FIFA: Жіночий футбол. Рейтинг збірних – березень 2019. Україна на 24 місці.

739

29.03.19 


Ретийтинг жіночих збірних, FIFA Women's World Ranking, рейтинг збірних, рейтинг ФІФА, МиЗбірна, футбол жінки, Зінченко

29 березня 2019 року Міжнародна федерація футбольних асоціацій опублікувала оновлений рейтинг національних жіночих збірних команд.
Згідно з новим рейтингом FIFA збірна Україна продовжує займати24 місце. Нагадаємо, що з січня 2019 року наша збірна провела п’ять поєдинків, які завершилися перемогами над командами Хорватії (4:0) та Боснії і Герцеговини (1:0), нічиєю з Португалією (1:1) та двома поразками від тієї ж Португалії (0:3) та Словенії (1:3)
Історія рейтингу жіночої збірної України:
Ретийтинг жіночих збірних, FIFA Women's World Ranking, рейтинг  збірних, рейтинг ФІФА, МиЗбірна, футбол жінки, Зінченко
Лідерство утримують футболістки США. Без змін пройшла цей ігровий відрізок і збірна Німеччина (2-е місце). А ось третю сходинку знову повернули знову собі повернули футболістки з Англії, які посунули збірну Франції (4-е). Замикають ТОП-5 кращих світових збірних представниці Канади.
Відмітимо стрімкий ріст збірної Польщі, яка успішно виступила на турнірі Algarve CUP і одразу піднялася на 6 сходинок – займаючи тепер 28 місце в рейтингу. В ТОП-30 також увірвалася і збірна Португалії, яка потроху завойовує авторитет не тільки в Європі, а і у всьому світі.
Також відмітимо показники наших суперників на стадії відбіркового етапу Чемпіонату Європи-2021: Німеччина (2), Ірландія (31), Греція (67) та Чорногорія (97).
Ретийтинг жіночих збірних, FIFA Women's World Ranking, рейтинг збірних, рейтинг ФІФА, МиЗбірна, футбол жінки, Зінченко