ФІФА оголосила країну проведення Кубку Світу 2027

690
ФІФА оголосила країну проведення Чемпіонату Світу 2027

Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА) на своєму 74-му конгресі визначила переможця тендеру на проведення Кубку світу 2027 року серед жіночих національних збірних.

Після того, як Південно-Африканська Республіка, а також США й Мексика (спільно) зняли свої заявки, у конкурсі взяли участь Бразилія й спільна заявка Бельгії, Нідерландів і Німеччини. Під час голосування на Конгресі ФІФА в Бангкоку (Таїланд) перемогла Бразилія з рахунком 119 на 79. 

Турнір пройде за участі 32-х збірних. Конкретні дати й формат відбору стануть відомі пізніше. Це буде 10-й мундіаль для жінок. Останній, який 2023 року приймали Австралія й Нова Зеландія, виграла команда Іспанії.

Нагадаємо, США – найтитулованіша жіноча збірна. Американки вигравали трофей 4 рази. Німеччина здобувала 2 перемоги на чемпіонаті світу, Норвегія, Японія та Іспанія – по одній.

Бразилія ще жодного разу не приймала жіночий КС з футболу. Натомість двічі мундіаль приймали США та Китай. Також КС проходив у Швеції, Німеччині, Канаді, Франції та спільно в Австралії і Новій Зеландії.

жіночий футбол, женский футбол, ФІФА, FIFA, Інфантіно, Инфантино, ФИФА, жіночі змагання з футболу, FIFA Women's World Cup 2023