Ірина Славич: «Здорова конкуренція – це завжди стимул працювати більше»

331
Ірина Славич «Здорова конкуренція - це завжди стимул працювати більше»

Воротар жіночої команди «Динамо» Ірина Славич в інтерв‘ю офіційному сайту «біло-синіх» розповіла про свою реабілітацію після травми та підготовку до другої половини сезону. 

– Команда тренується у дворазовому режимі, також проводить контрольні матчі. Планується участь у міні-турнірі. Підготовка йде за планом.

– Розкажіть, коли ви отримали травму, який характер ушкодження? 

– Характер ушкодження – пошкодження суглобової губи плеча. Травму отримала ще перед підготовкою до першого кола чемпіонату України. Спробували консервативне лікування, але, на жаль, вирішити цю проблему можна було тільки оперативним втручанням.

– Як проходить етап реабілітації? Як почуваєтеся? 

– Період реабілітації завжди складний, так як потрібно спочатку відновити хоча б звичайні рухи плеча, як для звичайної людини. Робота голкіпера специфічна, тому потрібно попрацювати куди більше для того, щоб при падіннях не виникали знову проблеми. Вже місяць займаюсь індивідуально з реабілітологом, тому з кожним днем почуваю себе все краще.

– Скільки ще будете займатися не в загальній групі?

– Складно сказати, бо все залежить від того, як плече буде реагувати на навантаження. Орієнтовно через тиждень маю розпочинати індивідуальну роботу з тренером воротарів.

– Команда підтримує вас психологічно? 

– Так, звичайно, дівчата і тренерський штаб мене підтримують, за що я їм вдячна.

– Минулого сезону ви були голкіпером №1, але на позицію воротаря є конкуренція – це тримає в тонусі?

– Здорова конкуренція – це завжди стимул працювати більше і наполегливіше, вдосконалювати свої якості. І так, це тримає в тонусі, тому, це тільки плюс.

– Команда дуже швидко зросла у грі, психології – що вам допомогло в адаптації у Вищій лізі України?

– Тренерський штаб докладає максимум зусиль для того, щоб команда росла як у ігровому плані, так і у психології. Адаптація приходить з матчами, в яких ми здобуваємо певний досвід, впевненість у своїх діях і у собі. Ми виконуємо роботу над помилками, і це нам також допомагає.

– Які завдання ставите перед собою у другій половині сезону?

– Наразі в мене завдання пройти успішно період реабілітації і якнайшвидше повернутись на поле. А у команди у другій половині сезону ціль – піднятися якомога вище у турнірній таблиці.

Пресслужба ФК Динамо Київ