ФК «Шахтар» активно займається розвитком жіночого футболу

1312
ФК Шахтар, Шахтер Донецк, Shakhtar Social Foundation, женский футбол, девчонки футбол, Давай играй, футбол девочки, UNFPA Ukraine, ООН, популяризація, Харьков, Харків
Фото - ФК Шахтар - Shakhtar Social

Донецький Шахтар створив дівочі футбольні команди. Починаючи з 2018 року клуб залучає дівчат від 7 до 9 років до тренувань. У тренуваннях беруть участь батьки, щоб адаптація проходила легше.

Тренери клубу констатують непереборне бажання дівчат, а також самовіддачу, що не може не радувати, адже вже з наступного сезону кожен клуб УПЛ буде зобов’язаний мати жіночу команду. А це означає, що потреба в футболістках точно є.

Відзначимо, що така практика для Шахтаря є соціально-орієнтованою. Тренуються дівчата безкоштовно. Головне – бажання.

– Ми зацікавлені в тому, щоб дівчинка, яка подивилася футбол, подумала про те, що вона теж хоче цим зайнятися, і легко знайшла секцію футболу для дівчаток, — каже менеджерка дівочої команди Шахтаря (м. Харків) Анастасія Солтавець в ексклюзивному коментарі Футбол NEWS. – Саме для цього ми надаємо на безоплатній основі тренування для дівчат. Ми даємо весь необхідний інвентар, екіпірування і, ясна річ, тренера. Тренери у нас з великим футбольним минулим. Натомість ми просимо самовіддачу і величезне бажання грати в футбол.

– Дітям дуже подобається, — розповідає тренерка Ірина Джуренко. – Залучаються і діти, і батьки. Тому діткам потім легше входити в футбол, адже батьки поділяють їх хобі.

Діти тренуються вже два роки. У них видно великий прогрес. Приємно приходити на тренування і нам, і дітям.

Докладніше у свіжому випуску Футбол NEWS (дивитися з 20:00 хвилини)

Олексій Гашпар, footballua.tv

 

#ShakhtarFootballSchool ВІДЧИНЯЄ СВОЇ ДВЕРІ У КИЄВІ!

20 жовтня в Шевченківському та Печерському районах столиці ФК «Шахтар» відкрив 2 футбольні школи комплексного розвитку навичок для дітей (дівчатка та хлопці) будь-якого рівня віком від 2 до 8 років Shakhtar Football School. Навчання проходитиме за унікальною методикою, розробленою Академією ФК «Шахтар».
Перше заняття – безкоштовне. Запис на тренування здійснюється за номерами:
 +38 066 500 07 70 ( вул. Драгомирова, 11д, м. «Дружби народів»)
 +38 099 500 07 70 ( вул. Либідська, 19, м. «Вокзальна»).