ФК «Епіцентр» та ДЮСШ «Лідер» розпочали співрацю задля розвитку дівочого футболу

1539
ФК «Епіцентр» та ДЮСШ «Лідер» розпочали співрацю задля розвитку дівочого футболу

8 лютого 2022 року між відділенням футболу дитячо-юнацької спортивної «Лідер» (Кам’янець-Подільський р-н, село Гуменці) та футбольним клубом «Епіцентр» (Дунаївці) був підписаний договір про співпрацю.

Метою договору є:
• залучення до занять дитячо-юнацьким та дівочим футболом якомога більшої кількості учнівської молоді;
• проведення якісних навчально-тренувальних занять та уроків з футболу;
• покращення матеріально-технічної бази ДЮСШ;
• надання методичної та практичної допомоги тренерсько-викладацькому складу ДЮСШ «Лідер»;

• сприяння участі вихованок ДЮСШ в Чемпіонатах області та Всеукраїнських змаганнях з футболу серед дівочих команд у складі команд ФК «Епіцентр ДЮСШ «Лідер» згідно з регламентними нормами УАФ різних вікових категорій.

Під час зустрічі, директором ГО «ФК Епіцентр» Володимиром Ігнатьєвим та директором ДЮСШ «Лідер» Олександром Дорожем були обговорені шляхи розвитку дитячо-юнацького та дівочого футболу у громаді, проведення спортивно-масових заходів та змагань, а також було підписано ряд документів.

ФК «Епіцентр» з метою покращення матеріально-технічної бази ДЮСШ «Лідер» передав в користування спортивне екіпірування, інвентар та обладнання.

Як зазначив директор ДЮСШ «Лідер» Олександр Дорож співпраця з ФК «Епіцентр» є важливою складовою на шляху у досягненні успіху. Надіємось що спільними зусиллями виховуємо не одного спортсмена високого рівня!

Хмельницька обласна асоціація футболу

ФК «Епіцентр» та ДЮСШ «Лідер» розпочали співрацю задля розвитку дівочого футболу