22 жовтня «Житлобуд-2» дізнається суперника у Лізі Чемпіонів

1102
УЄФА, футбол, жіночий футбол, УАФ, женский футбол, Ліга Чемпіонів, COVID-19, жіноча Ліга Чемпіонів УЄФА, UWCL, UEFA Women's Champions League

УЄФА змінює формат проведення розіграшу жіночої Ліги Чемпіонів сезону 2020/2021.

УЄФА надіслав лист футбольним асоціаціям/федераціям, в якому повідомляється, що Виконавчим комітетом затверджено зміну формату проведення звітного розіграшу європейського кубку серед жіночих клубів. Як і повідомлялося раніше, 62 клуби представлятимуть 50 національних асоціацій у новому розіграші жіночої Ліги Чемпіонів УЄФА сезону 2020/2021 років.

З огляду на поточну ситуацію з пандемією COVID-19, яка відрізняється в кожній країні, УЄФА знайшов оптимальний спосіб розпочати новий сезон 2020/21.

  • Стартують єврокубкові баталії з першого кваліфікаційного раунду, в якому візьмуть участь 40 команд (з найменшим рейтингом). 20 переможців пар претендують на другий кваліфікаційний раунд. Поєдинки складаються з одного матчу і граються на полі команди, яка визначиться за допомогою жеребкування.
  • На стадії другого кваліфікаційного раунду ці 20 команд визначають чергових 10 переможців, які крокують далі; команда господарів також визначається за допомогою жеребкування.
  • На стадії 1/16 фіналу до 10 переможців кваліфікаційного етапу додаються 22 клуби з найвищим рейтингом УЄФА. На цій стадії команди вже грають два матчі: вдома і на виїзді.
  • 1/8, 1/4 та 1/2 фінали розігруються за стандартною схемою і визначають переможців у двоматчевій дуелі.

Новий розіграш жіночої Ліги Чемпіонів УЄФА 2020/2021 стартуватиме 3-4 листопада 2020 року.  На першому етапі одразу включається у боротьбу чемпіон України – харківський “Житлобуд-2”. Ім’я суперника харків’янки дізнаються вже 22 жовтня. Пряма трансляція жеребкування відбудеться на офіційному сайті УЄФА.

ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ

  • Жеребкування першого кваліфікаційного раунду: 22 жовтня, Ньон
  • Перший кваліфікаційний раунд: 3/4 листопада 2020 року
  • Жеребкування другого кваліфікаційного раунду: 6 листопада, Ньон
  • Другий кваліфікаційний раунд: 18/19 листопада 2020 року
  • Жеребкування 1/16 фіналу: 24 листопада, Ньон
  • 1/16 фіналу: 8/9 та 15/16 грудня 2020
  • Жеребкування 1/8 фіналу: визначається
  • 1/8 фіналу: 3/4 та 10/11 березня 2021 року
  • Жеребкування 1/4 та 1/2 фіналу: визначається
  • Чвертьфінали: 23/24 березня та 31 березня / 1 квітня 2021 року
  • Півфінали: 24/25 квітня та 1/2 травня 2021 року
  • Фінал: 16 травня 2021 (Гамла Уллеві, Гетеборг)

РЕЙТИНГ УЧАСНИКІВ

учасники 1/16 фіналу

1 Lyon (FRA, holders) 143.020
2 Wolfsburg (GER) 115.090
3 Barcelona (ESP) 99.645
4 Paris Saint-Germain (FRA) 96.020
5 Bayern München (GER) 77.090
6 Manchester City (ENG) 69.480
7 Slavia Praha (CZE) 65.365
8 Chelsea (ENG) 63.480
9 Rosengård (SWE) 59.015
10 Fortuna Hjørring (DEN) 46.385
11 Atlético Madrid (ESP) 45.645
12 Brøndby (DEN) 45.385
13 LSK Kvinner (NOR) 44.075
14 BIIK-Kazygurt (KAZ) 38.570
15 Zürich (SUI) 34.920
16 Sparta Praha (CZE) 31.365
17 Fiorentina (ITA) 29.065
18 Ajax (NED) 23.890
19 Göteborg (SWE) 20.015
20 Juventus (ITA) 17.065
21 PSV Eindhoven (NED) 10.890
22 Servette (SUI) 7.920

учасники 1 кваліфікаційного раунду

1 Glasgow City (SCO) 35.425
2 FC Minsk (BLR) 25.270
3 St. Pölten (AUT) 23.950
4 ŽFK Spartak (SRB) 20.615
5 Gintra Universitetas (LTU) 19.285
6 Apollon LFC (CYP) 16.280
7 SFK 2000 Sarajevo (BIH) 15.960
8 Universitatea Olimpia Cluj (ROU) 14.630
9 PAOK (GRE) 10.635
10 Anderlecht (BEL) 10.125
11 Okzhetpes (KAZ) 9.570
12 Ferencváros (HUN) 9.470
13 Vllaznia (ALB) 9.310
14 Vålerenga (NOR) 9.075
15 Valur (ISL) 8.580
16 Górnik Łęczna (POL) 8.285
17 CSKA Moskva (RUS) 7.425
18 Pomurje Beltinci (SVN) 6.980
19 NSA Sofia (BUL) 5.985
20 WFC Kharkiv-2 (UKR) 4.800
21 Mitrovica (KOS) 4.320
22 Slovan Bratislava (SVK) 4.320
23 Breznica Pljevlja (MNE) 3.990
24 SL Benfica (POR) 3.960
25 Hapoel Nir Ramat HaSharon (ISR) 3.650
26 HJK Helsinki (FIN) 3.465
27 KÍ Klaksvík (FRO) 3.325
28 ŽNK Split (CRO) 3.310
29 Flora Tallinn (EST) 2.485
30 Peamount United (IRL) 2.475
31 ALG Sport Kulübü (TUR) 2.475
32 Linfield (NIR) 1.660
33 Rīgas Futbola skola (LVA) 1.330
34 Swansea City (WAL) 1.155
35 Birkirkara (MLT) 0.830
36 Agarista – SS Anenii Noi (MDA) 0.165
37 Alashkert (ARM) 0.000
38 Lanchkhuti (GEO) 0.000
39 Racing FC Union (LUX) 0.000
40 Kamenica Sasa (MKD) 0.000