«Футбольна весна 2019»: Житлобуд-2 – Ладомир – 2:1

439

12.03.19

ігровий день, Футбольна Весна 2019, жіночий футбол України, ФФУ, Асоціація, женский футбол, футбол серед жінок, Винники, Львів, Житлобуд-2, Ладомир

фото з архіву
Після матчу відкриття, в якому Львів переграв Родину-Ліцей, вболівальники стали світками ще трьох забитих мячів.На цей раз результативністю порадували харківський “Житлобуд-2” разом з “Ладомиром” з Володимир-Волинського.
Перший тайм пройшов за схожим сценарієм попереднього поєдинку, і з аналогічним рахунком 2:0 на користь харківчанок (Скориніна та Колещук) команди пішли на перерву. По перерві, незважаючи на свою перевагу “Житлобуд-2” не зумів реалізувати жодного моменту. Натомість свій момент не втратили волиняни. В одному з епізодів арбітр зафіксувала порушення правил в карному майданчику і призначила пенальті, який чітко реалізувала Каверзіна – 2:1. Під занавіс матчу гості з Харкова мали знімати всі питання про переможця в матчі та вкотре підвела реалізація.

Всеукраїнський турнір «Футбольна весна – 2019»