Дівоча футбольна ліга Ю-14 сезону 2021: підсумки першого групового етапу.

1524
Дівоча футбольна ліга Ю-14, жіночий футбол, дівочий футбол, УАФ, женский футбол, футбол дівчата, Чемпіонат України, WU14
Фото - Футбольна Академія Тернопіль

Завершилися матчі 1-го групового етапу Чемпіонату України з футболу серед дівочих команд WU-14 сезону 2021 року. 

На старт змагань вийшли 27 команд з різних куточків нашої країни. На стадії першого групового етпу змагань команди були поділені на 8 груп за територіальним принципом та зіграли між собою в два кола. За підсумками матчів визначилися команди, які продовжать свої виступи у чемпіонаті.

До вашої уваги результати матчів та підсумкові таблиці в 1-му груповому етапі та розподіл груп на стадії другого групового етапу: 

Група 1. Результати матчів:
1 коло 1 тур
09.06 Карпати – ДЮСШ № 3 – 2:0
2 тур
09.06 Янтарочка – Карпати – 0:1
3 тур
19.06 Янтарочка – ДЮСШ № 3 – 1:1 (по пен. 0:2)
2 коло 4 тур
19.06 ДЮСШ № 3 – Карпати – 0:4
5 тур
25.06 Карпати – Янтарочка – 3:0
6 тур
25.06 ДЮСШ № 3 – Янтарочка – 4:1
Група 1. Підсумкова таблиця
1. Карпати, Львів – 4 матчі | 10:0 м’ячів | 12 очок
2. ДЮСШ №3, Івано-Франківськ – 4 | 5:8 | 5
3. Янтарочка, Новояворівськ Львівська область – 4 | 2:9 | 1


Група 2. Результати матчів:
1 коло 1 тур
15.06 Ладомир – ДЮСШ ФА Тернопіль – 3:0
06.06 Зб. Рівненської обл. – ДЮСШ Маневичі – 3:1
2 тур
15.06 ДЮСШ Маневичі – Ладомир – 0:4
09.06 ДЮСШ ФА Тернопіль – Зб. Рівненської обл. – 1:2
3 тур
12.06 ДЮСШ Маневичі – ДЮСШ ФА Тернопіль – 2:2 (по пен. 3:2)
09.06 Ладомир – Зб. Рівненської обл. – 5:1
2 коло 4 тур
09.06 ДЮСШ ФА Тернопіль – Ладомир – 0:5
12.06 ДЮСШ Маневичі – Зб. Рівненської обл. – 0:4
5 тур
06.06 Ладомир – ДЮСШ Маневичі – 5:0
12.06 Зб. Рівненської обл. – ДЮСШ ФА Тернопіль – 3:3 (по пен. 5:4)
6 тур
15.06 ДЮСШ ФА Тернопіль – ДЮСШ Маневичі – 3:5
06.06 Зб. Рівненської обл. – Ладомир – 1:3
Група 2. Підсумкова таблиця
1. Ладомир, Володимир-Волинський Волинська область – 6 | 25:2 | 18
2. Збірна Рівненської області – 6 | 14:13 | 11
3. ДЮСШ Маневичі, Волинська область – 6 | 8:21 | 5
4. ДЮСШ Футбольна Академія “Тернопіль” – 6 | 9:20 | 2


Група 3. Результати матчів:
1 коло 1 тур
11.06 «Еліта-Сугатинка» – ДЮСШ № 1 – 1:1 (по пен 2:3)
11.06 Юність – Зб. Вінницької обл. – 1:9
2 тур
11.06 Зб. Вінницької обл. – «Еліта-Сугатинка» – 1:0
11.06 ДЮСШ № 1 – Юність – 4:0
3 тур
18.06 Зб. Вінницької обл. – ДЮСШ № 1 – 3:1
18.06 «Еліта-Сугатинка» – Юність – 2:0
2 коло 4 тур
18.06 ДЮСШ № 1 – «Еліта-Сугатинка» – 1:4
18.06 Зб. Вінницької обл. – Юність – 4:1
5 тур
25.06 «Еліта-Сугатинка» – Зб. Вінницької обл. – 1:5
25.06 Юність – ДЮСШ № 1 – 0:3 ТР
6 тур
25.06 ДЮСШ № 1 – Зб. Вінницької обл. – 1:0
25.06 Юність – «Еліта-Сугатинка» – 0:3 ТР
Група 3. Підсумкова таблиця
1. Збірна Вінницької області – 6 | 22:5 | 15
2. ДЮСШ №1, Хмельницький – 6 | 11:8 | 11
3. Еліта-Сугатинка, Вінницька область – 6 | 11:8 | 10
4. Юність, Любар Житомирська область – 6 | 2:25 | 0


Група 4. Результати матчів:
1 коло 1 тур
14.06 Звягель – ДЮСШ Коростень – 1:0
03.06 Юність – Академія УАФ – 1:0
2 тур
28.06 Академія УАФ – Звягель – 0:0 (по пен. 2:3)
23.06 ДЮСШ Коростень – Юність – 0:3
3 тур
17.06 Академія УАФ – ДЮСШ Коростень – 0:0 (по пен. 0:2)
24.06 Звягель – Юність – 3:0 ТР
2 коло 4 тур
26.06 ДЮСШ Коростень – Звягель – 2:0
14.06 Академія УАФ – Юність – 0:1
5 тур
21.06 Звягель – Академія УАФ – 1:0
18.06 Юність – ДЮСШ Коростень – 6:0
6 ​тур
21.06 ДЮСШ Коростень – Академія УАФ – 0:1
17.06 Юність – Звягель – 6:0
Група 4. Підсумкова таблиця
1. Юність, Чернігів – 6 | 17:3 | 15
2. Звягель, Новоград-Волинський Житомирська область – 6 | 5:8 | 11
3. ДЮСШ Коростень, Житомирська область – 6 | 2:11 | 5
4. Академія УАФ, Київ – 6 | 1:3 | 5


Група 5. Результати матчів:
1 коло 1 тур
12.06 ДЮСШ № 26 – Пантери – 0:4
2 тур
12.06 Пантери – ДЮСШ № 26/2 – 2:0
3 тур
12.06 ДЮСШ № 26/2 – ДЮСШ № 26 – 2:0
2 коло 4 тур
19.06 Пантери – ДЮСШ № 26/2 – 2:0
5 тур
19.06 ДЮСШ № 26 – Пантери – 1:1 (по пен. 0:2)
6 тур
19.06 ДЮСШ № 26 – ДЮСШ № 26/2 – 1:0
Група 5. Підсумкова таблиця
1. Пантери, Умань Черкаська область – 4 | 9:1 | 11
2. ДЮСШ №26, Київ – 4 | 2:7 | 4
3. ДЮСШ №26/2, Київ – 4 | 2:7 | 3


Група 6. Результати матчів:
1 коло 1 тур
04.06 Єдність – Барса – 7:1
2 тур
14.06 Барса – Житлобуд-1 – 0:2
3 тур
12.06 Житлобуд-1 – Єдність – 1:0
2 коло 4 тур
18.06 Барса – Єдність – 2:3
5 тур
22.06 Житлобуд-1 – Барса – 7:0
6 тур
26.06 Єдність – Житлобуд-1 – 5:1
Група 6. Підсумкова таблиця
1. Єдність, Плиски Чернігівська область – 4 | 15:5 | 9
2. Житлобуд-1, Харків – 4 | 11:5 | 9
3. Барса, Суми – 4 | 3:19 | 0


Група 7. Результати матчів:
1 коло 1 тур
04.06 ДЮСШ-Металург – Зб. Дніпропетровської обл. – 1:1 (по пен. 0:2)
2 тур
11.06 Зб. Дніпропетровської обл. – ДЮСШ № 7 – 0:0 (по пен. 0:2)
3 тур
15.06 ДЮСШ № 7 – ДЮСШ-Металург – 3:0
2 коло 4 тур
18.06 Зб. Дніпропетровської обл. – ДЮСШ-Металург – 0:1
5 тур
23.06 ДЮСШ № 7 – Зб. Дніпропетровської обл. – 4:0
6 тур
24.06 ДЮСШ-Металург – ДЮСШ № 7 – 0:4
Група 7. Підсумкова таблиця
1. ДЮСШ №7, Дніпро – 4 | 11:0 | 11
2. ДЮСШ-Металург, Запоріжжя – 4 | 2:8 | 4
3. Збірна Дніпропетровської області – 4 | 1:6 | 3


Група 8. Результати матчів:
1 коло 1 тур
09.06 Зб. Одеської обл. – Зб. Миколаївської обл. – 2:0
2 тур
09.06 Зб. Миколаївської обл. – Зб. Херсонської обл. – 1:1 (по пен. 1:2)
3 тур
09.06 Зб. Херсонської обл. – Зб. Одеської обл. – 0:1
2 коло 4 тур
15.06 Зб. Миколаївської обл – Зб. Одеської обл. – 0:3 ТР
5 тур
15.06 Зб. Херсонської обл. – Зб. Миколаївської обл. – 3:0 ТР
6 тур
15.06 Зб. Одеської обл. – Зб. Херсонської обл. – 3:0 ТР
Група 8. Підсумкова таблиця
1. Збірна Одеської області – 4 | 9:0 | 12
2. Збірна Херсонської області – 4 | 4:5 | 5
3. Збірна Миколаївської області – 4 | 1:6 | 1


Переможці груп та команди, які посіли другі місця потрапляють до другого групового етапу де сформують 4 групи по 4 команди в кожній, та зіграють між собою в одне коло (1 тур – 1-4, 2-3, 2 тур – 3-1, 4-2, 3 тур – 3-4, 1-2). Поєдинки відбудуться у серпні-вересні 2021 року.
Група А
1. 1 місце групи 1
2. 2 місце групи 1
3. 1 місце групи 2
4. 2 місце групи 2
Група Б
1. 1 місце групи 3
2. 2 місце групи 3
3. 1 місце групи 4
4. 2 місце групи 4
Група В
1. 1 місце групи 5
2. 2 місце групи 5
3. 1 місце групи 6
4. 2 місце групи 6
Група Г
1. 1 місце групи 7
2. 2 місце групи 7
3. 1 місце групи 8
4. 2 місце групи 8

Фінальний етап: у фінальному етапі зіграють 4 кращі команди – переможці чотирьох  груп другого групового етапу. Згідно жеребу, команди формують дві півфінальні пари. Переможці – зустрінуться у фінальному матчі, а переможені зіграють за 3 місце.

Дівоча футбольна ліга Ю-14, жіночий футбол, дівочий футбол, УАФ, женский футбол, футбол дівчата, Чемпіонат України, WU14