Перша ліга 19/20

    4063

    Перша ліга

    2019-2020
    Група «А»
    #
    Клуб
    M
    В
    Н
    П
    МЗ
    МП
    +/-
    О
    1
    4
    4
    0
    0
    18
    6
    12
    12
    2
    4
    1
    2
    1
    8
    9
    -1
    5
    3
    4
    1
    2
    1
    5
    10
    -5
    5
    4
    4
    1
    0
    3
    4
    8
    -4
    3
    5
    4
    0
    2
    2
    5
    7
    -2
    2
    Карпати (Львів)
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    Колос-Мрія (Махнівка)
    Янтарочка (Новояворівськ)
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    1 Карпати
    4–2
    8–1
    2–0
    4–3
    2 Буковинська Надія
    2–4
    1–1
    3–2
    2–2
    3 Колос-Мрія
    1–8
    1–1
    3–1
    0–0
    4 Янтарочка
    0–2
    2–3
    1–3
    1–0
    5 Прикарпаття-ДЮСШ №3
    3–4
    2–2
    0–0
    0–1
    Тур 1
    25 Сер 2019
    - 12:00
    Янтарочка (Новояворівськ)
    1 0
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    25 Сер 2019
    - 12:00
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    2 4
    Карпати (Львів)
    Тур 2
    1 Вер 2019
    - 12:00
    Колос-Мрія (Махнівка)
    1 1
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    2 Вер 2019
    - 12:00
    Карпати (Львів)
    2 0
    Янтарочка (Новояворівськ)
    Тур 3
    8 Вер 2019
    - 12:00
    Янтарочка (Новояворівськ)
    1 3
    Колос-Мрія (Махнівка)
    9 Вер 2019
    - 12:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    3 4
    Карпати (Львів)
    Тур 4
    15 Вер 2019
    - 12:00
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    3 2
    Янтарочка (Новояворівськ)
    6 Жов 2019
    - 12:00
    Колос-Мрія (Махнівка)
    0 0
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    Тур 5
    22 Вер 2019
    - 12:00
    Карпати (Львів)
    8 1
    Колос-Мрія (Махнівка)
    18 Жов 2019
    - 12:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    2 2
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    Група «Б»
    #
    Клуб
    M
    В
    Н
    П
    МЗ
    МП
    +/-
    О
    1
    4
    4
    0
    0
    11
    0
    11
    12
    2
    4
    3
    0
    1
    27
    7
    20
    9
    3
    4
    2
    0
    2
    19
    5
    14
    6
    4
    4
    1
    0
    3
    13
    13
    0
    3
    5
    4
    0
    0
    4
    1
    46
    -45
    -3
    Ніка (Миколаїв)
    Колос (Ковалівка)
    Харківський коледж (Харків)
    Атекс (Київ)
    Луганочка (Луганська обл.)
    1 Ніка
    4–0
    1–0
    3–0
    3–0
    2 Колос
    0–4
    4–1
    3–1
    20–1
    3 Харківський коледж
    0–1
    1–4
    7–0
    11–0
    4 Атекс
    0–3
    1–3
    0–7
    12–0
    5 Луганочка
    0–3
    1–20
    0–11
    0–12
    Тур 1
    24 Сер 2019
    - 12:00
    Харківський коледж (Харків)
    0 1
    Ніка (Миколаїв)
    23 Вер 2019
    - 12:00
    Луганочка (Луганська обл.)
    1 20
    Колос (Ковалівка)
    Тур 2
    1 Вер 2019
    - 12:00
    Колос (Ковалівка)
    4 1
    Харківський коледж (Харків)
    1 Вер 2019
    - 12:00
    Атекс (Київ)
    12 0
    Луганочка (Луганська обл.)
    Тур 3
    7 Вер 2019
    - 12:00
    Харківський коледж (Харків)
    7 0
    Атекс (Київ)
    6 Жов 2019
    - 12:00
    Ніка (Миколаїв)
    4 0
    Колос (Ковалівка)
    Тур 4
    15 Вер 2019
    - 12:00
    Атекс (Київ)
    0 3
    Ніка (Миколаїв)
    16 Вер 2019
    - 12:00
    Луганочка (Луганська обл.)
    0 11
    Харківський коледж (Харків)
    Тур 5
    29 Вер 2019
    - 12:00
    Колос (Ковалівка)
    3 1
    Атекс (Київ)
    28 Жов 2019
    - 12:00
    Ніка (Миколаїв)
    3 0
    Луганочка (Луганська обл.)