Ірина Василюк – про підсумки виступів ЖФК Оболонь у 2023 році

204
Ірина Василюк - про підсумки виступів ЖФК Оболонь у 2023 році

Пресслужба ЖФК Оболонь поспілкувалася з головною тренеркою команди Іриною Василюк, яка підсумувала першу частину сезону.

Ірина Василівна, дайте підсумок першому півріччю ЖФК Оболонь.

У мене дуже позитивні емоції, ми йшли до створення клубу великими кроками. Мені сподобалося налаштування нашого керівництва. Вони нас підтримали та захотіли створити жіночу команду. У нас дуже хороший колектив і мені здається, що жіноча команда добре доповнює чоловічу.

Який найбільше матч або епізод гри вам запам’ятався?

Насправді запамʼятався кожен матч. Якщо ви мене запитаєте як хтось конкретно зіграв у тому або іншому епізоді, то я буду памʼятати усе. З кожною грою я розуміла, що моя команда зростає, стає сильнішою. Футболістки зрозуміли те, що я хочу від них і у який футбол ми прогнемо грати. Тому ми однозначно розвиваємося.

Розкажіть про плани команди на зимове міжсезоння.

Ми плануємо зібратися 15 січня. Спочатку пройдемо медичні обстеження, потім у нас будуть тестування і вже після них розпочнемо тренувальну роботу для втягування після відпустки. Наприкінці січня ми плануємо поїхати на дві товариські гри у Полтаву, де зіграємо з ЖФК Ворскла. У лютому в наших планах є проходження тренувального збору на Оболонь Арені. І якщо все складеться з турніром, який організовує ЖФК Шахтар, то обовʼязково візьмемо у ньому участь.

Жіноча команда ФК Оболонь Київ

Як вважаєте, чи не зможе така тривала перерва у чемпіонаті вплинути на команду?

Я думаю, що ні, адже, до самого кінця грудня ми мали товариські матчі. Ми постійно знаходимо собі спаринг-партнерів. Часто ними стають чоловічі команди, але у нас завжди є ігровий процес. Тому я не думаю, що за цей період наші футболістки перестануть розуміти мене або футбол. Вони всі професіоналки, зараз пішли у відпустку та мають розклад тренувань, який потрібно виконати до кінця року. Дівчата усі завжди під моїм контролем.

Порівняйте ЖФК Оболонь, яким він є зараз і тим, що був пів року назад? Команда змогла спрогресувати?

Я думаю, що футболістки стали більш впевненими у собі. Молодші дівчата на початку сезону не розуміли, як грати у Першій Лізі. Ті дівчата, що більш дорослі, вже мали певний досвід. Загалом усі виросли та стали сильнішими. На початку вони думали, що прийдуть у Першу Лігу і будуть всіх перемагати на одній нозі. Проте, так не буває, треба завжди працювати, віддаватися на повну і я дуже сподіваюся, що вони це розуміють.

Чи не змінилися ваші амбітні плани щодо підвищення у класі?

У мене та у футболісток плани точно не змінилися. З кожною новою грою ми ще більше хочемо перемагати. Перша Ліга – це дуже цікаво, але напевне, що у Вищій Лізі буде набагато цікавіше.

Контрольна гра з ЖФК Динамо, що відбулася у жовтні, це можливість переглянути футболісток на фоні команди Вищої Ліги? 

І так, і ні. Я розуміла, що в той момент у ЖФК Динамо не було провідних гравчинь, яких викликали до збірної. Ця гра була важливою для футболісток. Вони змогли побачити на якому рівні знаходяться зараз і куди мають прагнути.

Загалом ви задоволені якістю проведеної роботи за перше півріччя?

Я задоволена результатами. Я розумію на що спроможна моя команда і у який футбол вони можуть грати. Я задоволена навіть грою з ЖФК Сістерс попри поразку. Це був для нас урок та новий досвід.

Що ви хочете побажати нашим вболівальникам?

Я всіх вітаю з Новим Роком. Бажаю здоровʼя, щоб мрії здійснювалися, а найголовніше для кожного з нас – це перемога!

Пресслужба ФК Оболонь

Перша ліга 2324 Записи та огляди матчів 1 туру (02-04.09)