Футболістки з Білокуракиного пройшли майстер-клас від президента ФК “Богун” А. Дудчака

582

Жіноча футбольна команда «Кобра» з м. Білокуракине по дорозі на чемпіонат України у м. Новояворівськ завітала у Броди. Вдруге тут були проїздом, до Бродів здолали 1300 км.

Гостям із Білокуракине у Бродах завжди раді, – каже депутат обласної ради Євген Швед: тісні дружні стосунки збереглись ще від проекту «Схід і Захід разом».

Професійну перевірку юних футболісток провів президент ФК «Богун» Андрій Дудчак. Зокрема, продемонстрував тонкощі професійних навиків, а також перевірив вміння грати один на один з воротарем.

Перед тим, як прийти у футбол, дівчата спробували себе у різних секціях. Команді усього 3 роки, зараз вона динамічно розвивається, – розповів їхній тренер А. Кривуля.

Без жодних комунікативних бар’єрів юні білокуракинки знайомились із учнями Бродівської ЗОШ №4. З огляду на те, що часу було обмаль, директор краєзнавчого музею Василь Стрільчук провів експрес-екскурс в історичне минуле Бродів, де окреме місце займає старе приміщення Бродівської ЗОШ №4 з його вежею та годинником, який до речі, хочуть відновити і запустити за кошти громадського бюджету.

Згодом гості оглянули найближчу історико-архітектурну пам’ятку – палац Тишкевичів, де сьогодні розташоване адмінприміщення ДП Бродівський лісгосп. Лісівники розповіли про своє тепличне господарство. Супроводжував групу представник Білокуракинської громади Сергій Іванюченко. Тож поки юнь знайомилась з родзинками Бродів, у міській раді було підписано Меморандум про співпрацю між Бродівською і Білокуракинською громадами. Спорт, як один з найсильніших об’єднуючих факторів для країни: після гри в Новояворівську, «Кобра» зіграла ще у Костополі.

ТРК Броди