОШМАЛ Альона МиколаївнаЮність30180000000
    ГАЛАН (СОБЧИШИН) Наталія ЯрославівнаЯнтарочка221801000010
    ВОЛОЩУК Вікторія ВолодимирівнаПрикарпаття-ДЮСШ3221800004000
    ГЛЕК Каріна РоманівнаПрикарпаття-ДЮСШ3221800000000
    БУНЯК Романа АндріївнаЯнтарочка221480000000
    СОЛОМЧАК Ангеліна-Анастасія АнатолїівнаПрикарпаття-ДЮСШ3211350000000
    АЛЕКСІЙЧУК Єлизавета СергіївнаПрикарпаття-ДЮСШ3211180000000
    ГРИБ Юлія АндріївнаЯнтарочка20490000000
    ТАРАСЮК Анна ОлександрівнаРух21390000000
    САВЧЕНКО Вікторія ЮріївнаЛідер20190000000
    ГОСТЯЄВА Анастасія ДенисівнаРух20140000000
    ІГНАТЬЄВА Крістіна ОлексіївнаРух2090000000
    БУБЛИК Юлія МиколаївнаЮність2030000000
    ПРИСЯЖНЮК Сніжана АндріївнаПрикарпаття-ДЮСШ311901000000
    ТКАЧ (ДЕМ'ЯНЮК) Вікторія ВасилівнаПрикарпаття-ДЮСШ311900000010
    БАШАНОВА Єлизавета ЄвгенівнаРух11900005000
    ЦЕБРОВА Анастасія АнатоліївнаЛідер10320000000
    ДУДА Анастасія МиколаївнаЯнтарочка10290000000
    КАЛІНОВСЬКА Олена МихайлівнаЯнтарочка10240000000
    БАТРАК Юлія ВолодимирівнаЛідер10230000000
    ЛОПУШАНСЬКА Валентина ЮріївнаПрикарпаття-ДЮСШ310220000000
    КАЛИТА Валерія МиколаївнаЮність10150000000
    ТИРАН Мар'яна ДмитрівнаЯнтарочка10130000000
    КРАВЧЕНКО Ірина ВікторівнаЮність1030000000
    ЗОЗУЛЯ Софія-Марія ЮріївнаЯнтарочка1010000000
    ФУЛЬМЕС Тетяна ОрестівнаЯнтарочка1010000000
    ЮРЧЕНКО Маргарита ОлександрівнаЛідер1010000000
    ІВАНІШИН Юліана СергіївнаЯнтарочка1010000000
    ДУДИЧ Оксана БогданівнаЯнтарочка1010000000