Календар заходів з жіночого футболу на 2018 рік

194

27.12.17 


Календар жіночий футбол, сезон 2018 рік, дівочий футбол, жінки футбол, женский футбол Украины, ФФУ, Асоциация футбола
Виконавчий комітет Федерації футболу України затвердив Єдиний календар заходів з жіночого футболу ФФУ на 2018 рік. Відповідне рішення було підтримано членами Виконкому 27 грудня.

Всеукраїнські змагання:
Згідно з календарем, футбольний ігровий рік розпочнеться 18 лютого. Саме в цей день відбудуться матчі Всеукраїнських зимових змагань*. Термін проведення (18-22 лютого 2018).

Друге коло Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2017/18 років розпочнеться 24 березня і триватиме до 26 травня.

Паралельно з вищим дивізіоном свої баталії продовжать і команди Першої ліги. Старт другого кола запланований на 22 квітня і триватиме до 3 червня. А вже у період з 11 по 13 червня відбудеться фінальний етап* змагань, на якому і визначиться новий чемпіон і претендент на місце у Вищій лізі.

Похід за Кубком України команди розпочнуть з матчів 1/8 фіналу, які відбудуться 25 квітня. А імя володаря головного трофею країни вболівальники дізнаються 2 червня 2018 року*.

/* – Міста проведення Всеукраїнських зимових змагань, фінального етапу Першої ліги та фіналу Кубка України будуть визначені Комітетом жіночого футболу ФФУ після розгляду всіх заявок від обласних федерацій/.

Відмітимо, що старт нового сезону Вищої Ліги 2018/2019 запланований на 4 серпня 2018 року, а матчі Першої ліги розпочнуться – 26 серпня.

Також, згідно з прийнятим планом футбольних подій, у 2018 році відбудуться наступні змагання серед дівочих команд:
– Чемпіонат України серед дівчат WU-15 (вища, перша ліги) – весна
– Чемпіонат України серед дівчат WU-17 (вища, перша ліги) – весна
– Кубок Надій ФФУ WU-13 (МРЦ) – весна
– Чемпіонат України серед дівчат WU-16 (вища, перша ліги) – літо,осінь
– Чемпіонат України серед дівчат WU-14 (вища, перша ліги) – осінь
жіноча збірна України, женская сборная, ФФУ, женский футбол Украины, ФФУ, Асоциация футболаЗбірні команди:
Не менш насиченим на події стане рік і для національних жіночих та дівочих збірних команд України. Молодіжна збірна WU-19 та дівоча команда WU-17 будуть готуватися до важливих матчів у відбіркових етапах Чемпіонатів Європи, які відбудуться восени 2018 року. Вперше запланований спільний збір молодіжної збірної України WU-21 разом з WU-19.
Паралельно буде проводитися підготовка воротарів жіночих національних збірних та юних футболісток дівочої збірної України WU-15.
А ось головними змаганнями для національної жіночої збірної команди України стануть відбіркові матчі Кубку Світу-2019. Нагадаємо, що у 2018 році українки проведуть кваліфікаційні матчі з Хорватією (виїзд), Данією (виїзд, вдома), Швецією (вдома, виїзд) та збірною Угорщини (вдома).

ЗАВАНТАЖИТИ: ЄДИНИЙ КАЛЕНДАР НА 2018 РІК

www.womensfootball.com.ua