Документальний фільм УАФ. «Особливий сезон»

322

Документальна стрічка «Особливий сезон» занурює в події 2022-го року, коли через велику війну український футбол було повністю зупинено без будь-яких відомих перспектив.

З ініціативи УАФ на всіх рівнях було впроваджено механізми, які дозволяли поновити клубний сезон. Перед усіма стояло непросте, та як показав час, цілком правильне завдання від Президента України Володимира Зеленського – грати матчі саме на наших домашніх стадіонах.

Футбол став першим видом спорту, перезапущеним в умовах великої війни. Ухвалений протокол проведення змагань в подальшому дозволив рестартувати й іншим видам спорту.

Герої фільму – це футболісти, тренери, власники клубів й арбітри, які діляться своїми спогадами та переживаннями. Про реалії футболу під звуки сирен та тонкощі проведення змагань дізнаємось від міністра спорту, голів військових адміністрацій та представників силових структур.

Дана стрічка проводить нас за лаштунки особливого сезону 2022/2023, під час якого вдалося заново запустити понад 20 чемпіонатів різних рівнів. Це ще раз засвідчило незламність українського народу та готовність долати будь-які труднощі на своєму шляху.