14-й тур Вища ліга 17/18: «Житлобуд-2» Харків – «Родина-Ліцей» Костопіль – 8:0

377

30.04.18

чемпіонат України жінки, Костопіль, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Родина-Ліцей, женский футбол, Жилстрой-2, спорт жінки, ФФУ Вища ліга, Жилстрой-2
В Харкові на стадіоні «Сонячний», в домашньому матчі 14-го туру Чемпіонату України «Житлобуд-2» виграв у команди з Костополя Рівненської області «Родина-Ліцей» з рахунком 8: 0.

Гра велася переважно на боці поля гостей. В середині першого тайму голи забили Вікторія Головач і Вероніка Андрухів. Хет-триком відзначився Віра Дятел, що вразила ворота суперниць на 36-й, 56-й і 64-й хвилинах. Дубль оформила Яна Калініна на 46-й і 77-й хвилинах. А на 47-й хвилині зустрічі воротаря костопольчанок обіграла Анастасія Скориніна.

У 15-му турі, який пройде 5 травня, на «Житлобуд-2»очікує харківське дербі з «Житлобуд-1». Результат цієї гри багато в чому може визначити майбутнього переможця Чемпіонату.

За матеріалами сайту
ФК Житлобуд-2

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018
29.04.2018 – м.Харків (Пятихатки) – стадіон Сонячний – 200 глядачів

ЖИТЛОБУД-2 (Харків) – РОДИНА-ЛІЦЕЙ (Костопіль) – (3:0)
ГОЛИ: Головач 18, Андрухів 22, Дятел 37,56,64, Калініна 46,77, Скориніна 48

ЖИТЛОБУД-2: Ходирєва – Корсун, Подольська, Рижова, Василюк, Китаєва, Полюхович (Скориніна 46), Головач (Кумеда 38), Дятел, Андрухів, Калініна
Запасні: Мохнач, Тян, Сірмай, Кравчук
Тренер: Наталія ЗІНЧЕНКО

РОДИНА-ЛІЦЕЙ: Денищич – Колещук, Канарська, Войт (Салівончик 72), Мушин (Калічинська 82), Вегерич, Годунко, Старухіна, Котяш, Стромидло (Квач 66), Корнацька
Запасні: Герасимчук – Чкадуа, Саврук, Король
Тренер: Василь МАМЧУР

Арбітри: Кваша А. (Київська обл.) – Петрова І. (Херсонська обл.), Даніленко О. (Одеса) – Запоріжський А. (Харків)
Спостерігач арбітражу: Єрмакова В. (Полтава)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: немає