Футболістки ФК «Восход» та «Маріуполь» отримали нагороди «Футбольні зірки України-2020»

763
Футбольні зірки України 2020, ЖФК, голосування року, УАФ, Церемонія нагородження, женский футбол, жіночий футбол, Маріуполь, Восход
Фото - Тимофій Бодянський
Херсонська обласна асоціація привітала лауреатів п’ятої церемонії «Футбольні зірки України».
Українська асоціація футболу та Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів провели п’яту церемонію «Футбольні зірки України», в який було визнано найкращих гравчинь та тренерів за підсумками 2020 року.
20 березня 2021 року, перед початком матчу плей-офф Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги ФК «Восход» Стара Маячка – ФК «Маріуполь», нагороди лауреатам від УАФ вручив виконавчий директор Херсонської обласної асоціації футболу Олексій Кручер.
Отже, за результатами голосування представників жіночих клубів Вищої ліги в номінації «Найкращий тренер серед жіночих клубних команд України» переміг головний тренер ФК «Восход» с. Стара Маячка – Роман Заєв.
За результатами голосування головних тренерів та капітанів жіночих клубів Вищої ліги в номінації «Символічна збірна України. 11 найкращих» перемогли: ЙОГ-ЕТАУФ (ФК «Маріуполь») та ТЕТЯНА ЛЕВИЦЬКА (ФК «Восход»).
Також звання майстрів спорту отримали гравчині ФК «Восход» Колька Світлана, Аілінкий Наталія та Кряж Марія.
В знак подяки від Херсонської обласної асоціації футболу було вручено сувеніри директору стадіону «Енергія» Н. Каховка Янко Володимиру Борисовичу.

Херсонська обласна асоціація футболу