Дівоча футбольна Академія SeaSters Одеса в пошукаю юних таланток

158
Дівоча футбольна Академія SeaSters Одеса в пошукаю юних таланток

Перші тренування дівочої Академії SeaSters (Одеса), поки формуються групи на інших зручних локаціях, проходять на стадіоні Чорноморець під керівництвом Наталії Ігнатович.

Ви ще встигаєте подарувати своїй дитині незабутні враження від тренування на легендарній спортивній арені разом із кваліфікованими тренерами.

Запис та всі додаткові питання за телефоном: +380 (93) 062 82 27


Нагадаємо, що 14 квітня, на стадіоні «Чорноморець» відбувся день відкритих дверей дівочої футбольної Академії SeaSters. На видатну спортивну арену прийшли як дівчата, які вже займаються футболом, так й ті, що зараз лише цікавляться. Але організатори були раді бачити кожну! І, сподіваємося, кожній було цікаво провести час.

У програмі було спілкування з гравчинями основної команди, різноманітні активності, екскурсія стадіоном та знайомство з побутом спортивної команди. Кожна учасниця отримала памʼятну футболку з символікою клубу, а найактивніші – ще й футбольні подарунки.

На цьому спортивному заході були присутні Вілін Цандр, член Виконкому ООФА та член комітету дитячо-юнацького футболу Української асоціації футболу, а також Олена Яковлева, голова комітету жіночого футболу ООФА.