1-й тур Вища ліга 17/18: «Єдність» – «Ладомир» – 1:2

322
Ладомир (Володимир)

12.10.17

чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Єдність, Ладомир, футбол жінки

«Ладомир» з Володимир-Волинського продовжує переможну ходу у Чемпіонаті України. На це раз підопічні Олега Бортника здобули вольову перемогу на виїзді.
11 жовтня, у черговому матчі Вищої ліги волиняни завітали у гості до «Єдності» з Плисок. Початок гри виявився успішним для господарів поля – на 20-й хвилині вони повели у рахунку. Засмутила гостей Світлана Яруш. У першому таймі команди обмінялися небезпечними атаками, але до перерви рахунок не змінився.
У другій половині зустрічі клуб з Володимир-Волинського поступово перехопив ініціативу. На 61-й хвилині лідер атак Надія Чайка зрівняла рахунок. А вже на 65 хвилині долю матчу вирішила ОЛьга Шевчук – 1:2.
Завдяки перемозі «Ладомир» набрав 10 очок і тепер займає 5 сходинку турнірної таблиці. Вже 15 жовтня «Єдність» проведе свій матч у Києві, а «Ладомир» вдома прийматиме чинного чемпіона країни – «Житлобуд-2»

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018
11.10.2017 – с.Плиски – стадіон СК Єдність – 75 глядачів

ЄДНІСТЬ (Плиски) – ЛАДОМИР (Володимир-Волинський) – 1:2 (1:0)

ГОЛИ: Яруш 20 – Чайка 61, Шевчук 65

ЄДНІСТЬ: Кислова – Ольховська, Козуб Кр., Козуб К., Горбач, Яковенко (Бакуринська 27), Марщак, Кравченко, Постол (Команда 85), Яруш, Костенко (Петрушко 76)
Запасні: Антонова – Куніна, Шульженко, Ткаченко
Тренер: Наталія ІГНАТОВИЧ

ЛАДОМИР: Глух – Худа, Лєбєдева, Чайка, Шайнюк, Бубняк, Гірин, Бойчук, Шевчук, Лемешук, Пилипчук (Кузьмич 89)
Запасні: Барановська, Фок, Кревська
Тренер: Олег БОРТНІК

Арбітри: Душеіна М. (Херсон) – Петрова І. (Херсонська обл), Голіяк І. (Миколаїв) – Дробот Б. (Чернігів)
Спостерігач арбітражу: Мазуренко Н. (Київська обл.)
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Костенко 43, Горбач 50, Яруш 65 – Шевчук 40