«Футбольна весна 2019»: результати матчів + підсумкова таблиця

299

«Футбольна весна 2019»: результати матчів + підсумкова таблиця


16.03.19 


жеребкування, Футбольна Весна 2019, жіночий футбол України, ФФУ, Асоціація, женский футбол, футбол серед жінок, Винники, Львів11 березня стартує перший тур Всеукраїнського турніру “Футбольна весна 2019” з футболу серед жіночих команд Вищої ліги. (ПОЛОЖЕННЯ). Згідно з жеребом, команди були розділені на три групи:
Група А

Житлобуд-1, Харків
2. Пантери, Умань
3. Єдність-ШВСМ, Плиски

Група Б
1. Житлобуд-2, Харків

2. Восход, Херсонська область
Ладомир, Володимир-Волинський

Група В
1. Львів, Львів
2.
Ятрань-Берестівець, Уманський район

Родина-Ліцей, Костопіль
Матчі групового етапу пройдуть з 11 по 13 березня, а вже 14 та 15 числа відубуться матчі плей-офф та фінальні матчі за підсумкові місця у Всеукраїнському турнірі «Футбольна весна 2019».

Календар матчів турніру:
11.03

Львів – Родина-Ліцей – 3:0
Голи: Араужо, Амброзіо, Перейра
Житлобуд-2 – Ладомир – 2:1
Голи: Скориніна, Колещук – Каверзіна (пен)
Житлобуд-1 – Єдність-ШВСМ – 1:0
Голи: Куніна

12.03

Родина-Ліцей – Ятрань-Берестівець – 0:3
Голи: Комар-2, Косік
Ладомир – Восход – 1:0
Голи: Гірин
Єдність-ШВСМ – Пантери – 3:0
Голи: автогол Білокур, Полухіна (пен), Козиренко

13.03

Пантери – Житлобуд-1 – 0:3
Голи: Алексанян, Шевчук, Вороніна
Восход – Житлобуд-2 – 0:1
Голи: Калініна
Ятрань-Берестівець – Львів – 0:0 (по пен. 2:3)
ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ
Група А

І
В
Н
П
М
О
1 Житлобуд-1, Харків
2 2 0 0 4-0 6
2 Єдність-ШВСМ, Плиски 2 1 0 1 3-1 3
3 Пантери, Умань 2 0 0 2 0-6 0


Група Б

І
В
Н
П
М
О
1 Житлобуд-2, Харків
2 2 0 0 3-1 6
2 Ладомир, Володимир-Волинський 2 1 0 1 2-2 3
3 Восход, Херсонська обл.
2 0 0 2 0-2 0


Група В

І
В
Н
П
М
О
1 Львів, Львів
2 1 1 0 3-0 5
2 Ятрань-Берестівець, Уманський р-н
2 1 1 0 3-0 4
3 Родина-Ліцей, Костопіль
2 0 0 2 0-6 0

14.03
Матчі Плей-офф (5-8 місця)

Єдність-ШВСМ – Пантери – 3:1
Голи: Малиновська, Скидан, Козиренко – Рибалкіна
– Ладомир – Восход – 1:1 (3:2)
Голи: Каверзіна (пен) – Лимар


Матчі Плей-офф (1-4 місця)

– Житлобуд-1 – Ятрань-Берестівець – 3:0
Голи: Нестеренко, Куніна, Мозольська
– Житлобуд-2 – Львів – 3:0
Голи: Скориніна, Малахова, Калініна

15.03
Матч 7 місце
– Пантери – Восход – 0:3
Голи: Левицька, Чистякова, Стець
Матч за 5 місце
– Єдність – Ладомир – 1:0
Голи: Панцулая
Матч за 3 місце
– Ятрань-Берестівець – Львів – 0:1
Голи: Петрик (пен)
ФІНАЛ

– Житлобуд-1 – Житлобуд-2
Голи: Калініна, Андрухів
ПІДСУМКОВІ МІСЦЯ:
1. «Житлобуд-2» Харків
2.
«Житлобуд-1» Харків
3.
«Львів» Львів
4.
«Ятрань-Берестівець» Уманський район
5.
«Єдність-ШВСМ» Плиски
6.
«Ладомир» Володимир-Волинський
7.
«Восход» Херсонська область
8. «Пантери» Умань
«Родина-Ліцей» Костопіль

©2019 www.womensfootball.com.uaжеребкування, Футбольна Весна 2019, жіночий футбол України, ФФУ, Асоціація, женский футбол, футбол серед жінок, Винники, Львів