FIFA затвердила розподіл перепусток до фінальної частини Чемпіонату Світу 2023

1097
жіночий футбол, женский футбол, ФІФА, FIFA, Інфантіно, Инфантино, AsOne2023, жіночі змагання з футболу, FIFA Women's World Cup 2023

Бюро Ради ФІФА ухвалило рішення щодо проведення наступного жіночого Чемпіонату Світу 2023.

 

За повідомленням офіційного сайту ФІФА, після дуже успішного проведення світової першості серед жінок 2019 року Бюро Ради ФІФА ухвалило рішення в майбутньому розширити кількісний склад команд-учасниць ЧС до 32-х. Таким чином міжнародна федерація продовжує сприяти розвитку жіночого футболу.

 

Тепер же ФІФА затвердила розподіл перепусток до фінальної частини жіночого ЧС-2023 для конфедерацій. Квота УЄФА зросла на 4 збірні і складатиме 12 учасників від Європи: 11-ть з них виходитимуть напряму, а ще одна збірна матиме шанс пробитися через раунд плей-офф.

Нагадаємо, що 25 червня Рада ФІФА офіційно оголосила країну проведення FIFA Women’s World Cup 2023™. У відеозвернені президент ФІФА Джанні Інфантіно оголосив, що наступний світовий мундіаль для жіночих національних збірних пройде в АВСТРАЛІЇ та НОВІЙ ЗЕЛАНДІЇ.

 

Кількість путівок для кожної з конфедерацій:

 • Азійська конфедерація футболу (AFC) — 6;
 • Африканська конфедерація футболу (CAF) — 4;
 • Конфедерація футболу Північної і Центральної Америки і країн Карибського басейну (CONCACAF) — 4;
 • Південноамериканська футбольна конфедерація (CONMEBOL) — 3;
 • Конфедерація футболу Океанії (OFC) — 1;
 • Союз європейських футбольних асоціацій (UEFA) — 11.

Крім того, автоматичні перепустки отримають господарі ЧС-2023 — Австралія та Нова Зеландія. Причому їхні путівки взято з квот їхніх конфедерацій, AFC та OFC відповідно.

 

Ще три перепустки, що залишилися, призначені збірним, які подолають шлях за новою системою плей-офф із 10-ти команд з усіх конфедерацій:

 • Азійська конфедерація футболу (AFC) — дві;
 • Африканська конфедерація футболу (CAF) — дві;
 • Конфедерація футболу Північної і Центральної Америки і країн Карибського басейну (CONCACAF) — дві;
 • Південноамериканська футбольна конфедерація (CONMEBOL) — дві;
 • Конфедерація футболу Океанії (OFC) — одна;
 • Союз європейських футбольних асоціацій (UEFA) — одна.

Учасники плей-офф, будуть розподілені на три групи (три, три та чотири команди). На основі рейтингу ФІФА чотири команди будуть сіяними, але посів можуть одержати не більше однієї збірної з однієї конфедерації, також команди з однієї конфедерації не потраплять в одну групу. У групах з трьох команд буде по одній сіяній збірній, яка зіграє за право взяти участь у Чемпіонаті Світу з переможцем матчу між несіяними. У групі з чотирьох команд сіяні збірні зіграють з несіяними в півфінальних матчах плей-офф. Переможці груп вийдуть до фінальної частини ЧС-2023. Відзначимо, що господарі змагань, команди Австралії та Нової Зеландії, під час турніру проведуть товариські зустрічі зі збірними із груп, сформованих із трьох команд.

Схема фінальної частини FIFA Women’s World Cup 2023:

жіночий футбол, женский футбол, ФІФА, FIFA, Інфантіно, Инфантино, ФИФА, жіночі змагання з футболу, FIFA Women's World Cup 2023