ФК Єдність Київ – знайомство з новачком Першої ліги 21/22

1227

Історична довідка: Футбольний клуб «Єдність» створено 29 липня 2020 року (чоловіча команда). Головною метою клубу є підготовка власних футболістів-вихованців у молодіжних, юніорських і юнацьких командах для їх успішних виступів в національних та міжнародних змаганнях з футболу.

Важливим пріоритетом клубу є подальший розвиток футболу Київської області та України, сприяння зростанню рівня і масовості цього виду спорту серед усіх верств населення в дусі миру, розуміння та чесної гри. Президентом ФК «Єдність» є Сергій Ващук.

Кольорами клубу обрано синій та блакитний. Саме такі кольори має ігрова форма ФК «Єдність» від виробника ТМ «JAKO», який також постачає команді тренувальне екіпірування. Прізвиська клубу – «синьо-блакитні», «білі ворони». Біла ворона в суспільстві – нетривіальна особистість, не схожа на всіх інших, що виділяється з натовпу поглядами, смаками, манерами і поведінкою. Біла ворона – символ, що позначає одночасно неординарність і унікальність в своєму роді.

Дебютний матч клуб провів 5 вересня 2020 року. Синьо-блакитні зустрілися з командою ФК ім. Л Яшина (м. Київ) і перемогли. Перший історичний гол «Єдності» зі штрафного записав на свій рахунок Тимур Тітаренко. У тій зустрічі також відзначилися забитими м’ячами Нікіта Рибак та Дмитро Ковтун.

Футбольний клуб «Єдність» в сезоні 2020/2021 представлено в чемпіонаті України з аматорського футболу, молодіжною командою в Чемпіонаті України U-21 та юніорською командою U-19 в першій лізі чемпіонату України. В сезоні 2021-2022 ФК «Єдність» буде також представлений жіночою командою, яка дебютує в Чемпіонаті України з футболу серед жіночих клубів Першої ліги.