Олімпійські ігри Париж-2024: визначилися усі призери у жіночому футболі

345

На Олімпійських іграх-2024 визначили всіх призерок жіночого турніру з футболу.

Німеччина — Іспанія

09 серпня, на Олімпіаді-2024 відбувся матч за бронзу у жіночому футболі. Збірна Німеччини зуміла мінімально обіграти Іспанію з рахунком 1:0. Єдиний гол забила футболістка Баварії Джулія Гвінн з пенальті.

При цьому іспанки отримали право на пенальті на 90+8 хвилині, але його не реалізували.

Іспанія – Німеччина 0:1
Гол: Гвінн, 64 (з пен)

США — Бразилія

10 серпня, на Олімпійських іграх-2024 визначили всіх призерок жіночого турніру з футболу.

Бразилійки досі ніколи не вигравали олімпійське “золото” у футболі. США мали чотири такі нагороди, але не тріумфували на Іграх з Лондона-2012 — відтоді здобували лише “бронзу” 2021 року в Токіо.

Ближчою до голу в першому таймі була Бразилія. Зокрема, на другій компенсованій хвилині американська голкіперка Алісса Неєр врятувала свою команду від м’яча “в роздягальню” — парирувала удар Габі Портільйо з лінії воротарського майданчика.

Після перехоплення в центрі поля Корбін Альберт вивела віч-на-віч Меллорі Свонсон, і нападниця забила свій вже четвертий гол на полях Франції.

Після години ігрового часу востаннє на олімпійському рівні на поле вийшла лідерка Бразилії, 38-річна Марта. Рахунок до фінального свистка залишився незмінним — 1:0 та “золото” для збірної США!

США – Бразилія 1:0
Гол: Свонсон, 57