Вища ліга 19/20

    3947

    Вища ліга

    2019-2020
    #
    Клуб
    M
    В
    Н
    П
    МЗ
    МП
    +/-
    О
    1
    18
    17
    0
    1
    100
    5
    95
    51
    2
    18
    15
    2
    1
    67
    5
    62
    47
    3
    18
    11
    2
    5
    44
    28
    16
    35
    4
    18
    7
    4
    7
    19
    34
    -15
    25
    5
    18
    8
    0
    10
    32
    17
    15
    24
    6
    18
    6
    3
    9
    21
    57
    -36
    21
    7
    18
    5
    1
    12
    15
    82
    -67
    16
    8
    18
    4
    2
    12
    19
    33
    -14
    14
    9
    18
    2
    4
    12
    15
    30
    -15
    10
    10
    18
    0
    2
    16
    4
    45
    -41
    2
    02 липня 2020 року Виконавчий комітет Української асоціації футболу затвердив рішення щодо поновлення Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2019/2020 років.
    Згідно зі змінами Регламенту, які були затверджені Виконкомом УАФ: «Командам, які не поновили участь у Чемпіонаті Вищої ліги у матчах, що залишились, зараховуються технічні поразки (-;+); а командам-суперницям зараховуються перемоги (+;-). Якщо матч мав відбутися між командами, які не поновили свою участь – їм зараховується поразка (-;-).
    Житлобуд-2 (Харків)
    Житлобуд-1 (Харків)
    Восход (Стара Маячка)
    Ятрань (Берестівець)
    Єдність (Плиски)
    Пантери (Умань)
    Маріуполь (Маріуполь)
    Ладомир (Володимир)
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    1 Житлобуд-2
    2–0
    1–2
    4–1
    8–1
    5–0
    8–0
    0–0
    8–0
    6–0
    7–0
    7–1
    9–0
    0–0
    7–0
    7–0
    0–0
    9–0
    12–0
    2 Житлобуд-1
    2–1
    0–2
    2–0
    1–1
    4–0
    3–0
    0–0
    3–0
    5–0
    10–0
    11–0
    12–0
    6–0
    0–0
    0–0
    1–1
    7–0
    0–0
    3 Восход
    1–8
    1–4
    1–1
    0–2
    1–1
    2–0
    0–0
    1–2
    6–1
    0–3
    5–0
    6–2
    5–1
    5–1
    4–1
    4–0
    0–0
    2–1
    4 Ятрань
    0–8
    0–5
    0–3
    0–4
    0–2
    1–1
    3–1
    1–3
    2–2
    3–0
    4–1
    1–1
    1–2
    0–0
    0–0
    1–1
    2–0
    0–0
    5 Єдність
    0–8
    0–0
    0–3
    0–0
    2–1
    0–0
    3–1
    1–3
    0–0
    2–1
    4–0
    11–0
    0–0
    3–0
    3–0
    0–0
    0–0
    3–0
    6 Пантери
    0–7
    0–6
    0–10
    0–5
    3–0
    1–6
    0–3
    2–2
    1–2
    0–0
    3–4
    3–1
    0–0
    2–6
    4–3
    1–1
    1–1
    0–0
    7 Маріуполь
    0–9
    1–7
    0–12
    0–11
    2–6
    0–5
    1–1
    1–4
    0–11
    0–4
    1–3
    4–3
    0–0
    1–3
    2–3
    0–0
    0–0
    2–0
    8 Ладомир
    0–7
    0–0
    0–0
    0–6
    1–5
    1–5
    0–0
    2–1
    0–3
    0–0
    6–2
    0–0
    3–1
    0–0
    0–0
    2–2
    4–1
    0–0
    9 ЕМС-Поділля
    0–0
    0–7
    1–1
    0–0
    0–4
    1–4
    1–1
    0–0
    0–0
    0–3
    1–1
    3–4
    0–0
    3–2
    2–2
    0–0
    0–0
    3–1
    10 Родина-Ліцей
    0–12
    0–9
    0–0
    0–7
    1–2
    0–0
    0–0
    0–2
    0–3
    0–0
    0–0
    1–1
    0–2
    0–0
    0–0
    1–4
    1–3
    0–0
    Тур 1
    20 Лип 2019
    - 12:00
    Маріуполь (Маріуполь)
    1 1
    Ятрань (Берестівець)
    20 Лип 2019
    - 12:00
    Ладомир (Володимир)
    4 1
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    20 Лип 2019
    - 12:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    0 4
    Восход (Стара Маячка)
    26 Лип 2020
    - 18:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    2 0
    Житлобуд-1 (Харків)
    Тур 2
    26 Лип 2019
    - 12:00
    Пантери (Умань)
    4 3
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    27 Лип 2019
    - 12:00
    Єдність (Плиски)
    4 0
    Маріуполь (Маріуполь)
    27 Лип 2019
    - 12:00
    Восход (Стара Маячка)
    5 1
    Ладомир (Володимир)
    6 Сер 2019
    - 12:00
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    0 12
    Житлобуд-2 (Харків)
    Тур 3
    2 Сер 2019
    - 12:00
    Маріуполь (Маріуполь)
    0 12
    Житлобуд-1 (Харків)
    2 Сер 2019
    - 12:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    4 1
    Восход (Стара Маячка)
    3 Сер 2019
    - 12:00
    Ладомир (Володимир)
    6 2
    Пантери (Умань)
    4 Сер 2019
    - 12:00
    Ятрань (Берестівець)
    3 1
    Єдність (Плиски)
    Тур 4
    10 Сер 2019
    - 12:00
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    0 2
    Маріуполь (Маріуполь)
    11 Сер 2019
    - 12:00
    Пантери (Умань)
    0 7
    Житлобуд-2 (Харків)
    12 Сер 2019
    - 12:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    2 2
    Ладомир (Володимир)
    19 Вер 2019
    - 12:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    4 0
    Ятрань (Берестівець)
    Тур 5
    28 Лип 2019
    - 12:00
    Ятрань (Берестівець)
    2 0
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    17 Сер 2019
    - 12:00
    Єдність (Плиски)
    0 3
    Житлобуд-1 (Харків)
    17 Сер 2019
    - 12:00
    Маріуполь (Маріуполь)
    2 6
    Восход (Стара Маячка)
    29 Жов 2019
    - 12:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    7 0
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    Тур 6
    24 Сер 2019
    - 12:00
    Восход (Стара Маячка)
    1 1
    Ятрань (Берестівець)
    24 Сер 2019
    - 12:00
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    0 3
    Єдність (Плиски)
    24 Сер 2019
    - 12:00
    Ладомир (Володимир)
    0 7
    Житлобуд-2 (Харків)
    25 Сер 2019
    - 12:00
    Пантери (Умань)
    3 4
    Маріуполь (Маріуполь)
    Тур 7
    6 Вер 2019
    - 12:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    7 0
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    7 Вер 2019
    - 12:00
    Єдність (Плиски)
    2 1
    Восход (Стара Маячка)
    7 Вер 2019
    - 12:00
    Маріуполь (Маріуполь)
    2 3
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    8 Вер 2019
    - 12:00
    Ятрань (Берестівець)
    2 2
    Пантери (Умань)
    Тур 8
    13 Вер 2019
    - 12:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    1 1
    Ятрань (Берестівець)
    14 Вер 2019
    - 12:00
    Восход (Стара Маячка)
    1 1
    Житлобуд-1 (Харків)
    15 Вер 2019
    - 12:00
    Ладомир (Володимир)
    3 1
    Маріуполь (Маріуполь)
    15 Вер 2019
    - 12:00
    Пантери (Умань)
    1 2
    Єдність (Плиски)
    Тур 9
    31 Сер 2019
    - 12:00
    Ятрань (Берестівець)
    1 2
    Ладомир (Володимир)
    21 Вер 2019
    - 12:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    5 0
    Пантери (Умань)
    21 Вер 2019
    - 12:00
    Маріуполь (Маріуполь)
    0 9
    Житлобуд-2 (Харків)
    23 Вер 2019
    - 12:00
    Єдність (Плиски)
    3 0
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    30 Жов 2019
    - 12:00
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    1 2
    Восход (Стара Маячка)
    Тур 10
    11 Жов 2019
    - 12:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    1 1
    Житлобуд-1 (Харків)
    13 Жов 2019
    - 12:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    5 0
    Ятрань (Берестівець)
    13 Жов 2019
    - 12:00
    Ладомир (Володимир)
    0 3
    Єдність (Плиски)
    13 Жов 2019
    - 12:00
    Пантери (Умань)
    1 1
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    Тур 11
    1 Вер 2019
    - 12:00
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    1 3
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    19 Жов 2019
    - 12:00
    Єдність (Плиски)
    0 8
    Житлобуд-2 (Харків)
    19 Жов 2019
    - 12:00
    Восход (Стара Маячка)
    6 1
    Пантери (Умань)
    15 Лис 2019
    - 12:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    6 0
    Ладомир (Володимир)
    Тур 12
    25 Жов 2019
    - 12:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    2 1
    Житлобуд-2 (Харків)
    27 Жов 2019
    - 12:00
    Ятрань (Берестівець)
    4 1
    Маріуполь (Маріуполь)
    5 Лис 2019
    - 12:00
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    0 0
    Ладомир (Володимир)
    7 Лис 2019
    - 12:00
    Восход (Стара Маячка)
    4 1
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    Тур 13
    1 Лис 2019
    - 12:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    9 0
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    2 Лис 2019
    - 12:00
    Маріуполь (Маріуполь)
    0 11
    Єдність (Плиски)
    2 Лис 2019
    - 12:00
    Ладомир (Володимир)
    1 5
    Восход (Стара Маячка)
    4 Лис 2019
    - 12:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    1 1
    Пантери (Умань)
    Тур 14
    Пантери (Умань)
    0 0
    Ладомир (Володимир)
    14 Бер 2020
    - 12:00
    Єдність (Плиски)
    3 1
    Ятрань (Берестівець)
    6 Лип 2020
    - 18:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    11 0
    Маріуполь (Маріуполь)
    7 Лип 2020
    - 18:00
    Восход (Стара Маячка)
    1 8
    Житлобуд-2 (Харків)
    Тур 15
    Маріуполь (Маріуполь)
    0 0
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    Ладомир (Володимир)
    0 0
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    11 Лип 2020
    - 18:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    6 0
    Пантери (Умань)
    12 Лип 2020
    - 00:00
    Ятрань (Берестівець)
    0 3
    Житлобуд-1 (Харків)
    Тур 16
    Житлобуд-1 (Харків)
    0 0
    Єдність (Плиски)
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    0 0
    Ятрань (Берестівець)
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    0 0
    Житлобуд-2 (Харків)
    19 Лип 2020
    - 11:00
    Восход (Стара Маячка)
    5 0
    Маріуполь (Маріуполь)
    Тур 17
    Єдність (Плиски)
    0 0
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    Житлобуд-2 (Харків)
    0 0
    Ладомир (Володимир)
    25 Лип 2020
    - 11:00
    Ятрань (Берестівець)
    0 2
    Восход (Стара Маячка)
    25 Лип 2020
    - 18:00
    Маріуполь (Маріуполь)
    1 3
    Пантери (Умань)
    Тур 18
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    0 0
    Житлобуд-1 (Харків)
    Восход (Стара Маячка)
    0 0
    Єдність (Плиски)
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    0 0
    Маріуполь (Маріуполь)
    31 Лип 2020
    - 11:00
    Пантери (Умань)
    0 3
    Ятрань (Берестівець)
    Тур 19
    Маріуполь (Маріуполь)
    0 0
    Ладомир (Володимир)
    Ятрань (Берестівець)
    0 0
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    Єдність (Плиски)
    0 0
    Пантери (Умань)
    31 Лип 2020
    - 11:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    2 0
    Восход (Стара Маячка)
    Тур 20
    Восход (Стара Маячка)
    0 0
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    0 0
    Єдність (Плиски)
    Ладомир (Володимир)
    0 0
    Ятрань (Берестівець)
    19 Лип 2020
    - 11:00
    Пантери (Умань)
    0 10
    Житлобуд-1 (Харків)
    31 Лип 2020
    - 13:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    7 1
    Маріуполь (Маріуполь)
    Тур 21
    Єдність (Плиски)
    0 0
    Ладомир (Володимир)
    Житлобуд-1 (Харків)
    0 0
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    0 0
    Пантери (Умань)
    19 Лип 2020
    - 11:00
    Ятрань (Берестівець)
    0 8
    Житлобуд-2 (Харків)
    Тур 22
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    0 0
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    Ладомир (Володимир)
    0 0
    Житлобуд-1 (Харків)
    Житлобуд-2 (Харків)
    0 0
    Єдність (Плиски)
    14 Лип 2020
    - 11:00
    Пантери (Умань)
    3 0
    Восход (Стара Маячка)