Галина Шпак: історія зі спортивного життя – 20 років у футболі

1055
Галина Шпак історія зі спортивного життя - 20 років у футболі

Футболістка з Житомирщини більше 20 років грає у футбол та працює вчителем фізкультури.

Сорокарічна Галина Шпак з Курного на Житомирщині понад двадцять років грає за жіночі футбольні команди України. Під час уроків фізкультури вона вчить дітей грати у футбол у філії Курненського ліцею. Про участь у змаганнях та про свої найкращі забиті голи Галина розповіла кореспондентам Суспільного.

Футболістка Галина Шпак більше двадцяти років бере участь у аматорських змаганнях.

“Я почала грати у футбол ще в шкільні роки та продовжила це захоплення під час навчання в Вінницькому державному педуніверситеті. Грала за команду “Полісся” Житомир. Зараз виступаю у складі команди “Янтарочка” Львівської області”, — говорить Галина Шпак.

Галина розповіла, що тренери довіряли їй грати на різних позиціях на полі.

“І на воротах стояла, і лівого захисника грала, і напівзахисника, і навіть у нападі”, — каже Галина Шпак.

Зі слів футболістки, вона не рахує забитих голів, але найбільше їй запам’ятався момент, який, відбувся під час матчу проти полтавської команди, коли вона виступала за жіночу збірну Житомирської області.

“Ми зіграли проти чемпіонок з Полтави. Матч відбувся у Переяславі-Хмельницькому. Найяскравіший момент для мене був, коли я влучила у ворота з центру поля. Я перекинула м’яч через себе, пробігла і забила гол”, — сказала футболістка.

Галина Шпак працює вчителем фізкультури у філії Курненського ліцею вже більше сімнадцяти років.

“Ми сприяли, щоб вона їздила на змагання. Ми дуже вдячні їй за те, що вона гідно представляє честь нашої школи”, — говорить завідувачка філії Курненського ліцею Віра Бусел.

“Цікаво. Я дуже полюбляю уроки фізкультури, і особливо люблю футбол. Спочатку я зовсім не вмів грати, але потім почав потрохи грати і захопився їм. Мені сподобалося і тепер я вже трішки вмію грати” — каже учень філії Курненського ліцею Захарій Поліщук.

“Мені також дуже подобається грати у футбол, і я хочу грати ще і ще. Це дуже цікаво. Ми тренуємось, б’ємо по воротах, вчимося обводити фішки, і Галина Миколаївна нам дуже в цьому допомагає”, — говорить учениця філії Курненського ліцею Анна Романюк.

Тренер і голова обласної організації товариства “Колос” Олександр Сташенко розповідає, що Галина Шпак одна з найкращих футболісток області.

“Галя одна з найкращих футболісток області. Вона є авторитетом і прикладом для молодого покоління, показуючи, як слід працювати над собою. Зараз Галя активно грає у футбольній команді “Янтарочка” в Новояворівську. Ми віримо, що вона знову приєднається до команди “Полісся” і представлятиме його на всеукраїнському рівні”, — сказав Олександр Сташенко.

Леонід Харшан, Надія Олейник – Суспільне Житомир