Футболістки київського «Динамо» відновили тренувальний процес

762
Футболістки київського «Динамо» відновили тренування
ФК Динамо Київ

Головний тренер жіночої команди «Динамо» Володимир Пятенко в інтерв’ю офіційному сайту киян розповів про те, чим зараз займається жіноча команда «біло-синіх» та поділився подальшими планами.

– Зібралися 15 квітня практично у повному складі у Хирові, місто біля польського кордону, розпочали тренування. Ще кілька дівчаток під’їдуть, доки є певні проблеми, хтось із Ірпеня, деяких батьки не відпускають, але, в принципі, вже 18 футболісток є. У нас хороша база, і є всі умови для занять. Потроху втягуємося у роботу.

– За яким планом займаєтеся, на що спрямовані тренування?

– Направлені на відновлення тонусу, поки прокидаємося. Тривалий час займалися за індивідуальними програмами, йога та ОФП у Zoom. Але це одне, а поки що звикаємо до очних тренувань, до м’яча, потихеньку займаємося. Перший тиждень втягуємося, далі будуть вже повноцінні збори. Тренуватимемося в Добромилі, там хороші стадіони. Поступово приводимо себе до тями.

Хочу висловити подяку нашому директору Олександру Москаленку, Олегу Орєхову. Вони із Сергієм Мохником завжди на зв’язку. «Динамо» цікавиться нами, подяка нашому керівництву за те, що не покинули команду. Спільними зусиллями зберегли команду. Тренувальний процес пішов.

Плануємо зіграти товариські поєдинки. Ми, звісно, ​​не основна команда, стільки глядачів не зберемо. Однак, є певні домовленості з польськими клубами, щоб провести контрольні ігри на території Польщі.

– У нинішніх реаліях, коли нема ігрового графіка, що важливо для збереження тонусу?

– У даній ситуації важливим є командно-тренувальний процес, а не індивідуальний графік роботи, який у нас був по Zoom. Дівчатка приїхали у не найкращому психологічному стані. Робимо все можливе, щоб наші футболістки почувалися добре і далі пропагувати жіночий футбол в Україні. У такий непростий період наша команда опікується та продовжує функціонувати.

– Чи є зв’язок з іншими жіночими українськими командами, як у них справи?

– Зв’язок є, не хотілося б вдаватися до деталей, але на сьогоднішній день ми одна з команд, яка збереглася на території України. Є клуби, які виїхали за кордон, якісь клуби розпустилися, когось із футболісток віддали в оренду.

– Які зміни відбулися у складі після зимової паузи?

– Підписали Ірину Славич, Юлію Вялих, ще дівчатка є, яких ми не встигли офіційно підписати, але вони з нами тренуються, ніхто їх не кидає, вони у команді. Те, що дівчатка разом, це їх підбадьорює. Робота лікує.

– Що могли б сказати українцям, котрі захищають батьківщину на передовій?

– Хочеться перед ними стати на коліна. Завдяки їм ми почуваємося захищеними. Насамперед, завдяки ЗСУ ми змогли зібратися в Україні та тренуватися! На сьогоднішній день у нас одна команда – це Україна, одне віросповідання.

Офіційний сайт Динамо Київ