12-й тур Вища ліга 17/18: «Ладомир» Володимир-Волинський – «Злагода-Дніпро-1» Дніпро – 0:2

439

15.04.18

чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Володимир, Злагода-Дніпро, женский футбол, Ладомир, БРВ, спорт жінки, ФФУ Вища ліга
Завершували ігрову програму 12-го туру Вищої ліги футболістки «Ладомиру» та «Злагоди-Дніпро-1».

Боротьба в першому таймі не принесла результату жодній з команд. Всі головні події розгорнулися вже у таймі другому. Одразу після перерви Ксенія Гриценко, реалізувавши пенальті, вивела дніпрянок вперед. Попри всі намагання господарі поля так і не зуміли забити бодай гол престижу. Натомість на 64 хвилині пропустили вдруге: результативну атаку “Злагоди” завершила юна Анастасія Немець, встановивши підсумковий рахунок матчу – 0:2.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 – 12 тур
15.04.2018 – м.Володимир-Волинський – стадіон “Олімп” – 150 глядачів

ЛАДОМИР (Володимир-Волинський) – ЗЛАГОДА-ДНІПРО-1 (Дніпро) – 0 (0:0)
ГОЛИ
Гриценко 47 пен, Немець 64
ЛАДОМИР: Вальчук – Бубняк, Худа, Аполлоніна, Чайка, Корнійчук (Шайнюк 55), Кибиш, Ковб (Кревська 27), Гірин, Лемешук, Кузьмич (Лебедєва 43)
Запасні
: Глух – Барановська, Пилипчук

Тренер:
Олег БОРТНІК

ЗЛАГОДА-ДНІПРО-1: Митрофанська – Музика, Немець, Ковтун, Калягіна, Яковенко, Чорна, Гриценко, Підгорна (Литвин 78), Аслаханова, Барчан
Запасні: Свинаренко
Тренера: Олена КУДЗІЄВА

Арбітри: Мамчур Н. (Рівне) – Вдовіна О. (Львів), Матковська М. (Хмельницький) – Секунда С. (Луцьк)
Спостерігач арбітражу: Журибіда В. (Луцьк)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Худа 74 – Гриценко 45+1, Калягіна 84