Ліга Чемпіонів УЄФА

    2309

    Ліга Чемпіонів УЄФА

    2001-2017
    2 Лис 2001 12:00
    Тулуза (Франція)
    1 0
    Легенда (Чернігів)
    2 Лис 2001 12:00
    Тулуза
    1
    0
    Легенда
    4 Лис 2001 15:30
    Ер (Шотландія)
    1 1
    Легенда (Чернігів)
    4 Лис 2001 15:30
    Ер
    1
    1
    Легенда
    6 Лис 2001 19:00
    Осієк (Хорватія)
    2 3
    Легенда (Чернігів)
    6 Лис 2001 19:00
    Осієк
    2
    3
    Легенда
    21 Сер 2003 18:00
    Легенда (Чернігів)
    4 0
    Маккабі Холон (Ізраїль)
    21 Сер 2003 18:00
    Легенда
    4
    0
    Маккабі Холон
    23 Сер 2003 18:00
    Легенда (Чернігів)
    2 0
    Юнайтед (Фінляндія)
    23 Сер 2003 18:00
    Легенда
    2
    0
    Юнайтед
    25 Сер 2003 17:00
    Легенда (Чернігів)
    0 3
    Мальме (Швеція)
    25 Сер 2003 17:00
    Легенда
    0
    3
    Мальме
    8 Сер 2006 18:00
    Легенда (Чернігів)
    4 0
    AEK Kokkinochorion (Кіпр)
    8 Сер 2006 18:00
    Легенда
    4
    0
    АЕК
    10 Сер 2006 18:00
    Легенда (Чернігів)
    5 0
    ПАОК (Греція)
    10 Сер 2006 18:00
    Легенда
    5
    0
    ПАОК
    13 Сер 2006 17:00
    Легенда (Чернігів)
    3 0
    Маккабі Холон (Ізраїль)
    13 Сер 2006 17:00
    Легенда
    3
    0
    Маккабі Холон
    12 Вер 2006 17:30
    Умео (Швеція)
    2 0
    Легенда (Чернігів)
    12 Вер 2006 17:30
    Умео
    2
    0
    Легенда
    14 Вер 2006 17:30
    Колботн (Норвегія)
    2 1
    Легенда (Чернігів)
    14 Вер 2006 17:30
    Колботн
    2
    1
    Легенда
    17 Вер 2006 15:00
    Еспаньйол (Іспанія)
    5 0
    Легенда (Чернігів)
    17 Вер 2006 15:00
    Еспаньйол
    5
    0
    Легенда
    9 Сер 2007 12:00
    Динамо (Грузія)
    0 14
    Житлобуд-1 (Харків)
    9 Сер 2007 12:00
    Динамо
    0
    14
    Житлобуд-1
    11 Сер 2007 12:00
    Напредак (Сербія)
    2 4
    Житлобуд-1 (Харків)
    11 Сер 2007 12:00
    Напредак
    2
    4
    Житлобуд-1
    14 Сер 2007 15:00
    Росіянка (Росія)
    3 0
    Житлобуд-1 (Харків)
    14 Сер 2007 15:00
    Росіянка
    3
    0
    Житлобуд-1
    4 Вер 2008 17:00
    АЗС Вроцлав (Польща)
    0 1
    Нафтохімік (Калуш)
    4 Вер 2008 17:00
    АЗС Вроцлав
    0
    1
    Нафтохімік
    6 Вер 2008 17:00
    ПАОК (Греція)
    0 1
    Нафтохімік (Калуш)
    6 Вер 2008 17:00
    ПАОК
    0
    1
    Нафтохімік
    9 Вер 2008 17:00
    Левадія (Естонія)
    1 2
    Нафтохімік (Калуш)
    9 Вер 2008 17:00
    Левадія
    1
    2
    Нафтохімік
    10 Жов 2008 15:00
    Нафтохімік (Калуш)
    1 5
    2001 Дуйсбург (Німеччина)
    10 Жов 2008 15:00
    Нафтохімік
    1
    5
    2001 Дуйсбург
    12 Жов 2008 15:00
    Нафтохімік (Калуш)
    1 5
    Брондбю (Данія)
    12 Жов 2008 15:00
    Нафтохімік
    1
    5
    Брондбю
    14 Жов 2008 15:00
    Нафтохімік (Калуш)
    1 4
    Леванте (Іспанія)
    14 Жов 2008 15:00
    Нафтохімік
    1
    4
    Леванте
    30 Вер 2009 15:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    0 5
    Умео (Швеція)
    30 Вер 2009 15:00
    Житлобуд-1
    0
    5
    Умео
    | 1/16 фіналу - 1 матч
    7 Жов 2009 19:00
    Умео (Швеція)
    6 0
    Житлобуд-1 (Харків)
    7 Жов 2009 19:00
    Умео
    6
    0
    Житлобуд-1
    | 1/16 фіналу - 2 матч
    22 Вер 2010 18:00
    Легенда (Чернігів)
    1 3
    Росіянка (Росія)
    22 Вер 2010 18:00
    Легенда
    1
    3
    Росіянка
    | 1/16 фіналу - 1 матч
    14 Жов 2010 15:00
    Росіянка (Росія)
    4 0
    Легенда (Чернігів)
    14 Жов 2010 15:00
    Росіянка
    4
    0
    Легенда
    | 1/16 фіналу - 2 матч
    11 Сер 2011 17:30
    Суонсі Сіті (Уельс)
    0 2
    Легенда (Чернігів)
    11 Сер 2011 17:30
    Суонсі Сіті
    0
    2
    Легенда
    13 Сер 2011 17:30
    Прогрес (Люксембург)
    0 8
    Легенда (Чернігів)
    13 Сер 2011 17:30
    Прогрес
    0
    8
    Легенда
    16 Сер 2011 17:30
    Аполлон (Кіпр)
    2 1
    Легенда (Чернігів)
    16 Сер 2011 17:30
    Аполлон
    2
    1
    Легенда
    11 Сер 2012 21:00
    Ада (Албанія)
    1 14
    Житлобуд-1 (Харків)
    11 Сер 2012 21:00
    Ада
    1
    14
    Житлобуд-1
    13 Сер 2012 18:00
    Клаксвик (Фарерські острови)
    1 2
    Житлобуд-1 (Харків)
    13 Сер 2012 18:00
    Клаксвик
    1
    2
    Житлобуд-1
    16 Сер 2012 18:00
    Аполлон (Кіпр)
    3 0
    Житлобуд-1 (Харків)
    16 Сер 2012 18:00
    Аполлон
    3
    0
    Житлобуд-1
    8 Сер 2013 19:30
    Крусандерс (Північна Ірландія)
    0 5
    Житлобуд-1 (Харків)
    8 Сер 2013 19:30
    Крусандерс
    0
    5
    Житлобуд-1
    10 Сер 2013 13:00
    Рейні Юнайтед (Ірландія)
    1 2
    Житлобуд-1 (Харків)
    10 Сер 2013 13:00
    Рейні Юнайтед
    1
    2
    Житлобуд-1
    13 Сер 2013 16:00
    МТК (Угорщина)
    1 0
    Житлобуд-1 (Харків)
    13 Сер 2013 16:00
    МТК
    1
    0
    Житлобуд-1
    9 Сер 2014 16:30
    Гленторан (Північна Ірландія)
    0 5
    Житлобуд-1 (Харків)
    9 Сер 2014 16:30
    Гленторан
    0
    5
    Житлобуд-1
    11 Сер 2014 16:30
    Юніон Нові Замки (Словаччина)
    1 3
    Житлобуд-1 (Харків)
    11 Сер 2014 16:30
    Юніон Нові Замки
    1
    3
    Житлобуд-1
    14 Сер 2014 18:00
    Глазго Сіті (Шотландія)
    4 0
    Житлобуд-1 (Харків)
    14 Сер 2014 18:00
    Глазго Сіті
    4
    0
    Житлобуд-1
    11 Сер 2015 14:30
    РФШ (Латвія)
    1 4
    Житлобуд-1 (Харків)
    11 Сер 2015 14:30
    РФШ
    1
    4
    Житлобуд-1
    13 Сер 2015 14:30
    Юніон Нові Замки (Словаччина)
    0 5
    Житлобуд-1 (Харків)
    13 Сер 2015 14:30
    Юніон Нові Замки
    0
    5
    Житлобуд-1
    16 Сер 2015 15:00
    ПК-35 (Фінляндія)
    2 1
    Житлобуд-1 (Харків)
    16 Сер 2015 15:00
    ПК-35
    2
    1
    Житлобуд-1
    23 Сер 2016 18:00
    РФШ (Латвія)
    0 2
    Житлобуд-1 (Харків)
    23 Сер 2016 18:00
    РФШ
    0
    2
    Житлобуд-1
    25 Сер 2016 12:00
    Рамат-ха-Шарон (Ізраїль)
    1 0
    Житлобуд-1 (Харків)
    25 Сер 2016 12:00
    Рамат-ха-Шарон
    1
    0
    Житлобуд-1
    28 Сер 2016 18:00
    Сараєво-2000 (Боснія і Герцеговина)
    2 2
    Житлобуд-1 (Харків)
    28 Сер 2016 18:00
    Сараєво-2000
    2
    2
    Житлобуд-1
    22 Сер 2017 12:00
    Олімпія (Румунія)
    1 0
    Житлобуд-2 (Харків)
    22 Сер 2017 12:00
    Олімпія
    1
    0
    Житлобуд-2
    25 Сер 2017 12:00
    Хіберніан (Шотландія)
    1 1
    Житлобуд-2 (Харків)
    25 Сер 2017 12:00
    Хіберніан
    1
    1
    Житлобуд-2
    28 Сер 2017 12:00
    Суонсі Сіті (Уельс)
    0 9
    Житлобуд-2 (Харків)
    28 Сер 2017 12:00
    Суонсі Сіті
    0
    9
    Житлобуд-2
    7 Сер 2018 14:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    8 0
    Біркіркара (Мальта)
    7 Сер 2018 14:00
    Житлобуд-1
    8
    0
    Біркіркара
    | НТБ «Металіст» (Високий)
    10 Сер 2018 14:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    5 2
    Кардіфф Мет (Уельс)
    10 Сер 2018 14:00
    Житлобуд-1
    5
    2
    Кардіфф Мет
    | НТБ «Металіст» (Високий)
    13 Сер 2018 18:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    3 1
    Олімпія (Румунія)
    13 Сер 2018 18:00
    Житлобуд-1
    3
    1
    Олімпія
    | Стадіон ОСК «Металіст» (Харків)
    12 Вер 2018 18:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    1 6
    Лінчепінг (Швеція)
    12 Вер 2018 18:00
    Житлобуд-1
    1
    6
    Лінчепінг
    | 1/16 фіналу - 1 матч
    26 Вер 2018 18:00
    Лінчепінг (Швеція)
    4 0
    Житлобуд-1 (Харків)
    26 Вер 2018 18:00
    Лінчепінг
    4
    0
    Житлобуд-1
    | 1/16 фіналу - 2 матч
    | Стадіон ОСК «Металіст» (Харків)
    7 Сер 2019 12:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    3 2
    Спліт (Хорватія)
    7 Сер 2019 12:00
    Житлобуд-1
    3
    2
    Спліт
    | НТБ «Металіст» (Високий)
    10 Сер 2019 16:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    6 0
    Беттанбур (Люксембург)
    10 Сер 2019 16:00
    Житлобуд-1
    6
    0
    Беттанбур
    | НТБ «Металіст» (Високий)
    13 Сер 2019 18:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    0 2
    Мінськ (Білорусь)
    13 Сер 2019 18:00
    Житлобуд-1
    0
    2
    Мінськ
    | Стадіон ОСК «Металіст» (Харків)
    4 Лис 2020 14:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    9 0
    Алашкерт (Вірменія)
    4 Лис 2020 14:00
    Житлобуд-2
    9
    0
    Алашкерт
    | НТК ім. В. Баннікова (Київ)
    19 Лис 2020 14:00
    Сараєво-2000 (Боснія і Герцеговина)
    0 2
    Житлобуд-2 (Харків)
    19 Лис 2020 14:00
    Сараєво-2000
    0
    2
    Житлобуд-2
    9 Гру 2020 13:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    2 1
    БІІК-Казигурт (Казахстан)
    9 Гру 2020 13:00
    Житлобуд-2
    2
    1
    БІІК-Казигурт
    | 1/16 фіналу - 1 матч
    | Стадіон «Ворскла» ім. Олексія Бутовського (Полтава)
    16 Гру 2020 08:00
    БІІК-Казигурт (Казахстан)
    1 0
    Житлобуд-2 (Харків)
    16 Гру 2020 08:00
    БІІК-Казигурт
    1
    0
    Житлобуд-2
    | 1/16 фіналу - 2 матч
    18 Сер 2021 11:00
    НСА Софія (Болгарія)
    1 5
    Житлобуд-1 (Харків)
    18 Сер 2021 11:00
    НСА Софія
    1
    5
    Житлобуд-1
    21 Сер 2021 18:00
    Помур’є (Словенія)
    1 4
    Житлобуд-1 (Харків)
    21 Сер 2021 18:00
    Помур’є
    1
    4
    Житлобуд-1
    31 Сер 2021 18:00
    Аполлон (Кіпр)
    1 2
    Житлобуд-1 (Харків)
    31 Сер 2021 18:00
    Аполлон
    1
    2
    Житлобуд-1
    9 Вер 2021 18:00
    Житлобуд-1 (Харків)
    3 1
    Аполлон (Кіпр)
    9 Вер 2021 18:00
    Житлобуд-1
    3
    1
    Аполлон
    | Стадіон ОСК «Металіст» (Харків)