ІНФОРМАЦІЯ. Підтвердження участі у змаганнях з дівочого футболу на 2018 рік

438

26.01.18 


ФФУ, Асоціація жіночого футболу, всеукраїнські змагання, дівочий футбол, футбол женский, футбол серед дівчат, обласні федерації футболу
У зв’язку з необхідністю визначення формату змагань та затвердження Положень Всеукраїнських змагань з футболу серед дівочих команд сезону 2018 року Федерація футболу України направила листи в обласні федерації футболу з проханням підтвердити участь команд-представників у Всеукраїнських змаганнях серед дівочих команд сезону 2018 року згідно таблиці:
ФФУ, Асоціація жіночого футболу, всеукраїнські змагання, дівочий футбол, футбол женский, футбол серед дівчат, обласні федерації футболу
Міста проведення змагань будуть затверджені після отримання підтвердження про участь у вищевказаних змаганнях та надходження пропозицій щодо міст проведення змагань.

Чемпіонати України серед дівочих команд WU14, WU15, WU16, WU17 сезону 2018 року плануються проводитись у форматі Першої ліги (згідно заявок команд та наявності підтверджень) та Вищої ліги. У Вищій лізі відповідного віку запланована участь 8 команд: 6-ть кращих команд згідно підсумків сезону 2017 року (підсумки розміщенні у розділі “Документи” – Підсумки змагань) та дві кращі команди Першої ліги сезону 2018 року.

Наголошуємо, що участь команд у Всеукраїнських змаганнях можлива лише за офіційного підтвердження регіональної федерації футболу.

Підтвердження про участь та пропозиції щодо міст проведення вищевказаних заходів просимо надати до 01.02.2018 р. на електронну адресу cwf@ffu.org.ua.

www.womensfootball.com.ua