Чемпіонат України Ю-14: ще один крок до визначення переможця

366

16.05.19 


Ю-14, Калуш, футбол среди девочек, женский футбол, Чемпіонат України серед дівчат, до 14 років, Вістова, дівочий футбол, футбол девочки
15 травня завершився другий етап Чемпіонату України з футболу серед дівочих команд до 14 років, який проходить у м.Калуш Івано-Франківської області
Нагадаємо, що напередодні команди визначали свій подальший шлях за 1-9 місця, за 10-18 та 19-25 місця
До вашої уваги результати матчів третього ігрового дня:

15.05.2019

– Фортуна – ДЮСШ В.Кучурів – 15:0

– Пантери – СК Вишневе – 2:1

– Зб.Хмельницької обл. – Карпати – 0:0 (п.п.3:4)
– Навірняночка – ДЮСШ Славута – 4:2
– Зб. Вінницької обл. – Зб.Рівненської обл. – 5:1
– Юність – Зб.Тернопільської обл. – 1:0
– Зб.Одеської обл. – Зб.Сумської обл. – 2:2 (п.п.2:4)
– ДЮСШ В.Кучурів – ДЮСШ Овруч – 1:9
– Легенда – Яблунівська ДЮСШ – 0:4
– Зб.Хмельницької обл.-2 – Янтарочка – 1:5
– СК Вишневе – Ладомир-2 – 3:1
– Карпати – Зб.Херсонської обл. – 1:2
– ДЮСШ Славута – ДЮСШ №3 – 4:3
– Зб.Рівненської обл. – Ладомир – 1:7
– Зб.Тернопільської обл. – Зб.Закарпатської обл. – 2:0
– Зб.Сумської обл. – Зб.Харківської обл. – 0:1
– ДЮСШ Овруч – Фортуна – 0:2
– Ладомир-2 – Пантери – 0:0 (п.п. 5:6)
– Зб.Херсонської обл. – Зб.Хмельницької обл. – 0:1
– ДЮСШ №3 – Надвірняночка – 0:1
– Ладомир – Зб.Вінницької обл. – 3:0
– Зб.Закарпатської обл. – Юність – 1:1 (п.п. 4:3)
– Зб.Харківської обл. – Зб.Одеської обл. – 0:0 (п.п. 2:1)
16-17 травня команди відіграють свої вирішальні матчі в Чемпіонаті України і визначать переможця та призерів змагань.
Команди, що змагаються за 1-3 місця
– Юність, Чернігів
– Ладомир, Володимир-Волинський
– Зб.Харківської обл.
Команди, що змагаються за 4-6 місця
– Зб.Вінницької обл.
– Зб.Сумської обл.
– Зб.Тернопільської обл.
Команди, що змагаються за 7-9 місця

– Зб.Рівненської обл.

– Зб.Одеської обл.
– Зб.Закарпатська обл.
Команди, що змагаються за 10-12 місця
– Пантери, Умань
– Надвірняночка, Надвірна
– Зб.Хмельницької обл.
Команди, що змагаються за 13-15 місця
– СК Вишневе, Київська область
– ДЮСШ, Славута
– Зб.Херсонської обл.
Команди, що змагаються за 16-18 місця
– Ладомир-2, Володимир-Волинський
– Карпати, Львів
– ДЮСШ №3, Івано-Франківськ
Команди, що змагаються за 19-21 місця
– Фортуна, Рівненська обл.
– Янтарочка, Новояворівськ
– Яблунівська ДЮСШ
Команди, що змагаються за 22-24 місця
– ДЮСШ, Овруч
– Зб.Хмельницької обл.-2
– Легенда, Мелітополь
16.05.2019

– ДЮСШ Овруч – Зб.Хмельницької обл.-2 – 1:0

Голи: Гурін

– Фортуна – Янтарочка – 1:0
Голи: Денищич
– Ладомир-2 – ДЮСШ №3 – 4:1
Голи: Сидорчук-3, Єфімчук – Романів
– СК Вишневе – ДЮСШ Славута – 1:0
Голи: Ліннік
– Пантери – Надвірняночка – 4:0
Голи: Цегельник-2, Заборовець-2
– Зб.Рівненської обл. – Зб.Одеської обл. – 3:0
Голи: Галак-2, Веремейчук
– Зб.Вінницької обл. – Зб.Сумської обл. – 2:2 (п.п. 4:5)
Голи: Боровська, Чорна – Гурчанова, Настасенко
– Ладомир – Зб.Харківської обл. – 0:0 (п.п. 2:3)
– Зб.Хмельницької обл.-2 – Легенда – 2:0
Голи: Янюк-2
– Янтарочка – Яблунівська ДЮСШ – 3:0 ТР
– ДЮСШ №3 – Карпати – 1:3
Голи: Маснюк – Бойко, Луцан, Брунець
– ДЮСШ Славута – Зб.Херсонської обл. – 2:1
Голи: Гриценок-2 – Лінік
– Надвірняночка – Зб.Хмельницької обл. – 2:0
Голи: Ясуник-2
– Зб.Одеської обл. – Зб.Закарпатської обл. – 0:4
Голи: Балега-3, Бондаренко
– Зб.Сумської обл. – Зб.Тернопільської обл. – 0:4
Голи: Юзва-2, Дзюбановська, Клим
– Зб.Харківської обл. – Юність – 1:2
Голи: Барінова – Радіонова-2
– Карпати – Ладомир-2 – 3:4
Голи: Луцан, Денега, Скірак – Ліщук, Глоєва, Єфімчук, Гуц
Календар матчів на 17 травня:
– Легенда – ДЮСШ Овруч
– Яблунівська ДЮСШ – Фортуна
– Карпати – Ладомир-2
– Зб.Херсонської обл. – СК Вишневе
– Зб.Хмельницької обл. – Пантери
– Зб.Закарпатської обл. – Зб.Рівненської обл.
– Зб.Тернопільської обл. – Зб.Вінницької обл.
– Юність – Ладомир
Ю-14, Калуш, футбол среди девочек, женский футбол, Чемпіонат України серед дівчат, до 14 років, Вістова, дівочий футбол, футбол девочки