Перша ліга 2019-2020

    4381

    Перша ліга

    (COVID-19) Виконкому УАФ вирішив:
    - Достроково завершити Чемпіонат України серед жіночих команд Першої ліги сезону 2019/2020 років без визначення переможців та призерів.
    - Затвердити підсумкові таблиці станом на 22.07.2020  та надати право підвищитися у класі до Вищої ліги командам, які займають 1 місця у групах «А» та «Б», а саме: «Карпати» м.Львів та «Спартак-Оріон» м. Миколаїв.
    Також, у разі, якщо команда(и) Вищої ліги знімається зі змагань, або команди(а) Першої ліги відмовляється підвищуватись у класі, то можливість грати у Вищій лізі надати командам, що посіли 2 місця у групах «А» та «Б» Першої ліги згідно набраних очок, а саме: «Інвіктус» м.Київ та «Буковинська надія» Чернівецька область.

    Фінальний етап
    Група А
    Група Б
    Бомбардири
    Попередження
    Статистика гравців
    Група «А»
    #
    Клуб
    М
    В
    Н
    П
    ЗГ
    ПГ
    +/-
    О
    1
    4
    4
    0
    0
    18
    6
    12
    12
    2
    4
    1
    2
    1
    8
    9
    -1
    5
    3
    4
    1
    2
    1
    5
    10
    -5
    5
    4
    4
    1
    0
    3
    4
    8
    -4
    3
    5
    4
    0
    2
    2
    5
    7
    -2
    2
    Карпати (Львів)
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    Колос-Мрія (Махнівка)
    Янтарочка (Новояворівськ)
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    1Карпати 8–1 2–0
    2Буковинська Надія 2–4 3–2
    3Колос-Мрія 1–1 0–0
    4Янтарочка 1–3 1–0
    5Прикарпаття-ДЮСШ3 3–4 2–2
    Тур 1
    25 Сер 2019
    - 12:00
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    2 4
    Карпати (Львів)
    25 Сер 2019
    - 12:00
    Янтарочка (Новояворівськ)
    1 0
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    Тур 2
    2 Вер 2019
    - 12:00
    Карпати (Львів)
    2 0
    Янтарочка (Новояворівськ)
    1 Вер 2019
    - 12:00
    Колос-Мрія (Махнівка)
    1 1
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    Тур 3
    9 Вер 2019
    - 12:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    3 4
    Карпати (Львів)
    8 Вер 2019
    - 12:00
    Янтарочка (Новояворівськ)
    1 3
    Колос-Мрія (Махнівка)
    Тур 4
    6 Жов 2019
    - 12:00
    Колос-Мрія (Махнівка)
    0 0
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    15 Вер 2019
    - 12:00
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    3 2
    Янтарочка (Новояворівськ)
    Тур 5
    18 Жов 2019
    - 12:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    2 2
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    22 Вер 2019
    - 12:00
    Карпати (Львів)
    8 1
    Колос-Мрія (Махнівка)
    Група «Б»
    #
    Клуб
    М
    В
    Н
    П
    ЗГ
    ПГ
    +/-
    О
    1
    4
    4
    0
    0
    11
    0
    11
    12
    2
    4
    3
    0
    1
    27
    7
    20
    9
    3
    4
    2
    0
    2
    19
    5
    14
    6
    4
    4
    1
    0
    3
    13
    13
    0
    3
    5
    4
    0
    0
    4
    1
    46
    -45
    -3
    Ніка (Миколаїв)
    Інвіктус (Київ)
    Харківський коледж (Харків)
    Атекс (Київ)
    Луганочка (Луганська обл.)
    1Ніка 4–0 3–0
    2Інвіктус 4–1 3–1
    3Харківський коледж 0–1 7–0
    4Атекс 0–3 12–0
    5Луганочка 1–20 0–11
    Тур 1
    23 Вер 2019
    - 12:00
    Луганочка (Луганська обл.)
    1 20
    Інвіктус (Київ)
    24 Сер 2019
    - 12:00
    Харківський коледж (Харків)
    0 1
    Ніка (Миколаїв)
    Тур 2
    1 Вер 2019
    - 12:00
    Атекс (Київ)
    12 0
    Луганочка (Луганська обл.)
    1 Вер 2019
    - 12:00
    Інвіктус (Київ)
    4 1
    Харківський коледж (Харків)
    Тур 3
    6 Жов 2019
    - 12:00
    Ніка (Миколаїв)
    4 0
    Інвіктус (Київ)
    7 Вер 2019
    - 12:00
    Харківський коледж (Харків)
    7 0
    Атекс (Київ)
    Тур 4
    16 Вер 2019
    - 12:00
    Луганочка (Луганська обл.)
    0 11
    Харківський коледж (Харків)
    15 Вер 2019
    - 12:00
    Атекс (Київ)
    0 3
    Ніка (Миколаїв)
    Тур 5
    28 Жов 2019
    - 12:00
    Ніка (Миколаїв)
    3 0
    Луганочка (Луганська обл.)
    29 Вер 2019
    - 12:00
    Інвіктус (Київ)
    3 1
    Атекс (Київ)
    #
    Гравець
    Матчів
    Голи
    1
    ЧАЙКА Надія 
    Карпати (Львів)
    4
    8 (1)
    2
    САЛАЙ Євгенія
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    4
    6 (1)
    3
    ДРУЖЧЕНКО Анастасія 
    Інвіктус (Київ)
    4
    6
    4
    4
    6
    5
    ГЛУЩЕНКО Інна 
    Ніка (Миколаїв)
    3
    5
    6
    КОРНІЙЧУК Вікторія 
    Карпати (Львів)
    3
    4
    7
    3
    4
    8
    СТЕЦА Надія 
    Карпати (Львів)
    4
    4
    9
    САВІЧЕВА Крістіна 
    Інвіктус (Київ)
    4
    4
    10
    СИДОРОВА Юлія 
    Харківський коледж (Харків)
    1
    3
    11
    ТАТАРІН Олександра 
    Харківський коледж (Харків)
    1
    3
    12
    2
    3
    13
    ЛАЙЩУК Тетяна 
    Янтарочка (Новояворівськ)
    4
    3
    14
    КРИВИЦЬКА Катерина 
    Харківський коледж (Харків)
    4
    3 (1)
    15
    МІСІШИН Анастасія 
    Харківський коледж (Харків)
    4
    3
    16
    ЧЕРЕПАНЯ Наталія 
    Інвіктус (Київ)
    4
    3
    17
    ТАЛЕБ Марія Амель 
    Ніка (Миколаїв)
    2
    2
    18
    ДУШЕНКО Поліна 
    Інвіктус (Київ)
    2
    2
    19
    ЗУБАР Юлія
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    4
    2
    20
    ТАРАСЕНКО Олена 
    Карпати (Львів)
    4
    2
    21
    МОЛОДЮК Єлизавета 
    Харківський коледж (Харків)
    4
    2
    22
    РЕЧКІНА Олександра 
    Харківський коледж (Харків)
    4
    2
    23
    МАРКОВЕЄВА Дар'я 
    Атекс (Київ)
    4
    2
    24
    КОВАЛЬЧУК Юлія 
    Інвіктус (Київ)
    4
    2
    25
    ГОРУЛЬКО Дар'я 
    Інвіктус (Київ)
    1
    1
    26
    ВІНТОНЯК (МИХАЙЛЮК) Марія
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    2
    1
    27
    НІКОЛАЙЧУК Діана 
    Атекс (Київ)
    2
    1
    28
    ТАТИНЕЦЬ Наталія 
    Атекс (Київ)
    2
    1
    29
    КУКСА Катерина 
    Інвіктус (Київ)
    2
    1
    30
    ПЕЧЕНЮК Ганна 
    Янтарочка (Новояворівськ)
    3
    1
    31
    БОТЮК Христина 
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    3
    1 (1)
    32
    ФЕДОРЕНКО Діана 
    Луганочка (Луганська обл.)
    3
    1
    33
    ТЯН Віолета 
    Харківський коледж (Харків)
    3
    1
    34
    КЛЕПАЦЬКА Олена 
    Ніка (Миколаїв)
    3
    1
    35
    ЖУКОВА (ПРОКОПИШИНА) Ірина 
    Колос-Мрія (Махнівка)
    4
    1
    36
    ЗОРИЧ Олена 
    Колос-Мрія (Махнівка)
    4
    1
    37
    МАРКУСЬ (ФІРСОВА) Олександра 
    Колос-Мрія (Махнівка)
    4
    1
    38
    СОПОНЮК Віра 
    Колос-Мрія (Махнівка)
    4
    1
    39
    ЮЗВЕНКО Лілія 
    Колос-Мрія (Махнівка)
    4
    1
    40
    БАКАЙ Христина 
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    4
    1
    41
    БАРАНОВСЬКА Тетяна 
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    4
    1
    42
    ГОШІЙ Соломія 
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    4
    1
    43
    ШЕВЧЕНКО Тетяна 
    Харківський коледж (Харків)
    4
    1
    44
    ШОПІНА Анастасія 
    Харківський коледж (Харків)
    4
    1
    45
    ТКАЧЕНКО Олена 
    Атекс (Київ)
    4
    1
    46
    ОБРАЖІЙ Вероніка 
    Інвіктус (Київ)
    4
    1
    47
    ПОМАЗАН Дар'я 
    Інвіктус (Київ)
    4
    1 (1)
    #
    Гравець
    О
    1
    БАРАНОВСЬКА Тетяна Андріївна
    БАРАНОВСЬКА Тетяна 
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    1
    1
    0
    4
    2
    КРИВ'ЯК Мар'яна Василівна
    КРИВ'ЯК Мар'яна 
    Карпати (Львів)
    0
    1
    0
    3
    3
    ЖУКОВА (ПРОКОПИШИНА) Ірина Леонідівна
    ЖУКОВА (ПРОКОПИШИНА) Ірина 
    Колос-Мрія (Махнівка)
    2
    0
    0
    2
    4
    МАРКУСЬ (ФІРСОВА) Олександра Андріївна
    МАРКУСЬ (ФІРСОВА) Олександра 
    Колос-Мрія (Махнівка)
    2
    0
    0
    2
    5
    КОРНІЙЧУК Вікторія Петрівна
    КОРНІЙЧУК Вікторія 
    Карпати (Львів)
    2
    0
    0
    2
    6
    ГРУБІНКА Маріанна Юріївна
    ГРУБІНКА Маріанна
    Янтарочка (Новояворівськ)
    2
    0
    0
    2
    7
    БОЯРОВА Наталія Олександрівна
    БОЯРОВА Наталія
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    1
    0
    0
    1
    8
    КРАВЧУК Діана Андріївна
    КРАВЧУК Діана 
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    1
    0
    0
    1
    9
    ЛАКУДАС Ольга Павлівна
    ЛАКУДАС Ольга
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    1
    0
    0
    1
    10
    ПЕТРУШКО Анастасія Вікторівна
    ПЕТРУШКО Анастасія 
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    1
    0
    0
    1
    11
    ВІТЮК Світлана Сергіївна
    ВІТЮК Світлана
    Колос-Мрія (Махнівка)
    1
    0
    0
    1
    12
    ЖИГАДЛО Галина Вікторівна
    ЖИГАДЛО Галина 
    Колос-Мрія (Махнівка)
    1
    0
    0
    1
    13
    ДОВГІЙ Анастасія Вікторівна
    ДОВГІЙ Анастасія
    Карпати (Львів)
    1
    0
    0
    1
    14
    КРИЩИШИН Анна-Марія Володимирівна
    КРИЩИШИН Анна-Марія 
    Карпати (Львів)
    1
    0
    0
    1
    15
    СЕРКЕЗ Христина Андріївна
    СЕРКЕЗ Христина 
    Карпати (Львів)
    1
    0
    0
    1
    16
    ХАРАТОН Софія Володимирівна
    ХАРАТОН Софія 
    Карпати (Львів)
    1
    0
    0
    1
    17
    ЧАЙКА Надія Зеновіївна
    ЧАЙКА Надія 
    Карпати (Львів)
    1
    0
    0
    1
    18
    ГЕНИК Оксана Іванівна
    ГЕНИК Оксана 
    Янтарочка (Новояворівськ)
    1
    0
    0
    1
    19
    КАРАБІНОВИЧ Романія Іванівна
    КАРАБІНОВИЧ Романія 
    Янтарочка (Новояворівськ)
    1
    0
    0
    1
    20
    ЛАЙЩУК Тетяна Олександрівна
    ЛАЙЩУК Тетяна 
    Янтарочка (Новояворівськ)
    1
    0
    0
    1
    21
    КОЗАЧЕНКО Марія Олександрівна
    КОЗАЧЕНКО Марія 
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    1
    0
    0
    1
    22
    КОЗУБ Ірина Анатоліївна
    КОЗУБ Ірина 
    Луганочка (Луганська обл.)
    1
    0
    0
    1
    23
    КОЛТАКОВА Ірина Володимирівна
    КОЛТАКОВА Ірина 
    Луганочка (Луганська обл.)
    1
    0
    0
    1
    24
    ЛИСАКОВА Крістіна Валентиннівна
    ЛИСАКОВА Крістіна 
    Луганочка (Луганська обл.)
    1
    0
    0
    1
    25
    СКЛЯРОВА Катерина Сергіївна
    СКЛЯРОВА Катерина 
    Луганочка (Луганська обл.)
    1
    0
    0
    1
    26
    КРИВИЦЬКА Катерина Олександрівна
    КРИВИЦЬКА Катерина 
    Харківський коледж (Харків)
    1
    0
    0
    1
    27
    МІСІШИН Анастасія Андріївна
    МІСІШИН Анастасія 
    Харківський коледж (Харків)
    1
    0
    0
    1
    28
    СИДОРОВА Юлія Сергіївна
    СИДОРОВА Юлія 
    Харківський коледж (Харків)
    1
    0
    0
    1
    29
    ТЯН Віолета Еріківна
    ТЯН Віолета 
    Харківський коледж (Харків)
    1
    0
    0
    1
    30
    КЛІМЧУК Марія Андріївна
    КЛІМЧУК Марія 
    Атекс (Київ)
    1
    0
    0
    1
    31
    ПІСОЦЬКА Аліна Вячеславівна
    ПІСОЦЬКА Аліна 
    Атекс (Київ)
    1
    0
    0
    1
    32
    ТКАЧЕНКО Олена Євгенівна
    ТКАЧЕНКО Олена 
    Атекс (Київ)
    1
    0
    0
    1
    33
    ЧЕРЕДНИЧЕНКО Аріана Андріївна
    ЧЕРЕДНИЧЕНКО Аріана 
    Ніка (Миколаїв)
    1
    0
    0
    1
    34
    ПОМАЗАН Дар'я Євгеніївна
    ПОМАЗАН Дар'я 
    Інвіктус (Київ)
    1
    0
    0
    1
    Загалом по командам
    #
    Клуби
    О
    1
    Карпати (Львів)
    Карпати (Львів)
    8
    1
    0
    11
    2
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    3
    1
    0
    6
    3
    Колос-Мрія (Махнівка)
    Колос-Мрія (Махнівка)
    6
    0
    0
    6
    4
    Янтарочка (Новояворівськ)
    Янтарочка (Новояворівськ)
    5
    0
    0
    5
    5
    Харківський коледж (Харків)
    Харківський коледж (Харків)
    4
    0
    0
    4
    6
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    4
    0
    0
    4
    7
    Луганочка (Луганська обл.)
    Луганочка (Луганська обл.)
    4
    0
    0
    4
    8
    Атекс (Київ)
    Атекс (Київ)
    3
    0
    0
    3
    9
    Ніка (Миколаїв)
    Ніка (Миколаїв)
    1
    0
    0
    1
    10
    Інвіктус (Київ)
    Інвіктус (Київ)
    1
    0
    0
    1
    Статистика гравців
    Гравець Клуб
    ЛАЙЩУК Тетяна ОлександрівнаЯнтарочка443663000010
    СКІБА Руслана ОлегівнаЯнтарочка443660000000
    ТРІЩУК Яна ВасилівнаЯнтарочка443660008100
    ГОШІЙ Соломія ВасилівнаПрикарпаття-ДЮСШ3443661000000
    КОЗАЧЕНКО Марія ОлександрівнаПрикарпаття-ДЮСШ3443660000010
    БАРАНОВСЬКА Тетяна АндріївнаПрикарпаття-ДЮСШ3443641000011
    БОЯРОВА Наталія ОлександрівнаБуковинська Надія443600000010
    МОСТОВА Інга РусланівнаБуковинська Надія443600009000
    ЗУБАР Юлія ІгорівнаБуковинська Надія443602000000
    ЛАКУДАС Ольга ПавлівнаБуковинська Надія443600000010
    ЖИГАДЛО Галина ВікторівнаКолос-Мрія443600000010
    ЗОРИЧ Олена ОлександрівнаКолос-Мрія443601000000
    ЮЗВЕНКО Лілія ІванівнаКолос-Мрія443601000000
    СТЕЦА Надія МиколаївнаКарпати443604000000
    ТАРАСЕНКО Олена ОлександрівнаКарпати443602000000
    ХАРАТОН Софія ВолодимирівнаКарпати443600000010
    ЦУРАК Лілія МихайлівнаКарпати443600000000
    ЧАЙКА Надія ЗеновіївнаКарпати443608100010
    КРИВИЦЬКА Катерина ОлександрівнаХарківський коледж443603100010
    МОЛОДЮК Єлизавета МаксимівнаХарківський коледж443602000000
    СИНЬКО Аліна РусланівнаХарківський коледж443600000000
    ЧУВИЛКА Карина ВасилівнаХарківський коледж443600000000
    ПІСОЦЬКА Аліна ВячеславівнаАтекс443600000010
    ТКАЧЕНКО Олена ЄвгенівнаАтекс443601000010
    КОВАЛЬЧУК Юлія СергіївнаІнвіктус443602000000
    ПОМАЗАН Дар'я ЄвгеніївнаІнвіктус443601100010
    ТКАЧЕНКО Світлана СергіївнаІнвіктус443600000000
    КАВАЦЮК Діана МиколаївнаПрикарпаття-ДЮСШ3443590000000
    РЕЧКІНА Олександра МиколаївнаХарківський коледж443562000000
    САЛАЙ Євгенія ІгорівнаБуковинська Надія443516100000
    НІКОЛАЄНКО Анна ЮріївнаХарківський коледж443420000000
    МИРОНЧУК Ганна ВікторівнаАтекс443420000000
    МІСІШИН Анастасія АндріївнаХарківський коледж443373000010
    КРИЩИШИН Анна-Марія ВолодимирівнаКарпати443360006010
    ЛАКУСТА Валерія ОлегівнаКолос-Мрія443320009100
    ГРУБІНКА Маріанна ЮріївнаЯнтарочка443320000020
    КЛІМЧУК Марія АндріївнаАтекс443300000010
    ДРУЖЧЕНКО Анастасія СергіївнаІнвіктус433296000000
    ОБРАЖІЙ Вероніка ОлексіївнаІнвіктус443281000000
    КУЗЬМИН Вероніка МихайлівнаПрикарпаття-ДЮСШ3443210000000
    МАКАРОЧКІНА Ганна СергіївнаАтекс4431600013000
    ПЕТРУШКО Анастасія ВікторівнаБуковинська Надія433150000010
    ЛЄБЄДЕВА Дарина ЮріївнаІнвіктус443150000000
    ЧЕРЕПАНЯ Наталія ВячеславівнаІнвіктус443153000000
    ЖУКОВА (ПРОКОПИШИНА) Ірина ЛеонідівнаКолос-Мрія433081000020
    ЯРОШ Вікторія СергіївнаКолос-Мрія443080000000
    РИСАК Юлія СтепанівнаКарпати443080000000
    БОКЛАЧ Катерина ВолодимирівнаІнвіктус433080006000
    РІЗНИК Марта БогданівнаЯнтарочка443070000000
    НАГОРНЯК Кароліна ІванівнаПрикарпаття-ДЮСШ3433000000000
    ШОПІНА Анастасія ОлександрівнаХарківський коледж442881000000
    БАКАЙ Христина ВасилівнаПрикарпаття-ДЮСШ3432871000000
    СОПОНЮК Віра ПетрівнаКолос-Мрія432841000000
    РАДОБЕНКО Наталія ВадимівнаПрикарпаття-ДЮСШ3432830000000
    ШЕВЧЕНКО Тетяна ВадимівнаХарківський коледж432671000000
    ЗОЗУЛЯ Софія-Марія ЮріївнаЯнтарочка432570000000
    КРАВЧУК Діана АндріївнаБуковинська Надія442500000010
    МАРКОВЕЄВА Дар'я АндріївнаАтекс442392000000
    ШЕВЦОВА Дар'я ГеннадіївнаКолос-Мрія432340000000
    КАРАБКІНА (СОРОКІНА) Каріна ВадимівнаІнвіктус432306000000
    САВІЧЕВА Крістіна РоманівнаІнвіктус422294000000
    ПЕТРУСЕВИЧ Лілія ТарасівнаКарпати432020000000
    МАРКУСЬ (ФІРСОВА) Олександра АндріївнаКолос-Мрія422001000020
    ЯРЕМА Тетяна ІгорівнаЯнтарочка422000000000
    ПРИСЯЖНЮК Сніжана АндріївнаПрикарпаття-ДЮСШ3421930000000
    КОШИК Ольга БогданівнаКарпати421880000000
    ЗАПЛАВА Надія МиколаївнаКолос-Мрія401570000000
    ПЕЧЕНЮК Ганна ПетрівнаЯнтарочка332761000000
    ДЕМЧУК Мар'яна ВасилівнаПрикарпаття-ДЮСШ3332760000000
    ХАРАЩУК Ольга РоманівнаПрикарпаття-ДЮСШ3332760000000
    ШЕЛЕСТ Юлія ДмитрівнаБуковинська Надія332700000000
    КОСТЕНКО Юлія МиколаївнаКолос-Мрія332700000000
    СЕРКЕЗ Христина АндріївнаКарпати332700000010
    ГЕНИК Оксана ІванівнаЯнтарочка332700000010
    КАРАБІНОВИЧ Романія ІванівнаЯнтарочка332700000010
    КОЗУБ Ірина АнатоліївнаЛуганочка332700000010
    ФЕДОРЕНКО Діана ВладиславівнаЛуганочка332701000000
    ТЯН Віолета ЕріківнаХарківський коледж332701000010
    ГЛУЩЕНКО Інна СергіївнаНіка332705000000
    ІВАНОВА Анна СергіївнаНіка332700000000
    КЕЛЮШИК Дар'я ОлексіївнаНіка332700000300
    КРУК Дар'я СергіївнаНіка332700000000
    ДЖУРАВЕЦЬ Богдана ВасилівнаБуковинська Надія332600000000
    СТРЕЛЬЦОВА Ілона СергіївнаНіка332600000000
    КЛЕПАЦЬКА Олена ОлександрівнаНіка332511000000
    ДУБИНА Анастасія ІгорівнаАтекс322470000000
    ФЕДОТЕНКО Ірина ОлександрівнаЛуганочка322460000000
    КУРТИНІНА (МОСКАЛЕНКО) Анна ОлександрівнаКолос-Мрія332400000000
    КІСЕЛЬОВА Маргарита ОлексіївнаАтекс322274000000
    МІНДЕР Анастасія МиколаївнаАтекс322270000000
    СТАНЧЕНКО Вєроніка АнатоліївнаХарківський коледж332250005000
    ЩЕРБИНА Дар'я БорисівнаАтекс332210000000
    КОРНІЙЧУК Вікторія ПетрівнаКарпати322184000020
    ЧЕРЕДНИЧЕНКО Аріана АндріївнаНіка322130000010
    МАРТИНОВИЧ Мирослава ВікторівнаЯнтарочка322040000000
    КРАВЕЦЬ Аріна ОлександрівнаАтекс332030000000
    СУШКО Валерія МихайлівнаНіка322000000000
    ХИЛЬКО Діана ВолодимирівнаЛуганочка321990000000
    БОТЮК Христина ОлександрівнаПрикарпаття-ДЮСШ3321961100000
    КРИВ'ЯК Мар'яна ВасилівнаКарпати331950000001
    СПОДЕНЮК Альона ОлегівнаКолос-Мрія321940000000
    КВАЧ Ольга ЮріївнаІнвіктус331880000000
    КОШЕЛЄВА Дар'я АндріївнаЛуганочка3318000025000
    МУСТАФАЄВА Олена ОлександрівнаНіка331730000000
    СКЛЯРОВА Катерина СергіївнаЛуганочка311610000010
    КАМІНЕЦЬКА Любов ОлегівнаЛуганочка331530000000
    РЕКА Дар'я ЄвгеніївнаЛуганочка3113500022000
    ДАШКЕВИЧ Олександра ЯнівнаБуковинська Надія311180000000
    ПРАВДИВЕЦЬ Вероніка АндріївнаХарківський коледж311120000000
    БУНЯК Романа АндріївнаКарпати311060000000
    КОЛТАКОВА Ірина ВолодимирівнаЛуганочка311050000010
    СІЧКАРЕНКО Дарина ІгорівнаІнвіктус31860000000
    СТЕПАНЕЦЬ Анастаcія В'ячеславівнаІнвіктус30820000000
    ШАРУК Софія ОлександрівнаАтекс30520000000
    ДОВГІЙ Анастасія ВікторівнаКарпати30420000010
    СОЛОМІНА Валерія ДмитрівнаНіка30340000000
    ЛІТУС Олександра РусланівнаБуковинська Надія221800000000
    СОРОХАН Христина АндріївнаБуковинська Надія221800000000
    ГУДЗИК Вероніка ОлексіївнаКарпати221800001100
    ГАВРИШ Ірина ВолодимирівнаЛуганочка221800000000
    КОЧУРА Владислава РоманівнаЛуганочка221800000000
    ЩЕРБАНЬ Олександра ІгорівнаЛуганочка221800000000
    НІКОЛАЙЧУК Діана ОлегівнаАтекс221801000000
    МИРОНЕНКО Вікторія СергіївнаНіка221800000000
    ІЛЬНИЦЬКА Катерина МихайлівнаБуковинська Надія221800000000
    ШОВГЕНЮК Мирослава ІванівнаЯнтарочка221730000000
    КЛИКОВА Вікторія ОлегівнаНіка221700000000
    ВІНТОНЯК (МИХАЙЛЮК) Марія МиколаївнаПрикарпаття-ДЮСШ3221661000000
    СТЕКОЛЬЩИКОВА Анна ВікторівнаНіка221650000000
    БРОШКО Роксолана ВасилівнаЯнтарочка211370000000
    ВАКУЛЕНКО Анастасія ВячеславівнаБуковинська Надія211350000000
    БУНДЮК Юлія ВолодмирівнаЛуганочка221350000000
    АНТОНОВА Валерія АндріївнаХарківський коледж211350000000
    ТАТИНЕЦЬ Наталія ВасилівнаАтекс211351000000
    ЗАЙНЧКОВСЬКА Тетяна ЮріївнаАтекс221330000000
    ТКАЧУК (ВАРЕНИК) Катерина ВалеріївнаІнвіктус211260000000
    ЯРЕМА Христина РоманівнаЯнтарочка211150000000
    КУКСА Катерина МиколаївнаІнвіктус221151000000
    ТАЛЕБ Марія Амель МаджидовнаНіка211102000000
    КУЗНЕЦОВА Єлизавета СергіївнаАтекс211043000000
    САКАЛЬ Олександра ІгорівнаБуковинська Надія211000000000
    РАЗГУЛЯЄВА Вероніка ВладиславівнаАтекс211000000000
    МОСКОВЕЦЬ Ольга ТарасівнаКолос-Мрія22900000000
    ВІТЮК Світлана СергіївнаКолос-Мрія21830000010
    ЛИСАКОВА Крістіна ВалентиннівнаЛуганочка20810000010
    ДУШЕНКО Поліна АндріївнаІнвіктус21722000000
    РУДЬ Дар'я ЄвгеніївнаІнвіктус20640000000
    ДИШЛЮК Аліна ІгорівнаКолос-Мрія21600000000
    БОБАС Руслана ОрестівнаЯнтарочка21520000000
    КОЛЕСНИК Олександра ОлегівнаАтекс21480000000
    БІЛЯК (ГАТЧЕНКО) Анна ГеннадіївнаАтекс20440000000
    ДАНКАЙ (ГРИГОРОВИЧ) Дарина ІгорівнаЯнтарочка20350000000
    КОЛЕСНИК Надія СергіївнаКолос-Мрія20290002000
    ШВАЧКО Яна ЄвгенівнаХарківський коледж20260000000
    ПРИСЯЖНЮК Ольга ЮріївнаНіка20220000000
    ПЕТІХАЧНА Валентина ОлексіївнаБуковинська Надія20100000000
    ДЕМИДОВА Зоя ЄвгенівнаКолос-Мрія2020000000
    МОРОЗ Ірина МиронівнаЯнтарочка11900000000
    ПЕЦЮХ Соломія ІванівнаЯнтарочка11900000000
    ВАСИЛИШИН Анастасія БогданівнаПрикарпаття-ДЮСШ311900002000
    ЛУКАВСЬКА Наталія РоманівнаПрикарпаття-ДЮСШ311900000000
    ТИМУС (ПОДВИСОЦЬКА) Анна ОлександрівнаПрикарпаття-ДЮСШ311900004000
    АЛЬОХІНА Вікторія В'ячеславівнаЛуганочка11900010000
    ГОРОБЕЦЬ Вікторія ВолодимирівнаЛуганочка11900000000
    ЛОПУШАНСЬКА Єлизавета ОлександрівнаЛуганочка11900000000
    СЛІСЕНКО Анжеліка ГригорівнаЛуганочка11900000000
    СТЕПАНЕНКО Катерина ОлександрівнаЛуганочка11900000000
    ЛІТУС Валерія РусланівнаБуковинська Надія11890000000
    ЯКОВЕНКО Тетяна ОлександрівнаХарківський коледж11870000000
    КРАВЧЕНКО Олена СергіївнаНіка11580000000
    МЕРЕШКО Надія ІгорівнаЯнтарочка11540000000
    КОВАЛЕНКО Ілона ОлександрівнаІнвіктус11520001000
    КОШМАН Анастасія ЮріївнаБуковинська Надія11450000000
    КІЩАК Марта АндріївнаКарпати10450000000
    КОРНІЄНКО Вікторія СергіївнаКарпати10450000000
    ПАЛАМАРЧУК Вероніка ВадимівнаЛуганочка11450000000
    ПРОКОПЕЦЬ Олександра ВіталіївнаБуковинська Надія10380000000
    ГОРУЛЬКО Дар'я ІгорівнаІнвіктус10371000000
    ЦЕДУЛЯК Вероніка СтепанівнаЯнтарочка10360000000
    ШПЕРУН Тетяна СтепанівнаНіка10320000000
    ПІНЧУК Діана СергіївнаАтекс10310000000
    ЧЕНДЕЙ Наталія ІванівнаАтекс10310000000
    БОЖКО Римма СергіївнаАтекс10300000000
    СИДОРОВА Юлія СергіївнаХарківський коледж10291000010
    ДОМБРОВСЬКА Тетяна-Марія АндріївнаЯнтарочка10240001000
    ЧЕРНИШОВА Юлія МаксимівнаХарківський коледж10240003000
    ТАТАРІН Олександра СергіївнаХарківський коледж10221000000
    КРАВЧУК Олена РоманівнаКарпати10170000000
    ЛАЗАРЕНКО Софія ВолодимирівнаНіка10120000000
    АНПІЛОГОВА Марія МиколаївнаНіка10100000000
    ОБУХ Соломія ВолодимирінаЯнтарочка1060000000
    ГОРДІЙЧУК Богдана ВалеріївнаІнвіктус1040000000
    ОГОРОДНИК Вікторія ВалеріївнаКолос-Мрія1020000000
    РАВНИШИН Анастасія ЛюбомирівнаПрикарпаття-ДЮСШ31010000000