1 тур Ліги Чемпіонів УЄФА 21/22: «Житлобуд-1» (Україна) – «Реал» (Іспанія) – 0:1

1888
1 тур Ліги Чемпіонів УЄФА 21-22 «Житлобуд-1» (Харків) - «Реал» (Мадрид) - 0-1
WFC Kharkiv 0-1 Real Madrid

Харківський Житлобуд-1 стартував в групі Ліги чемпіонів домашнім матчем з Реалом, і стартував невдало – з поразки.

Зі старту матчу команди діяли акуратно, ведучи своєрідну розвідку, проте десь з середини тайму Реал поступово прибирав ініціативу і все частіше проникав на чужу половину поля з потенційними загостреннями.

У підсумку, ця, хоч і невелика перевагу гостей, принесла результат – на 34-й хвилині Наварро після плутанини в рядах харків’янок і невдалого відскоку проштовхнула м’яч в сітку.

Після перерви суть гри не змінилася – мадридки більше контролювали м’яч, однак особливо воротам не загрожували.

Житлобуд-1 спробував додати в кінцівці, проте навал українкам не вдався, більш того, харків’янки пару раз мало не пропустили в контратаках.

Як підсумок – перша поразки в групі, і потрібно визнати, що цілком по справі. Мадрид був сильніше, потужніше і спокійніше, хоч і з мініальним рахунком довів свою перевагу.

Відзначимо, що в другому турі українки 13 жовтня зіграють на виїзді з ПСЖ.