DAZN і YouTube покажуть жіночу Лігу чемпіонів УЄФА

486
DAZN і YouTube покажуть жіночу Лігу чемпіонів УЄФА

В рамках 4-річної угоди DAZN і YouTube покажуть кожен з 61 матчу турніру, починаючи з групового етапу.

З новим форматом Ліги Чемпіонів УЄФА жіночий футбол стане ще ближче до вболівальників у всьому світі. УЄФА оголошує про укладення першого в історії чотирирічної партнерства в сфері мовлення зі спортивною стрімінговой платформою DAZN. Разом з YouTube вона забезпечить безпрецедентний рівень освітлення жіночого футболу.

Перші два сезони (2021/22 і 2022/23) вболівальники зможуть дивитися в прямому ефірі і в записі 61 матч турніру, починаючи з групового етапу, на платформі DAZN безкоштовно на каналі DAZN в YouTube. Наступні два сезони (2023/24 і 2024/25) DAZN буде показувати 61 матч турніру в прямому ефірі, а 19 матчів можна буде подивитися безкоштовно на каналі DAZN в YouTube.

Це одне з найбільших мовних угод в історії жіночого клубного футболу. Воно являє собою черговий прорив УЄФА і його партнерів у їх глобальної прихильності до жіночого футболу. А саме – в прагненні розвивати Лігу чемпіонів УЄФА серед жінок, підвищувати престиж більшої кількості футболісток і команд, надихати нові покоління гравців. Все це починається з того, щоб більше людей у ​​всьому світі дивилися жіночий футбол.

Президент УЄФА Александер Чеферін: “Два роки тому ми розробили першу в історії УЄФА стратегію з розвитку жіночого футболу Time for Action. Ми обіцяли вжити заходів, які до 2024 року зроблять жіночий футбол більш класним, більш професійним і більш процвітаючим. Після ряду ініціатив цього літа ми зробили величезний крок у даному напрямку “.

“Ми з радістю оголошуємо про початок чотирирічного глобального партнерства з DAZN і YouTube. Перші два сезони вболівальники в усьому світі зможуть безкоштовно дивитися всі матчі, стежити за турніром і кращими футболістками планети. Немає кращого способу надихнути майбутні покоління дівчаток грати в футбол. Жіночий футбол тут надовго і стане тільки сильнішим”.

Глава жіночого футболу УЄФА Надін Кесслер заявила: “Це перша подібна угода для жіночого футболу. Партнерство між УЄФА, DAZN і YouTube гарантує, що Лігу чемпіонів УЄФА серед жінок побачить більше вболівальників, більше шанувальників футболу, де б на Землі вони не знаходилися”.

“Таке охоплення змінює все. Кращі в світі футболістки і кращі жіночі команди можуть надихнути ще більше дівчаток на те, щоб полюбити наш вид спорту. Разом ми покажемо жіночий футбол всьому світу. І кожен, хто буде його дивитися, внесе свій внесок в велику справу”.