10-й тур Вища ліга 18/19: «Злагода-Дніпро-1» Дніпро – «Львів-Янтарочка» Львів – 2:3

344

(Інформаційна служба ФК «Львів»): ФК «Львів-Янтарочка» розпочав друге коло чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги із виїзної перемоги над ФК «Злагода-Дніпро-1».

«Синьо-золотим левицям» вдалося забити швидкий м’яч, це Вікторія Худа на 5-й хвилині відзначилася другом голом у поточному чемпіонаті. Львів’янки був попереду у рахунку усього 11 хвилин – помилка у центрі поля призвела до голу «дніпрянки» Ксенії Гриценко. Але до перерви м’яч встиг ще раз побувати у сітці воріт господарок поля. Наталія Галан у середині першої 45-хвилинки повернула лідерство команді Сергія Сапронова

На початку другого тайму команда з Дніпра знову зіпсувала настрій воротарю Соузі. Вікторія Музика дальнім ударом влучила у поперечину, від якої «круглий» по-зрадницьки залетів за лінію воріт. Але львівський колектив, який протягом більшості ігрового часу виглядав цікавіше за «Злагоду-Дніпро-1» у комбінаційній грі, все ж зумів дожати суперниць та реваншуватися за поразку на старті сезону. На 70-й хвилині Де Фрейтас ефектним та невідпорним ударом з 16-ти метрів з розвороту вразила «дев’ятку» – 3:2!

«Ми виглядали краще за суперниць та здобули закономірну, хоч і непросту перемогу. У нас були як хороші позиційні атаки, так і непогані швидкі контратаки. Щоправда, нам непросто було грати на штучному полі, адже ми тільки нещодавно перейшли з трави на синтетику. Ще й грали о 4-й годині, тому досить різко стемніло надворі. Усі ці зовнішні фактори вплинули на нашу гру і ускладнили виконання завдання. Але ми все-таки перемогли за рахунок фантастичної самовіддачі. Усі дівчата відпрацювали на «п’ятірку з плюсом!», – зазначив після матчу тренер ФК «Львів-Янтарочка Тарас Когут.

Успіх у Дніпрі дозволив «Львів-Янтарочці» поліпшити свої позиції у турнірній таблиці та піднятися на четверту сходинку у чемпіонаті.

Повний матч

10-й тур Вищої ліги серед жіночих команд
26 жовтня. 16:00. м. Дніпро, ст. «Молодіжний парк»
«Злагода-Дніпро-1» (Дніпро) – ФК «Львів-Янтарочка» (Львів) –(1:2)
Голи: Гриценко 16, Музика 51 – Худа 5, Галан 23, Де Фрейтас 70
«Злагода-Дніпро-1»: Рябовол – Пороходніченко, Ковтун, Калягіна, Чорна, Гриценко, Музика, Аслаханова (Тепла 85), Іванова (Катериніна 73), Немець, Підгорна
Головний тренер: Олена Кудзієва

ФК «Львів-Янтарочка»: Соуза – Лукач, Ольховська (к), Головко, Куп’як (Гриценок 67), Олівейра, Перейра (Мостова 73), Галан, Худа, Де Фрейтас, Амброзіо (Манзюк 62)
Головний тренер: Сергій Сапронов

Арбітр – Марія Душеїна (Херсон)
Асистенти арбітра – Олександра Даніленко (Одеса), Анастасія Резнік (Київська обл.)
Четвертий арбітр – Сніжана Денисенко (Дніпро)
Спостерігач арбітражу – Вікторія Стеценко (Запоріжжя)