Календар матчів Чемпiонату України з футболу серед жіночих команд Вища ліга сезону 2018-2019 рр.

1034
КАЛЕНДАР МАТЧІВ ЧЕМПIОНАТУ УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ СЕРЕД ЖІНОЧИХ КОМАНД, жіночий футбол, УАФ, женский футбол, Вища ліга

Жіночий футбол, Чемпіонат України, Вища Ліга, 2018/2019, логотип женский футбол, Чемпионат Украины, женский футбол, ЖФК, ФФУ
– «Житлобуд-1» (Харків)
– «Житлобуд-2» (Харків)
– «Ятрань-Берестівець» (Уманський р-н.)
– «Пантери» (Умань)
– «Злагода-Дніпро-1» (Дніпро)
– «Єдність-ШВСМ» (Плиски)

– «Родина-Ліцей» (Костопіль)
– «Ладомир» (Володимир-Волинський)

– «Восход» (Херсонська обл.)
– «Львів» (Львів)

1 тур – Вища ліга – 1 коло
03.08 Житлобуд-1 – Родина-Ліцей 11-0
05.08 Пантери – Восход
1-3
05.08 Львів – Злагода-Дніпро-1
1-2
05.08 Ладомир – Ятрань-Берестівець
1-0
04.08 Єдність-ШВСМ – Житлобуд-2
1-7
2 тур – Вища ліга
11.08 Родина-Ліцей – Житлобуд-2
0-9
12.08
Ятрань-Берестівець – Єдність-ШВСМ
0-1
10.08
Злагода-Дніпро-1 – Ладомир
4-1
12.08
Восход – Львів 2-1
19.09
Житлобуд-1 – Пантери
8-0
3 тур – Вища ліга
16.08 Пантери – Родина-Ліцей
1-2
16.08 Львів – Житлобуд-1 0-6
16.08 Ладомир – Восход 1-1
16.08 Єдність-ШВСМ – Злагода-Дніпро-1 3-2
16.08 Житлобуд-2 – Ятрань-Берестівець 5-0
4 тур – Вища ліга
25.08 Родина-Ліцей – Ятрань-Берестівець 0-2
23.11 Злагода-Дніпро-1 – Житлобуд-2 0-3*
25.08 Восход – Єдність-ШВСМ 0-1
22.11 Житлобуд-1 – Ладомир 11-0
26.08 Пантери – Львів 0-6
5 тур – Вища ліга
08.09 Львів – Родина-Ліцей 2-0
09.09 Ладомир – Пантери 3-0
08.09 Єдність-ШВСМ – Житлобуд-1 1-3
07.09 Житлобуд-2 – Восход 9-0
09.09 Ятрань-Берестівець – Злагода-Дніпро-1 1-1
6 тур – Вища ліга
15.09 Родина-Ліцей – Злагода-Дніпро-1 2-1
16.09 Восход – Ятрань-Берестівець 1-0
16.09 Житлобуд-1 – Житлобуд-2 1-0
15.09 Пантери – Єдність-ШВСМ 0-3
15.09 Львів – Ладомир 2-0
7 тур – Вища ліга
23.09
Ладомир – Родина-Ліцей 2-0
23.09
Єдність-ШВСМ – Львів 1-1
23.09
Житлобуд-2 – Пантери 13-0
22.09
Ятрань-Берестівець – Житлобуд-1 0-3
24.09
Злагода-Дніпро-1 – Восход 0-3*
8 тур – Вища ліга
02.09
Родина-Ліцей – Восход 1-1
30.09
Житлобуд-1 – Злагода-Дніпро-1 8-0
13.10
Пантери – Ятрань-Берестівець 0-5
12.10
Львів – Житлобуд-2 2-5
02.09
Ладомир – Єдність-ШВСМ 3-2
9 тур – Вища ліга
10.11
Єдність-ШВСМ – Родина-Ліцей 2-0
20.11
Житлобуд-2 – Ладомир 4-1
17.10
Ятрань-Берестівець – Львів 0-0
09.11
Злагода-Дніпро-1 – Пантери 3-6
21.10
Восход – Житлобуд-1 0-4
10 тур – Вища ліга – 2 коло
27.10 Родина-Ліцей – Житлобуд-1
0-7
27.10 Восход – Пантери
2-0
26.10 Злагода-Дніпро-1 – Львів 2-3
28.10 Ятрань-Берестівець – Ладомир
3-2
27.10 Житлобуд-2 – Єдність-ШВСМ
5-0
11 тур – Вища ліга
03.11 Житлобуд-2 – Родина-Ліцей
7-0
03.11 Єдність-ШВСМ – Ятрань-Берестівець
0-0
04.11 Ладомир – Злагода-Дніпро-1
4-2
04.11 Львів – Восход
5-1
04.11 Пантери – Житлобуд-1
0-12
12 тур – Вища ліга
13.04 Родина-Ліцей – Пантери
3-1
12.04 Житлобуд-1 – Львів
7-0
13.04 Восход – Ладомир
3-0
12.04 Злагода-Дніпро-1 – Єдність-ШВСМ
0-8
14.04 Ятрань-Берестівець – Житлобуд-2
0-5
13 тур – Вища ліга
20.04 Ятрань-Берестівець – Родина-Ліцей
0-0
19.04 Житлобуд-2 – Злагода-Дніпро-1
19-0
20.04 Єдність-ШВСМ – Восход
1-2
20.04 Ладомир – Житлобуд-1
0-1
20.04 Львів – Пантери
7-1
14 тур – Вища ліга
04.05 Родина-Ліцей – Львів
0-3
05.05 Пантери – Ладомир
1-0
05.05 Житлобуд-1 – Єдність-ШВСМ
7-0
05.05 Восход – Житлобуд-2
0-4
03.05 Злагода-Дніпро-1 – Ятрань-Берестівець
0-4
15 тур – Вища ліга
25.04 Злагода-Дніпро-1 – Родина-Ліцей
0-6
12.05 Ятрань-Берестівець – Восход
0-2
13.05 Житлобуд-2 – Житлобуд-1
0-1
27.04 Єдність-ШВСМ – Пантери
4-0
17.04 Ладомир – Львів
2-1
16 тур – Вища ліга
19.05 Родина-Ліцей – Ладомир
0-3
19.05 Львів – Єдність-ШВСМ 4-2
19.05 Пантери – Житлобуд-2
0-7
19.05 Житлобуд-1 – Ятрань-Берестівець
2-0
19.05 Восход – Злагода-Дніпро-1
8-0
17 тур – Вища ліга
26.05 Восход – Родина-Ліцей
2-0
24.05 Злагода-Дніпро-1 – Житлобуд-1
0-8
26.05 Ятрань-Берестівець – Пантери
1-1
24.05 Житлобуд-2 – Львів
7-0
25.05 Єдність-ШВСМ – Ладомир
4-1
18 тур – Вища ліга
01.06 Родина-Ліцей – Єдність-ШВСМ
0-5
01.06 Ладомир – Житлобуд-2
0-6
01.06 Львів – Ятрань-Берестівець
1-0
01.06 Пантери – Злагода-Дніпро-1
2-1
01.06 Житлобуд-1 – Восход
3-0