Дівоча збірна України WU16 зіграє на Турнірі розвитку УЄФА

385
WU16 UEFA Development Tournament 2023

Дівоча збірна України повертається до участі у щорічному Турнірі розвитку УЄФА.

Після трирічної перерви, пов’язаної з пандемією та повномасштабним вторгенням рф на територію нашої країни, збірна України знову має змогу перевірити свої сили у міжнародних поєдинках перед новим відбірковим етапом Чемпіонату Європи, який відбудеться восени 2023 року.

Нагадаємо, що у березні підопічні Сергія Сапронова здобули право на підвищення у класі. У групі В6 другого раунду відбору Євро-2023 українки забезпечили собі першу сходинку та повернення до вищого дивізіону завдяки перемогам над Болгарією (2:1) та Латвією (5:0).

Майже повністю оновлений склад дівочої збірної України WU16 (2007-2008 р.н.) здобуватиме досвід на Турнірі розвитку УЄФА, який відбудеться у період з 22 по 29 квітня 2023 року в Румунії. Перед цим, за підтримки Румунської федерації футболу, дівчата проведуть короткочасний збір (17-21.04).

Суперниками українок стануть однолітки з Румунії, Греції та Азербайджану. Згідно з Регламентом змагань, кожна команда зіграє по три матчі. За перемогу нараховуються 3 очки, у разі нічиєї проводиться серія післяматчевих пенальті, переможець якої отримує 2 очки, команда, якій не пощастить у футбольній лотереї – 1 заліковий бал.