До уваги ЗМІ! Відкрито акредитацію на матч Україна — Північна Ірландія

746
Асоціація футболу, УАФ, національна жіноча збірна, женский футбол, женская сборная, МиЗбірна, ЄВРО-2021, збірна України, вірні збірній, Зінченко Наталія, жіночий футбол, МЕДІА, ЗМІ

9 квітня на стадіоні «Колос» у Ковалівці національна жіноча збірна України проведе перший матч плей-офф кваліфікації чемпіонату Європи 2022 року з командою Північної Ірландії (початок — о 19.00).

Акредитація представників засобів масової інформації на матч стартує 5 квітня, а останній день прийому заявок — 8 квітня (до 18.00). Після цього заявники отримають лист із підтвердженням або повідомленням про відмову в акредитації.

Видача акредитацій здійснюватиметься в день гри, 9 квітня, на вході для ЗМІ за дві години до початку матчу.

Для журналістів буде організований трансфер від Будинку футболу УАФ (Лабораторний провулок, 7а) до стадіону «Колос» та у зворотному напрямку. Інформацію про час від’їзду транспортного засобу буде повідомлено додатково.

Вхід та перебування на території стадіону представників ЗМІ будуть дозволені лише за наявності засобів індивідуального захисту для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Представникам засобів масової інформації, які бажають отримати акредитацію, необхідно бути зареєстрованими в електронній базі на сайті Української асоціації футболу та подати заявку.

Контакти: +380979621808 або +380939964735 та media@uaf.ua.

WEURO2022, національна жіноча збірна, женский футбол, женская сборная, МиЗбірна, Чемпіонат Європи, Зінченко Наталія, жіночий футбол