ОФІЦІЙНО. Перша ліга. Затверджений календар Чемпіонату України з футболу 2018-2019

952

Федерація футболу України затвердила календар матчів Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Першої ліги сезону 2018-2019 рр.

Нагадуємо, що в цьому сезоні 11 команд грають за схемою “осінь-весна”. На стадії попереднього етапу команди розподілені на дві групи. За підсумками попереднього етапу переможці груп та команди, які зайняли другі місця потрапляють до фінального етапу. Фінальний етап проводиться: (пара №1: переможець групи «А» – друге місце групи «Б»; пара № 2: переможець групи «Б» – друге місце групи «А». Переможці матчів зустрічаються у матчі за перше місце, а переможені команди – за третє місце).
Команди, які за підсумками Чемпіонату Першої ліги посіли перше та друге місця, мають право, починаючи з сезону 2019/20 рр., грати в Чемпіонаті України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги. Команда, яка посіла трете місце, грає 2 перехідних матчі (дома та на виїзді) з командою, яка посіла останнє місце у Вищій лізі. Переможець за результатами цих матчів також має право грати у вищому дивізіоні наступного 2019-2020 років.

КАЛЕНДАР – ПОПЕРЕДНІЙ/ГРУПОВИЙ ЕТАП
1 тур – 1 коло
26.08 «Станіславчанка-ДЮСШ №3» – ВО «ДЮСШ» – 2:1
Голи: Гошій 34, Нагорняк 37 – Нікітюк 24
26.08 «Колос-Мрія» – «Буковинська Надія» – 2:0
Голи: Вітюк 66, Жукова 72
26.08 «Атекс-СДЮШОР-16» – «Маріупольчанка» – 1:4
Голи: Кушнір 71 – Завидова 18,45, Сидорова 22, Винокурова 49пен
27.08 «Карпати» – «Янтарочка» – 9:0
Голи: Чайка 10 пен, 65, Корнійчук 18,62, Рисак 27, Крив’як 39, Стеца 50, Петрусевич 73, Буняк 87
27.08 «Луганочка-Спартак» – СК «Вишневе» – 0:11
Голи: Кукса 10,20,39, Савічева 12,16, Помазан 28, Карабкіна 43, Ковальчук Ю. 45, Погрібняк 64,70, Васьківська 66
07.09 СК «Вишневе» – «Атекс-СДЮШОР-16» – 2:1
Голи: Помазан 7, Карабкіна 58 – Шилова 88
07.09 «Карпати» – «Станіславчанка-ДЮСШ№3» – 1:2
Голи: Корнійчук 13 – Козаченко 10, 52
09.09 «Янтарочка» – «Буковинська Надія» – 0:4
Голи: Дідковська 10, Лигуша 41, Одочук 72, Процюк 83
10.09ВО «ДЮСШ» – «Колос-Мрія» – 3:0
Голи: Христюк 3,63, Яськова 40
«Полісся» – «Луганочка-Спартак» – 4:1
Голи: Ковальчук 18, Дубина 31, Грибель 40, Маркусь 77 – Борис 90+1
3 тур
23.09 «Буковинська Надія» – ВО «ДЮСШ» – 0:6
Голи: Ціхач 35, Христюк 56,58,61,70, Нікітюк 86
13.10 «Станіславчанка-ДЮСШ№3» – «Янтарочка-2» – 1:0
Голи: Козаченко 48
14.10 «Колос-Мрія» – «Карпати» – 1:3
Голи: Маслянко 64 – Буняк 19, Рисак 77, Чайка 84
14.10 «Атекс-СДЮШОР-16» – «Полісся» – 5:3
Голи: Ситник 16, Мирончук 27, Черепаня 46,59,85 – Дембіцька 73,88пен, Маркусь 90+1
14.10 «Маріупольчанка» – СК «Вишневе» – 2:0
Голи: Завідова 31,63

4 тур

27.10 «Станіславчанка-ДЮСШ№3» – «Колос-Мрія» – 4:0
Голи: Ботюк 21,47, Мострянська 52,80
«Янтарочка» – ВО «ДЮСШ» – 1:0
Голи: Лайщук
28.10 «Карпати» – «Буковинська Надія» – 6:2
Голи: Буняк 3, Чайка 26,44,62, Крив’як 64, Петрусевич 81 – Дідковська 17, Процюк 85
28.10 «Полісся» – «Маріупольчанка» – 0:0
29.10 «Луганочка-Спартак» – «Атекс-СДЮШОР-16» – 0:5
Голи: Ткаченко 8,48, Ситник 12, Шилова 72, Черепаня 83
5 тур
02.11 СК «Вишневе» – «Полісся» – 5:0
Голи: Карабкіна 25, Помазан 51,56,71, Погрібняк 62
04.11 «Колос-Мрія» – «Янтарочка» – 1:1
Голи: Маслянко 12 – Дем’янець 38
01.11 «Буковинська Надія» – «Станіславчанка-ДЮСШ№3» – 4:2
Голи: Дашкевич 24, Іванеску 49,58, Литвин 84 – Барановська 20,82
17.11 «Маріупольчанка» – «Луганочка-Спартак» – 3:0 ТР
05.11 ВО «ДЮСШ» – «Карпати»- 5:2
Голи: Нікітюк 21пен, Ціхач 41,43, Смеречинська 56, Христюк 63 – Чайка 63,88
2 коло – 2019
19.04 ВО «ДЮСШ» – «Станіславчанка-ДЮСШ №3» – 3:0
Голи: Смеречинська 3, Христюк 21, 63
20.04 «Буковинська Надія» – «Колос-Мрія» – 3:2

Голи: Сорохан 5,64, Кошман 90+2 – Юзвенко 41, Жукова 60

21.05 «Маріупольчанка» – «Атекс-СДЮШОР-16» – 3:0 ТР

20.04 «Янтарочка» – «Карпати» – 0:4
Голи: Корнійчук 11, Тарасенко 20,85, Крив’як 41
20.04 СК «Вишневе» – «Луганочка-Спартак» – 7:0
Голи: Кукса 13,57пен, Помазан 32пен,40,43,44,72
27.04 «Атекс-СДЮШОР-16» – СК «Вишневе» – 1:3
Голи: Крючкова 87 автогол Помазан 34пен, Дружченко 76, Карабкіна 89
27.04 «Станіславчанка-ДЮСШ№3» – «Карпати» – 1:2
Голи: Козаченко 17 – Кожевнікова 28,77
12.05 «Буковинська Надія» – «Янтарочка» – 3:4
Голи: Сорохан 15, Одочук 26, Зубар 57 – Печенюк 18,47, Лайщук 42,79
27.04«Колос-Мрія» – ВО «ДЮСШ» – 1:4
Голи: Жукова 20 – Смеречинська 45+1, Олійник 45+2, Ціхач 78, Яськова 90+3
«Луганочка-Спартак» – «Полісся» – 3:0 ТР
8 тур
06.05 ВО «ДЮСШ» –«Буковинська Надія» – 3:0

Голи: Ціхач 3, Христюк 69, Мельник 89

05.05 «Янтарочка» – «Станіславчанка-ДЮСШ№3» – 2:2

Голи: Угалієгбулем 30, Лайщук 83 – Козаченко 21,90+1
06.05 «Карпати» – «Колос-Мрія» – 3:0

Голи: Кожевнікова 53,80, Корнійчук 62

05.05 «Полісся» – «Атекс-СДЮШОР-16» – 0:1

Голи: Шилова 42
03.05 СК «Вишневе» – «Маріупольчанка» – 1:1
Голи: Помазан 22 – Щербаньова 46
9 тур
18.05 «Колос-Мрія» – «Станіславчанка-ДЮСШ№3» – 1:4

Голи: Кукса 5 – Козаченко 12,53,56, Присяжнюк 67

ВО «ДЮСШ» – «Янтарочка» – 5:0

Голи: Ціхач 5,21,26, Мельник 39, Олійник 48
19.05 «Буковинська Надія» – «Карпати» – 3:8

Голи: Іванеску 34, Литвин 74пен, Зубар 78 – Рисак 18, Корнійчук 17,32,37, Харатон 56, Чайка 52,58пен, Тарасенко 65

18.05 «Маріупольчанка» – «Полісся» – 3:0 ТР КДК

18.05 «Атекс-СДЮШОР-16» – «Луганочка-Спартак» – 4:0
Голи: Шилова 37пен,61, Татинець 44, Ніколайчук 84
10 тур
26.05 «Полісся» – СК «Вишневе» – -:+ ТР

26.05 «Янтарочка» –«Колос-Мрія» – 2:1

Голи: Зозуля 68,84 – Куртиніна 82
26.05«Станіславчанка-ДЮСШ№3» – «Буковинська Надія» – 3:2
Голи: Козаченко 29,34, Кузьмин 75 – Одочук 4, Сорохан 27
26.05 «Луганочка-Спартак» – «Маріупольчанка» – 0:18
Голи: Майбородіна 4,20,45,59,63,79,85, Радзієвська 11,35, Винокурова 25,44, Єрьоменко 29, Галак 48, Ярецька 49,71,72,85, Курдюк 86
26.05 «Карпати» – ВО «ДЮСШ» – 2:3
Голи: Чайка 71, Буняк 87 – Руденко 27, Смеречинська 41, Дуднік 90 пен

ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП 2019

10.06.19 – 1/2 фіналу
ВО «ДЮСШ» – СК «Вишневе» – 4:1

Голи: Ціхач 41, Дуднік 57пен, Христюк 77,78 – Карабкіна 32

«Маріупольчанка» – «Карпати» – 4:1

Голи:Щербаньова 12,83, Завідова 75, Сидорова 80 – Крив’як 27
12.06.19
Матч за 3 місце
СК «Вишневе» – «Карпати» – 3:1
Голи: Рудь 43, Черпаня 99, Дружченко 112 – Корнійчук 7

ФІНАЛ
ВО «ДЮСШ» – «Маріупольчанка» – 0:4
Щербаньова 27, Ярецька 45+3,56, Гараніна 67пен

календар сезону жінки, Ігровий сезон, футбол України, Календар матчів, чемпіонат 2018-2019, жеребкування, Перша ліга жінки футбол, женский футбол, ЖФК, женский футбол Украины, ФФУ